Щотижневий пілатес та його переваги

Пілатес не тільки допомагає покращити поставу і стати гнучкішими. Він також дає змогу абстрагуватися від світу й забути про стрес і турботи.
Щотижневий пілатес та його переваги

Останнє оновлення: 30 січня, 2019

Кожного тижня дедалі більше людей відчувають на собі переваги, які дає пілатес. Те, що почалося як різновид тренування, стало діяльністю, яка корисна як для психічного, так і для фізичного здоров’я.

Серед переваг пілатесу втрата ваги, хороша мускулатура, покращення постави та боротьба з нервовими розладами, як от стресом чи тривогою.

У цій статті ми розглянемо деякі найважливіші переваги пілатесу, зокрема техніку, яка дає вам бути у формі без ризику ушкоджень.

Ваша гнучкість водночас зросте, і ви отримаєте омріяну фігуру, яку ви ніколи не захочете втратити.

Пілатес: 6 переваг

1. Поступове зниження ваги

які переваги має пілатес
Коли він збільшується, температура тіла збільшується, ви потієте і спалюєте калорії.

Ідеально поєднати пілатес з певною аеробною діяльністю, наприклад, ходьбою, танцями, бігом, плаванням, катанням на велосипеді тощо.

У такий спосіб ви зможете мати хороший тілесний баланс між тонізуючими та кардіо вправами. Це найцікавіший і найефективніший спосіб схуднути й не повернути вагу, яку ви скинули.

2. Приведіть тіло в тонус, не шкодячи собі

пілатес приводить тіло в тонус
привести в тонус м’язи, а також підвищити силу та стійкість.

Він спрямований на всі групи м’язів у вашому тілі. Крім того, це допомагає створити баланс між верхньою та нижньою частинами тіла, що відрізняється від інших видів спорту.

Інша величезна перевага полягає в тому, що він також запобігає пошкодженням завдяки типам вправ, які він використовує, з власною вагою або легкими гантелями. Залучені легкі ваги, еластичні стрічки, кулі різних розмірів тощо.

3. Покращує фігуру

користь пілатесу
гнучкість

Приведення тіла в тонус допомагає почуватися краще. Якщо ви жінка, ви отримаєте більше жіночних вигинів без зайвого жиру.

Якщо ви чоловік, ви можете зміцнити м’язи та збалансувати грудну клітину та ноги.

4. Покращення постави

пілатес покращує поставу
сприяють покращенню постави.

М’язи живота є ідеальною підтримкою прямої спини. І навпаки: сильний хребет і спина допомагають підтримувати сильний прес.

  • Сильні ноги та щиколотки також необхідні для підтримки вашого тіла. Усе ваше тіло функціонує збалансовано.
  • У цьому сенсі пілатес діє цілісно, ​​тому всі частини тіла залучені.

5. Підвищення гнучкості

пілатес покращує гнучкість
розтягування

Хороші розтягування обов’язкові для всіх м’язів.

Коли ви будете робити розтягування, ви побачите, що ваша гнучкість повільно зростає. Це допомагає запобігти травмам, а також проблемам із м’язами та суглобами.

Це також сприяє покращенню постави та підготовці до будь-якого виду спорту.

6. Зниження стресу

пілатес знімає стрес
депресія

Зокрема, пілатес вимагає концентрації та координації. Ці дві навички змушують вас очистити розум і забути про турботи, а також про проблеми на роботі, в сім’ї, про емоційний стрес.

Поки ви перебуваєте в тренуванні з пілатесу, ваш розум зосереджений на тому, як рухається ваше тіло, на силі, рівновазі та диханні. Отже, практикування пілатесу є потужним способом зняття стресу.

Це може вас зацікавити ...
Йога допоможе вилікувати зап’ястковий тунельний синдром
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Йога допоможе вилікувати зап’ястковий тунельний синдром

Зап’ястковий тунельний синдром – це дуже поширене захворювання сьогодення через велику кількість електронних пристроїв та комп’ютерів...
Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.