Сік для зменшення холестерину з алое, огірком і грейпфрутом

Багато людей не турбуються про зменшення холестерину, доки він не починає спричиняти серйозні проблеми зі здоров'ям, а дарма. Адже коли проблема вже досягла серйозних масштабів, позбутися її значно складніше. На щастя, деякі натуральні засоби чудово знижують холестерин. Дізнайтеся про них більше в нашій статті.
Сік для зменшення холестерину з алое, огірком і грейпфрутом

Останнє оновлення: 01 квітня, 2019

А у вас нормальний рівень холестерину? Якщо ви давно шукаєте ефективний засіб для зменшення холестерину, ви не одні. Багато з нас стикаються з таким порушенням. Ось чому ми вирішили розповісти вам рецепт корисного соку з алое, огірком і грейпфрутом.

Багато людей не турбуються про зменшення холестерину, доки він не починає спричиняти серйозні проблеми зі здоров’ям, а дарма. Адже коли проблема вже досягла серйозних масштабів, позбутися її значно складніше. На щастя, деякі натуральні засоби чудово знижують холестерин. Дізнайтеся про них більше в нашій статті.

Способи зменшення холестерину – це проблема, яка цікавить багатьох із нас, особливо людей, що живуть у розвинених країнах. На щастя, існують смачні натуральні соки, які можуть вам допомогти.

Проте спершу визначмо, що таке високий холестерин.

Підвищений рівень холестерину виникає через надмірне накопичення ліпідів, жирової сполуки, що міститься в усіх клітинах організму й артеріях. Ліпіди природним чином виробляє печінка, утім вони також можуть потрапляти в організм у складі певних продуктів.

Ліпіди надзвичайно важливі для низки процесів, утім, коли їх вміст занадто високий, це може призвести до розвитку проблем зі здоров’ям.

Найбільше тривожить те, що багато людей ігнорують цей дисбаланс і не вживають заходів для зменшення холестерину. Спершу симптоми непомітні – вони починають проявлятися, коли пошкодження вже досить серйозне.

Саму тому варто регулярно здавати аналіз крові на рівень холестерину. Якщо показники високі, негайно почніть лікування, щоб узяти ситуацію під контроль.

На щастя, окрім медичних препаратів, є натуральні способи зменшення холестерину.

Сік з алое вера, огірка та грейпфрута є одним із них. Цей оригінальний напій очищає артерії та видаляє залишки холестерину.

Неодмінно його спробуйте!

Переваги соку для зменшення холестерину

Інгредієнти, які входять у цей натуральний сік, забезпечують організм великою порцією незамінних поживних речовин, що добре засвоюються. Вони стимулюють процеси, які розщеплюють надлишок холестерину в крові.

Сік з алое, огірком і грейпфрутом також має очисні та сечогінні властивості, які допоможуть вам схуднути й знизять ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Далі в цій статті ми окремо розглянемо переваги кожного інгредієнта.

Корисні властивості алое

способи зменшення холестерину

Лікувальні властивості гелю алое століттями використовували в альтернативній медицині. Крім того, це дуже популярний інгредієнт в галузі косметології.

Алое, відоме своїми антисептичними, протизапальними й антиоксидантними властивостями, захищає організм від негативних впливів і полегшує перебіг багатьох захворювань.

Воно надзвичайно корисне для кровообігу. Його секрет не лише в здатності знімати запалення, але й також у вмісті поживних речовин, що виводять ліпідні бляшки з артерій.

Алое має природну клітковину, амінокислоти та вітаміни, які знижують рівень шкідливого холестерину, підвищуючи відсоток корисного.

Воно також чудово виводить токсини з крові та допомагає боротися із затримкою рідини.

Корисні властивості огірка

Огірок – це низькокалорійний овоч, багатий на поживні речовини, які ефективно запобігають підвищенню рівня холестерину.

Завдяки високому вмісту води й антиоксидантних сполук він знижує окислення жирів в організмі, запобігаючи синтезу холестерину.

Крім того, вітаміни й мінерали в огірках стримують утворення бляшок в артеріях і підтримують хорошу циркуляцію крові.

А клітковина допомагає відсіювати шкідливі жири, які потрапляють в організм із їжею, тому вони швидко виводяться.

Огірок також містить калій, що зменшує затримку рідини та запобігає високому кров’яному тиску.

Корисні властивості грейпфрута

швидке зменшення холестерину

Грейпфрут набув популярності як ефективний продукт для втрати ваги та зменшення холестерину.

Він стимулює антиоксидантні процеси в кровотоці, зменшуючи негативний вплив вільних радикалів й утворення бляшок в артеріях.

Дієтична клітковина у грейпфруті допомагає знизити засвоєння холестерину кишківником, а також покращує травлення жирів.

Крім того, це очисний продукт, який чудово виводить токсини з організму та покращує циркуляцію.

Як приготувати сік з алое, огірком і грейпфрутом

Якщо ви хочете відчути на собі всі переваги цих інгредієнтів і шукаєте засіб для зменшення холестерину, неодмінно спробуйте цей сік.

Інгредієнти

  • сік 5 грейпфрутів
  • 2 столові ложки гелю алое (30 г)
  • 1/2 огірка
  • Сік половинки лимона
  • 1 зубчик часнику (необов’язково)

Спосіб приготування

  • Вичавіть сік грейпфрута та додайте його в блендер разом із гелем алое, огірком і соком лимона.
  • Збийте до однорідної текстури й одразу випийте.

Як споживати

  • Пийте цей сік натщесерце щонайменше тричі на тиждень.

Як бачите, приготувати сік для зменшення холестерину дуже просто. Крім того, вам не доведеться купувати дорогі чи рідкісні інгредієнти.

Проте сам по собі сік не створить дива. Його потрібно доповнити здоровою дієтою з низьким вмістом жирів. Також варто відмовитися від інших шкідливих звичок і переглянути свій спосіб життя.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.