Погані та хороші люди. Хто робить нас щасливими

Люди, які нас оточують дарують нам відчуття щастя або залишають після себе шрами.
Погані та хороші люди. Хто робить нас щасливими

Останнє оновлення: 24 березня, 2022

Важливо як давати, так і отримувати  в замін. Потрібно дистанціювати себе від людей, які змушують почуватися дискомфортно, і відплачувати взаємністю, коли люди допомагають нам рости як особистість.

Для початку хочемо казати, що немає поділу на хороших і поганих людей. Жодні наукові методи не можуть виміряти наскільки хтось добрий чи злий.

Утім правда в одному: кожен знає про ту позитивну або негативну енергетику, яку деякі люди та стосунки з ними приносять у життя.

Іноді люди діють лише у своїх інтересах. І коли вони починають ставити себе вище за інших, поводяться образливо й обманюють, можна сказати, що така особистість має негативний вплив.

Погані люди дають важливий життєвий урок. Однак є й такі, що мають добрі серця, говорять щиро, дарують позитив у стосунках і ніколи не завдадуть вам шкоди. Вони розуміють взаємність і повагу. Вони приносять щастя.

Люди, які дають нам уроки життя та залишають шрами

Можливо, коли ви прочитали цей підзаголовок, то подумали про конкретних людей, які відіграли значну роль у вашому житті. Однак також варто на мить задуматися і запитати себе, чи ми самі не завдали комусь шкоди.

  • Ви не зобов’язані добре ладнати з усіма. Іноді ми можемо не виправдати сподівань людей, які нас оточують.
  • Якщо вам колись доводилося приймати рішення і ви знали, що воно так чи інакше матиме наслідки для іншої людини, потрібно завжди обґрунтовувати, чому ви робите це. Наприклад, коли ви розриваєте стосунки, у яких почуваєтеся нещасливими, тому що більше не любите свого партнера.
  • Деякі рішення просто потрібно прийняти, навіть якщо ви знаєте, що вони завдадуть комусь шкоду. Це той випадок, коли невирішення певної ситуації спричинятиме більше страждань, ніж радості.

Тобто в певний момент кожен із нас може повестися так, що інші сприйматимуть це негативно. У кожної ситуації є свої відтінки, ступені та різні рівні.

малюнок дівчини та восьминога
  • Хоча деякі люди ніколи не перестають чинити так у всіх аспектах свого життя. Вони завжди намагаються задовольнити свої власні потреби, при цьому розуміючи, що роблять боляче іншим.
  • Цей тип людей так живе, й іноді вони залишають шрами в душах інших. Тому потрібно просто відпустити їх зі свого життя, а особливо з думок.

Якщо ви цього не зробите, то завжди будете в’язнями їхніх дій.

Існують такі люди, які просто не знають, як мати позитивні стосунки. Їм бракує особистої й емоційної зрілості. Вони не мають поваги та співчуття і досить часто не усвідомлюють власні слова чи дії.

Ставтеся до таких моментів не як до драми чи невдач, які змінюють життя. Зрозумійте їх як уроки, що повинні допомогти вам рухатися впевненіше та бути холоднокровними.

Прості люди, які дарують щастя 

Деякі хороші люди просто скромні. Майже так ніби вони мають магію у кишенях і при цьому не вміють бути егоїстичними чи лукавими. Ми певні, що ви знаєте одну або дві такі людини.

Їх не так багато, але вам і не треба стільки, адже у стосунках хороші люди дають все, що потрібно.

Важливість взаємності

Одна важлива річ, яку варто запам’ятати: коли ви даєте, то повинні отримувати щось назад. Якщо хтось добрий із вами, ставтеся до нього так само. Ви – команда, тому потрібно збалансувати її так, щоб ніхто не програвав і не вигравав.

Взаємність – це знати, як повною мірою зрозуміти іншу людину. Ви усвідомлюєте, що вона заслуговує на повагу, цінуєте її як частину себе та визнаєте все, що для вас роблять.

Усе це завжди формуватиме вашу поведінку певним чином.

Правда не зраджує, вона знає, як встановлювати зв’язки

Хороші люди – ті, що збагачують ваше життя, допомагаючи кожного дня ставати кращими, встановлюють з вами дуже інтимний та особливий зв’язок.

  • Вони бачать у вас сильну та варту поваги особистість і розуміють, даруючи підтримку від тих, кого ви любите.
  • Ті, кого ви любите, не ставлять себе в роль суддів, не намагаються змінити чи зрадити. Вони ставляться до вас так, як до себе, вміють співчувати та є емоційно зрілими.

Коротко кажучи, у своєму житті ви зустрінете хороших і поганих людей. І в кожного з них потрібно чомусь навчитися.

дівчина з квіткою

Не несіть на собі тягар, який вам не допомагає, а лише обмежує особистісний ріст. Відпустіть усе погане, навчіться з нього і йдіть новою стежкою.

У світі багацько хороших людей, і якщо з будь-якої причини вам не вдається їх знайти, ніколи не забувайте, що самим також треба бути добрими. Будьте найкращими.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.