Вирватися з зони комфорту може бути найкращим рішенням

2 Березня, 2019
Цілком імовірно, що коли трапляється щось нове в нашому житті, ми з побоюванням це сприймаємо. Однак бувають моменти, коли нам треба вийти за межі зони комфорту.

Ми всі колись починали нову справу, але потім розуміли, що вона того не варта. Ми усвідомлювали, що насправді даремно це затіяли, або навіть думали, що це абсурдна ідея. Адже вийти з зони комфорту, часом буває дуже складно.

Іноді ми можемо почати щось, настільки недолуге, що немає іншого вибору, окрім як продовжувати, щоб побачити, куди це нас заведе.

Вірте чи ні, але такі ситуації можуть принести користь. Ми як людські істоти здатні бути відкритими для нових вражень, щоб навчитися на них, і це приголомшливо. Саме там ми знаходимо щастя і баланс.

Тож коли ви востаннє йшли за течією, робили те, чого ніколи би не зробили раніше і просто насолоджувалися життям?

У сьогоднішній статті ми хотіли б, щоб ви замислилися над цим.

Те, що починається спонтанно допомагає вийти з зони комфорту

Візьмімо, приміром, стосунки з кимось, хто здається повною протилежністю, хто має найкращі вподобання, неймовірну, не схожу на нашу, особистість, але хто, як і ми, сповнений в цей момент емоційності та пристрасності. Такі ситуації, безумовно, дуже насичені й дивовижні.

Ми можемо знайти щастя в дуже несподіваних місцях, з найнесподіванішими людьми та за дивних обставин. У кожної людини є особиста історія, у якій ви можете знайти багато таких моментів.

Однак є різні аспекти, які варто мати на увазі, тому що, віримо ми в це чи ні, але є багато людей, які не хочуть пливти за течією і дати собі змогу пережити такі моменти, які відбуваються в рідкісних випадках в житті та потребують цілої низки здібностей.

Ми розповімо докладніше нижче.

зона комфортуВажливість плисти за течією

Досі ми багато говорили про це. Відчувати момент, сприймати все те, що відбувається навколо, пливти за течією, без сумніву – це шлях до щастя.

  • Бувають випадки, коли з’являється несподівана можливість, однак ми втрачаємо її, тому що не починаємо діяти, тому що побоюємося, що це неправильне рішення. Проте пізніше ми розуміємо, що це була хороша можливість, і в результаті відчуваємо жаль за всі ці втрачені нагоди.
  • Ми не пропонуємо вам діяти наосліп чи робити щось негідне. Ми тільки хочемо, щоб ви були відкриті для нових вражень.

Адже деякі стрибки в темряві варто робити, проте перед ними завжди треба приготуватися.

Пливти за течією – це, насамперед, довіряти собі й розуміти, що нам потрібно трохи сміливості та спонтанності, щоб знайти щасливе місце.

Ми ніколи не знаємо, куди певні шляхи можуть нас завести

Ніхто з нас не знає, яким шляхом треба йти, яких людей треба уникати, а які можливості є найкращими для нас.

Враховуючи, що немає нічого певного, і все може трапитися в цьому світі, чому б нам не піти на певний ризик?

Насправді, наш життєвий шлях, самобутність й особисті стежки переплетені з кожним рішенням і помилками, які ми робимо.

  • Не варто забувати, що найкращі маршрути завжди проходять за межами нашої зони комфорту. На жаль, іноді ми можемо витрачати стільки часу всередині нашої зони комфорту, що повторюємо ті самі кроки й увічнюємо наші нещастя.
  • Якщо ви виявите, що ваше оточення не робить вас щасливими, не вагайтеся вийти зі своєї зони комфорту. Ви можете контролювати все, що знаходиться всередині цієї області, але нічого в ній вас не влаштовує.
  • Те, що лежить за межами зони комфорту, може нас налякати, випробувати і навіть здатися абсурдним. Однак іноді всі ці нові емоції є найкращими ліками проти всіх наших печалей.

дівчина у моріТе, що починається спонтанно і перетворюється у наше єство

Розгляньмо такий приклад. Хтось пропонує вам щось зробити. Наприклад, це може бути десерт чи навіть одяг. Коли ви робите це, усі вас хвалять. Так ви визначаєтеся, що варто присвятити своє життя цьому хобі або ремеслу, а потім це стає стилем життя, або інакше кажучи, вашою роботою.

Є моменти в житті, коли з вами трапляються випадковості, і ви спочатку не приділяєте їм багато уваги. Однак через деякий час ви розумієте, що те, що трапилося з вами, не абсурдно і не смішно.

Натомість ви усвідомлюєте, що ця подія або випадок, – це найкраще, що ви пережили у своєму житті.

Для того, щоб все це сталося, треба бути напоготові й довіряти своїм інстинктам. Ось де ми знаходимо нашу справжню цінність – впевненість у собі.

Ніколи не забувайте про це.

  • Brenner, Abbigail. “5 Benefits of Stepping Outside Your Comfort Zone.” Psychology Today. N.p., 27 Dec. 2015. Web. 22 Jan. 2017.
  • Henry, Alan. “The Science of Breaking Out of Your Comfort Zone (and Why You Should).” Lifehacker. Lifehacker.com, 03 July 2013. Web. 22 Jan. 2017.
  • White, Alasdair. From Comfort Zone to Performance Management. N.p.: White & MacLean, 2009. Print.