Невірність чоловіків і жінок: у чому різниця?

Якщо у вас є чіткі цілі у стосунках і достатньо любові в серці, проблему невірності можна подолати, незалежно від того, чи ви чоловік чи жінка. Дізнайтеся про невірність чоловіків і жінок.
Невірність чоловіків і жінок: у чому різниця?

Останнє оновлення: 03 серпня, 2019

Багато людей, яких спіткала невірність чоловіків чи жінок, запитують себе: «Чи можу я пробачити і забути?» Відповідь дуже складна. Адже перегортання сторінки залежить від багатьох чинників.

Для кожної пари невірність – це складний момент, який у багатьох випадках може призвести до розірвання стосунків. Однак не кожний сприймає однаково невірність, сексуальну або емоційну. Крім того, деякі вважають, що чоловіки і жінки по-різному страждають від невірності.

невірність чоловіків і жінок

Як чоловіки і жінки сприймають невірність?

Чоловіки і жінки часто відрізняються тим, як вони на це реагують.

Чоловіки більше страждають від сексуальної, ніж від емоційної невірності. Натомість для жінок емоційна невірність може сприйматися більш негативно, ніж сексуальна. В обох випадках важко повернути втрачену довіру і пробачити, тож багато людей вважають за краще припинити стосунки.

Емоційна невірність виникає, коли партнер встановлює особливий зв’язок з іншою людиною, який набагато більш інтимний, ніж дружба. Сексуальна невірність полягає в тому, що партнер займається сексом з іншою людиною.

Реакції

Невірність може викликати незадоволеність у стосунках і, згодом, розставання. Проте в деяких випадках проблеми можуть бути пов’язані з тим, як сприймають нерівність чоловіків або жінок.

У цьому сенсі ми можемо розрізнити три способи: сексуальна невірність, інтимна невірність і психологічна невірність. Кожен випадок має свої змінні, але акт невірності завжди належить до однієї з цих категорій.

Жінки більш схильні маркувати певні дії як обман. Це можна пояснити тим, що вони набрали вищу оцінку в порівнянні з чоловіками з точки зору причетності (ступінь здатності формувати та підтримувати позитивні міжособистісні зв’язки).

Обставини невірності

як реагувати на невірність
Контекст, у якому виникає невірність, є ключовим чинником оцінки серйозності та ступеня емоційної залученості.

Незалежно від того, які відмінності між чоловіками і жінками з цього питання, є дещо спільне:

1. Роздуми та відстань

Після того, як обман визнається або виявляється, важливо дати час і простір, щоб людина могла вирішити, чи хоче і чи може вона пробачити обман.

Початкова звична реакція – відмова і зневіра.

2. Щирість

Знати обставини надзвичайно важливо для того, щоб ми могли пробачити. Важливо бути якомога щирішим, але це не означає розкривати кожну деталь. Крім того, ці деталі завдадуть пекучого болю і не допоможуть відновити довіру.

3. Розрив зв’язків з третьою стороною

Необхідно розірвати будь-який контакт з третьою особою. Якщо ви хочете продовжити свої поточні стосунки, то ви повинні зосередити свої зусилля на відновленні довіри.

4. Розуміння причин

Важливо, щоб постраждалий партнер зрозумів причини, що призвели до вашої невірності. Ви можете використовувати ці знання для зміцнення стосунків.

5. Початок роботи

Після невірності основи довіри мають бути відтворені з нуля. Ви обоє повинні взяти на себе зобов’язання рухатися вперед разом. Це означає, що той, хто був невірним, не зробить цього знову. Потерпіла сторона має докласти зусиль, щоб дивитися вперед і уникати звинувачень і докорів.

Шлюбні радники рекомендують піти на сімейну терапію для боротьби зі зрадою, щоб пережити невірність чоловіків або жінок.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.