Шукайте відповіді на свої запитання у власній підсвідомості

Вам бракує мотивації? Ви перебуваєте в токсичних стосунках? Чи, може, почуваєтеся самотніми? Вам страшно? Навчіться досліджувати, відкривати та пізнавати свою підсвідомість.
Шукайте відповіді на свої запитання у власній підсвідомості

Останнє оновлення: 11 грудня, 2018

Скільки проблем ви намагалися вирішити останнім часом? Одну? Кілька? Десятки?
У деяких випадках ви можете зрозуміти, що відповіді на них приховує ваша підсвідомість.

Іноді щоб просто зрозуміти, чому ви реагуєте в певних ситуаціях так, а не інакше, відповідь на це може дати ваша підсвідомість.

Потрібно просто навчитися слухати її та вміти інтерпретувати отриману інформацію. Однак віднайти зв’язок зі своєю підсвідомістю непросто, адже для цього потрібно багато самоаналізу.
Багато людей вирішують звернутися до психолога, який спеціалізується на гіпнозі, щоб отримати доступ до цієї закритої частини психіки. Інші намагаються зробити це самотужки, покладаючись на власні вміння й інтуїцію.

Ваша підсвідомість говорить до вас

намальована сумна дівчина думає

У вас коли-небудь бували напади тривоги? Це не більше ніж просто сигнал, який надсилає розум.

Мабуть, ви навіть не знаєте, чому виникає таке раптове відчуття тривоги. Цілком можливо, що ви носили в собі певні проблеми протягом тривалого часу.

Якщо чекати занадто довго, перш ніж вирішити якусь проблему, вона перетвориться на перешкоду.

Ви добре розумієте, що ігнорування проблем – не найкращий спосіб їх вирішення, однак все одно чекаєте, доки вони не стануть очевидною реальністю.

Якщо тіло тим чи іншим способом говорить до вас, потрібно дослухатися до нього.

Двигун думки

людина з головою у хмарі

Брюс Ліптон, лікар і дослідник колись сказав:

“Підсвідомість у мільйони разів потужніша й важливіша, ніж свідоме мислення. Ми використовуємо свою підсвідомість 95% часу, але не можемо контролювати її”.

Річ у тім, що саме ця ділянка людського розуму є дуже важливою для процесу мислення.
Подумайте про деякі відповіді на запитання, які автоматично спадають на думку. От  наприклад:

“Де знаходиться Ейфелева вежа?”

“У Парижі”.

Ви говорите це не обдумуючи, оскільки відповідна інформація вкорінилася у вашій підсвідомості.

Те саме відбувається, коли ви рухаєте пальцями однієї руки або йдете на прогулянку. Людині не потрібно усвідомлювати рух, щоб зробити його.

Цікаво зазначити, що може статися й навпаки.

Існує багато моментів, які ви можете не зауважувати до кінця. Можливо, причина в тому, що ви не хочете звертати на них увагу або ж просто сподіваєтеся, що все вирішиться саме по собі.

Підсвідомість та інстинкти

намальомана дівчина з замкнутими очами

Наші інстинкти тісно пов’язані з підсвідомістю. Ви коли-небудь змінювали своє рішення, тому що інтуїція підказувала, що це не найкращий варіант?

Хоча ви й можете називати це “чуттям”, правда в тому, що такі внутрішні переживання є відображенням підсвідомості.

Вона заохочує вас зробити правильний вибір, який, як їй відомо, буде найкориснішим, і надсилає для цього невербальну команду.

Саме тому важливо підготувати себе до того, щоб слухати підсвідомість. Цей компонент психіки, допоможе вам у різних життєвих аспектах.

Як це зробити?

  • Звертайте увагу на свої емоції. Стримування власних почуттів  – це просто марна спроба змусити підсвідомість замовчати.
  • Не бійтеся відкривати себе. Коли людина поринає у свою підсвідомість, то може знайти частини себе, які їй не сподобаються.
  • Прийміть ситуацію. Не все, що трапляється з вами, стається через невезіння і не всі негативні події спрямовані на вас. Погані речі не обирають того, з ким вони відбуваються.
  • Проведіть певний час наодинці. Страх бути на самоті змушує вас шукати шумні місця, аби тільки не звертати увагу на себе.

Вам неодмінно сподобається цей тест: Тест “Десять дверей”, щоб краще себе пізнати

Знайдіть зв’язок із глибинами своєї підсвідомості

дівчина лежачи пише у полі

Усвідомлення, також відоме як повна свідомість, – це практика, яка допоможе вам віднайти зв’язок зі своїм внутрішнім “я”.

Медитація є одним зі способів досягти цього.

Тим не менш, якщо ви хочете розпочати із себе, перш за все, потрібно почати звертати увагу на власні мрії.

Навіть якщо ви не бачите в цьому багато сенсу, запишіть свої бажання, щоб проаналізувати їх потім, адже це чудовий спосіб встановити зв’язок із підсвідомістю.

Щойно вам вдасться краще зрозуміти глибини своєї психіки, важливо почати щось змінювати. Потрібно усунути те, що завдає болю, пригнічує, а також загоїти рани, які ніяк не затягуються.

Якщо людина продовжуватиме йти тим самим шляхом, що і раніше, це означає, що вона піддається власним інстинктам.

Змінити свою поведінку – це непросте завдання, так само, як і вирішити проблеми, однак навіть якщо ви залишаєтеся бездіяльними, підсвідомість продовжує працювати.

Вона ніколи не втомиться надсилати вам сигнали про те, що потрібно змінити напрямок руху та звернути увагу на проблеми, вирішення яких ви постійно відкладаєте на потім. 

Вам бракує мотивації? Ви перебуваєте в токсичних стосунках? Чи, може, почуваєтеся самотніми? Вам страшно? Або ж ви переживаєте інші болісні відчуття?

Досліджуйте, відкривайте та пізнавайте глибини своєї підсвідомості. Саме там ви знайдете відповіді, які шукаєте.

Це може вас зацікавити ...
Якщо я змінюся – зміниться усе: 5 кроків програмування підсвідомості
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
Якщо я змінюся – зміниться усе: 5 кроків програмування підсвідомості

Неможливо контролювати підсвідомість, але можна навчити її керувати вашими вчинками через інтуїцію, щоб жити повністю у теперішньому часі.  • Бахтіярова С. А. (2002). Азбука саморозуміння. Реверсивний психоаналіз.
  • Орбан–Лембрик Л. Е. (2003).  Соціальна психологія.