Скільки часу тренуватися щодня?

Для повсякденних вправ необхідно враховувати ваш поточний фізичний стан. Ви також повинні розглянути типи вправ, який ви хочете зробити, і скільки часу тренуватися щодня.
Скільки часу тренуватися щодня?

Останнє оновлення: 20 грудня, 2018

Багато людей мають чудову звичку тренувати щодня. Ця звичка зберігає здоров’я і допомагає залишатися активними та енергійними. Це також запобігає різним типам захворювань. Однак, важливо знати, скільки часу тренуватися щодня.

У цій статті ми поділимося деякими порадами, щоб ваші щоденні тренування були ефективними та корисними для вашого здоров’я. Зрештою, є кілька чинників, які впливають на розклад тренувань. Важливо знати їх, щоб максимально ефективно використовувати вправи.

Чи корисно тренуватися щодня?

Щоденні тренування не просто корисні для вашого здоров’я, але й необхідні.

Протягом кількох останніх років ми дедалі більше відкриваємо жахливі наслідки малорухливого способу життя для свого здоров’я. Довгі години роботи в офісі перед комп’ютером змушує тіло не рухатися. Це може мати багато шкідливих наслідків для здоров’я.

Пасивний спосіб життя є дуже важливим чинником ризику серцево-судинних захворювань. Холестерин, гіпертонія, тригліцериди, ожиріння або резистентність до інсуліну стають дедалі частішими з кожним днем. Ці умови легко стають однією з великих зол цього століття, що випливає з нашого все менш активного способу життя.

Тому людям, яким доводиться сидіти багато часу, слід дотримуватися цих рекомендацій і вставати щонайменше раз на годину. Достатньо трохи прогулятися, розтягнутися або походити вгору та вниз сходами.

чи треба тренуватися щодня
Якщо у вас сидячий спосіб життя, важливо тренуватися щодня.

Чинники ризику, коли ви тренуєтеся щодня

Якщо ви робите фізичні вправи щодня, є також ризик перевантаження. Якщо ви не є професійним спортсменом і не маєте тренера, пам’ятайте про деякі з цих запобіжних заходів:

 • Ви не можете перейти від повної відсутності вправ до щоденних тренувань. Вам потрібно поступово ввести ці зміни, щоб запобігти травмам.
 • Правильне харчування має важливе значення. Не зневажайте білками, вуглеводами та високоякісними жирами в раціоні. Коли ви тренуєтеся більше, потрібно збільшувати кількість калорій, які ви споживаєте, навіть якщо ви хочете схуднути. Ви завжди можете розраховувати на суперпродукти, щоб знайти швидке та здорове доповнення до раціону.
 • Ви повинні визначити тип вправ, який найкраще підходить для вас, пам’ятаючи про вік, стан здоров’я, спосіб життя та розпорядок дня. Крім того, пам’ятайте, що ваші потреби можуть з часом змінитися.
 • Якщо ви страждаєте на будь-яку хворобу, ваш лікар повинен визначити ваші тренувальні навантаження. Як правило, люди, які мають серцеві проблеми, повинні уникати інтенсивного спорту між 11:00 ранку і 1:00 вечора.

Які вправи робити?

Важливо розглянути тип вправ, коли ви намагаєтеся з’ясувати, скільки часу тренуватися.

 • Ви можете робити вправи середньої інтенсивності, наприклад, ходити або бігати щодня. Ми рекомендуємо робити це від 20 хвилин до однієї години.
 • Вправи високої інтенсивності вправ, які пришвидшують роботу серця, потрібно виконувати лише максимум півгодини.
 • Обмежень для низькоінтенсивних вправ, таких як йога, тай-чи чи розтягування, немає.
 • Якщо робити вправи з вагами, потрібно щодня залучати різні м’язи. Ви можете виконувати повсякденне тренування із 5 вправ на різні групи м’язів двічі на тиждень.
як тренуватися щодня
Також читайте: Міфи про вправи, які заважають досягнути результату

Практичні поради

Коли ви тренуєтеся щодня, візьміть до уваги ці поради:

 • Не забувайте, що вам потрібно розтягуватися до і після кожного тренування. Це важливо для підвищення гнучкості, тонусу м’язів та запобігання травм.
 • Ви повинні зберігати рівень зволоження протягом всього тренування, а також протягом усього дня.
 • Спробуйте поєднати аеробні та анаеробні вправи.
 • Важливо правильно дихати під час вправ. Завжди дихайте, коли ви не застосовуєте силу.
 • Не вправляйтеся відразу після їжі. Вам потрібно переварити їжу, перш ніж почати рухатися.
 • Крім того, наполегливо рекомендуємо споживати багато протеїнів (рослинного або тваринного походження) через півгодини після вправ.

І, нарешті, пам’ятайте, що щоденні вправи дають енергію і розслабляють. Зрештою, ви можете тренуватися щодня в будь-який час доби, так чому б не зробити цю здорову звичку частиною свого способу життя?
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.