Основні ознаки того, що чоловік вам не підходить

4 Січня, 2019
Попри те, що цільова аудиторія цієї статті - жінки, ми впевнені, що наші поради стануть у пригоді і чоловікам, які намагаються створити нові стосунки. Тож як зрозуміти, що чоловік вам не підходить? Відповідь на це запитання ви знайдете у нашій статті.

А вам коли-небудь спадало на думку, що насправді ваш чоловік вам не підходить?

Дуже часто ми настільки сильно закохані у свого партнера, що перестаємо помічати тривожні дзвіночки. Часом вони сигналізують про те, що ми сильно помилилися при виборі супутника життя.

Навіть якщо ваш партнер постійно натякає на те, що у ваших стосунках щось пішло не так, краще буде, якщо ви самі усвідомите присутність негараздів в особистому житті. Втім, ніколи не відмовляйтеся від чиєїсь допомоги, адже іноді лише погляд збоку є найбільш об’єктивним.

Саме з цих міркувань ми рекомендуємо вам уважно прочитати наші рекомендації. Впевнені, за допомогою цих простих порад ви зможете розпізнати ознаки того, що чоловік вам не підходить.

Дізнайтеся більше в цій статті: Зрада в стосунках? Як потрібно діяти?

Як вчасно зрозуміти, що чоловік вам не підходить?

Перш за все спробуйте залишатися об’єктивними. Проаналізуйте свої стосунки з партнером. Якщо ситуації, про які ви прочитаєте у цій статті, здадуться вам знайомими, або ж якщо вам доводилося помічати такі дії за коханою людиною, будьте обачні.

Можливо, ви вже почали отримувати перші тривожні сигнали про те, що ваш чоловік вам не підходить.

1. Він надто цікавиться вашими статками та майном

чоловік вам не підходить, якщо його цікавлять гроші

Якщо вам пощастило бути власницею гарного будинку або автівки, якщо вашу родину можна назвати багатою радимо бути дуже обережними при виборі супутника життя та друзів. Не забувайте, що деякі люди є дуже заздрісними, і їхніми вчинками зазвичай керують не добрі наміри, а винятково жадібність.

Звісно, ми радимо не поспішати з висновками. Проте вас має насторожити, якщо чоловік постійно бере у вас гроші, просить заплатити за обід під час спільного походу у ресторан або намагається переконати вас зареєструвати майно на його ім’я.

2. Він не може вжитися з вашим домашнім улюбленцем

Тварини є дуже розумними істотами, тому зазвичай вони чудово розпізнають істинні наміри людей. Якщо домашньому улюбленцю не подобається ваш обранець, варто замислитися, що саме викликає у тваринки підозру.

Уявіть собі таку ситуацію: ви вперше запросили коханого до свого помешкання. Але при його появі ваша улюблена собака одразу почала сильно гавкати та навіть намагалася його вкусити.

Звісно, така поведінка домашнього улюбленця є цілком зрозумілою, адже перед ним незнайома людина. Втім, якщо ви зустрічаєтеся впродовж тривалого періоду часу, а ваша собака так і не змінила своєї агресії на більш дружнє ставлення, радимо насторожитися.

Окрім цього варто неодмінно звернути увагу на те, як обранець ставиться до ваших домашніх улюбленців. Можливо, у вас на очах коханий вдає, що любить тварин, проте щойно ви виходите до ванної кімнати або кухні, він ображає або б’є вашого домашнього улюбленця.

Звісно, з чоловіком, котрий жорстоко або агресивно ставиться до тварин, здорові стосунки побудувати важко, тому скоріш за все такий чоловік вам не підходить.

Докладніше тут: Любов до людини в стосунках: які помилки ми робимо

3. Він не будує з вами спільних планів на майбутнє

чоловік не будує планів на майбутнє

Згідно зі статистикою, більшість пар починають будувати спільні плани на майбутнє вже після першого року стосунків. 

Звісно, кожна пара унікальна, тому декому знадобиться більше часу на усвідомлення бажання жити далі зі своєю половинкою, тоді як інші пари доходять такого висновку значно швидше, ніж за один рік. У будь-якому випадку на якомусь з етапів стосунків пара неодмінно починає заводити розмови про дітей, спільне проживання, одруження тощо.

Якщо ви перебуваєте у стосунках впродовж тривалого періоду часу, а ваш обранець досі не бажає обговорювати ці питання, слід насторожитися. Подумайте, чи не намагається партнер щось приховати? Можливо, він не готовий до створення сім’ї, або ж має стосунки з іншою жінкою, через що й не хоче планувати спільне майбутнє з вами.

4. Він не поспішає знайомити вас зі своїми родичами та друзями

Звісно, на початку стосунків заведено проводити час наодинці зі своїм супутником. Втім, якщо ви доволі довго разом, рано чи пізно настає мить, коли заведено знайомити другу половинку зі своїми родичами та друзями.

Якщо партнер не пропонує вам відвідати своїх батьків для сімейної вечері у вихідний день та не запрошує на вечірки та застілля до своїх друзів, варто замислитися: можливо, цей чоловік вам не підходить?

Як і у попередньому випадку, така поведінка може свідчити про те, що ваш партнер не планує спільного майбутнього та не сприймає вас як кандидатку у дружини. Можливий і гірший варіант розвитку ситуації: у нього може бути інша дівчина, яку він вже познайомив зі своїми близькими.

5. Він часто забігає наперед

чоловік вам не підходить, якщо він забігає наперед

На жаль, така поведінка також може свідчити про неприйнятні та безперспективні стосунки.

Для прикладу: ви зібралися у спільну подорож на два тижні, а партнер запевняє, що вам слід забронювати готельний номер із двоспальним ліжком, не залишаючи вам вибору. Буває й так, що чоловік планує відпустку з партнеркою за кілька місяців до вказаної дати, і це також є своєрідним нав’язуванням та забіганням наперед.

Будьте уважні: якщо обранець надто сильно поспішає познайомитися з вашими батьками або завести спільних дітей, це також може бути ознакою того, що чоловік вам не підходить.

Насправді такий поспіх є досить тривожною поведінкою, адже це може означати, що на вашому шляху трапився маніяк, маніпулятор або емоційно прив’язана людина. У будь-якому випадку такий чоловік намагатиметься обмежити вашу свободу або приймати рішення за вас.

6. Вам нічого не відомо про його смаки та вподобання

Не можна заперечувати того факту, що чимало людей не люблять багато про себе розповідати, проте якщо ви вже сходили на 4-5 побачень, а досі знаєте тільки ім’я супутника та кілька незначних фактів про нього, це має вас насторожити.

Якщо ваш обранець щоразу змінює тему, коли мова заходить про особисте, або ухиляється від питань, радимо замислитися. Можливо, він не планує серйозних стосунків з вами? У такому випадку цей чоловік вам не підходить.

7. Він не бажає скорочувати дистанцію між вами

чоловік вам не підходить, якщо зберігає дистанцію

Насправді таку дивну поведінку можна пояснити. Ваш обранець міг пережити біль та розчарування через сильне зближення з колишньою партнеркою, а тепер боїться припуститися тієї ж помилки. Або ж, вам зустрівся справжній інтроверт, якому важко впускати нових людей у своє життя.

Якщо партнер не змінює свого ставлення до вас попри тривале перебування у стосунках – такий чоловік точно не для вас.

8. Він постійно говорить про свою колишню

Уявіть ситуацію: ви зустрічаєтеся вже кілька тижнів, а ваш обранець досі на кожному побаченні згадує свою колишню дівчину. Він може розповідати про її вподобання та смаки, про те, у якому ресторані вони святкували річницю, скаржитися на те, що колишня не хотіла з ним відвідувати кінотеатр, тощо.

Перш за все, вам навряд чи буде цікаво підтримувати таку розмову, і уважному чоловіку це відомо. До того ж, постійні згадки про кохану найчастіше свідчать про те, що у чоловіка досі не згасли почуття до неї.

Подивіться правді в очі: навряд чи у вас вийде збудувати міцну сім’ю з таким партнером, тож краще одразу усвідомити, що цей чоловік вам не підходить.

Дозвольте супутнику розібратися у своєму минулому. Можливо, ви дасте йому другий шанс, коли він буде готовим розпочати стосунки з чистого аркуша.

9. Він намагається вас змінити

чоловік намагається вас змінити

Звісно, кожна людина може змінити певні звички, вподобання та навіть стиль поведінки впродовж життя. Утім, радимо насторожитися, якщо партнер хоче, щоб ви відреклися від власних принципів та пристосувалися до його смаків.

Якщо обранець вимагає, щоб ви почали одягатися у те, що йому до вподоби, відмовилися від спілкування з певними друзями тощо – усе це повинно стати першим сигналом того, що цей чоловік вам не підходить.

У тому випадку, якщо поруч із супутником ви повинні грати якусь роль, а не бути собою, це, безсумнівно, свідчить про те, що міцні стосунки з цією людиною побудувати не вдасться.

  • Medina, J. L. V., López-Fuentes, N. I. G. A., Valdez, J. A., & Jiménez, M. D. C. L. (2007). La elección real e ideal de pareja: Un estudio con parejas establecidas. Interamerican Journal of Psychology.
  • Beck, U. y Beck-Gersheim, E. (2001), El normal caos del amor. Las nuevas formas de la relación amorosa, Barcelona, Paidós Contextos.
  • Burns, M., Burgoyne, C. y Clarke, V. (2008), “Financial Affairs? Money Management in Same-Sex Relationships”, The journal of Socio-Economics, 37 (2): 481-501.