Прості та ефективні вправи від газів

27 Січня, 2019
Накопичення газів після їжі може бути пов'язане з відсутністю фізичних навантажень. Ці вправи від газів можуть допомогти.

Якщо у вас часто бувають гази, ви, можливо, не знаєте, що є вправи від газів, які ви можете робити, щоб позбутися їх без ліків. Хоча в аптеках є різноманітні медикаменти, завжди краще спробувати щось набагато більш природне, щоб позбутися газів.

Сьогодні ми розповімо вам про вправи, які дуже ефективні для позбавлення від газів. Хоча ми не обіцяємо, що всі вони будуть працювати для вас, ми спонукаємо вас спробувати всі та виявити, які з них найкращі саме для вас. Усі ми різні!

Ефективні вправи від газів

Ці вправи ідеально підходять для ситуацій, коли ви відчуваєте незручність через накопичення газів і потребуєте швидкого полегшення.

1. Дитяча поза

ефективні вправи від газів
Можливо, ви вже знаєте цю позу, яка також відома як Баласана.

 • Станьте на коліна й сядьте сідницями на ноги.
 • Потім протягніть руки вперед.

Ми рекомендуємо тримати це положення як мінімум 2 хвилини. Так ваше тіло може відпочити й позбутися газів. Цю позу можна також робити навпаки.

 • Ляжте, зігніть одну ногу та обійміть її. Почніть гойдатися вперед і назад.
 • Якщо ви можете охопити стопи, це навіть краще.

2. Поза, що вивільняє вітер

корисні вправи від газів
Назва цієї пози говорить сама за себе. Це одна з найбільш ефективних вправ для позбавлення від газів.

 • Ляжте обличчям догори й простягніть ноги. Зігніть одну з них і обійміть.
 • Це схоже на дитячу позу. Чим вище ви піднімаєте коліно, тим краще.
 • Ви повинні тримати цю позицію мінімум 30 секунд.

Модифікація: коли ви обіймаєте ногу, намагайся доторкнутися коліном до носа. Це зробить вправу більш складною та ефективною.

Читайте також: 5 ефективних вправ для пружного живота

3. Поза плуга

які вправи від газів
Позу плуга часто використовують у йозі, і це чудова вправа для позбавлення від газів.

 • Щоб її зробити, ляжте обличчям вгору і простягніть ноги вгору.
 • Якщо можете, підніміть корпус так, щоб спиратися лише на верхню частину спини.
 • Для початку ви можете допомогти собі, підтримуючи руками нижню частину спини. Потім поступово рухайтесь до того, щоб витягнути ноги за головою.

Якщо вам буде зручніше, ви можете залишити руки там, де вони є. Деякі люди кладуть їх із боків. Будьте дуже обережні з цією позою. Якщо у вас проблеми із шиєю, не можна її робити. В іншому випадку можна отримати дуже хороші результати.

4. Поза верблюда

поза верблюда від газів

Ця остання вправа також дає чудові результати.

 • Станьте на коліна, але не сідайте на ногах, нехай руки висять, зігніть корпус назад.
 • Ідея в тому, щоб утворити тілом дугу й доторкнутися до ніг руками.
 • Щоб зробити вправу більш комфортною, переконайтеся, що ваша голова розслаблена. Ви можете підтримувати себе на пальцях ніг.

Дізнатись більше: Йога для початківців: 5 основних поз йоги

Інформація про гази

Хоча причини газів можуть бути різними, часто вони криються в раціоні. Серед них можуть бути споживання оброблених продуктів, їжа нашвидкуруч або споживання продуктів, які зазвичай викликають гази (боби або броколі).

Однак у деяких випадках гази виникають через непереносимість їжі, закреп чи синдром подразненого кишечника. Попри те, що гази можна контролювати, якщо вам боляче і незручно, ці вправи від газів відчутно допоможуть.

Важливо зазначити, що пасивний спосіб життя також може викликати гази. Ці вправи не тільки корисні для усунення газів, але й також для того, щоб ваше тіло рухалося. Ми знаємо, що гази іноді може бути болісним досвідом. Тож які вправи ви зробите?

 • Juana Benedí; Carmen Romero (2006). Antiflatulentos (España). https://www.elsevier.es/es-revista-farmacia-profesional-3-pdf-13096650