Як уникнути безглуздих суперечок з партнером

Спілкування у стосунках запобігає безглуздим сваркам. Варто говорити про все і не приховувати емоції.
Як уникнути безглуздих суперечок з партнером

Останнє оновлення: 15 січня, 2019

Суперечки в стосунках є цілком нормальними, але як щодо всіх тих сварок, які починаються через щось безглузде? Безглузді суперечки можуть зруйнувати наші стосунки, тож треба навчитися їх уникати.

Ви колись чули вислів, що іноді ми можемо зробити з миші слона? Це відбувається в суперечках між партнерами.

Проте причиною сварки є брак спілкування та невміння слухати одне одного.

Говорити й слухати однаково важливо у стосунках. Дуже важливо розуміти одне одного й пояснювати ситуацію.

Якщо ми не зробимо цього, то виникнуть безглузді суперечки, і ми зіткнемося з проблемами, які вплинуть на наші стосунки. Ось чому так важливо навчитися ефективно їх уникати.

Соціальні мережі та спілкування з партнером

хлопець та дівчина сидять у соціальних мережах
Соціальні мережі можуть бути фантастичним варіантом, щоб залишатися на зв’язку з партнером, але це також може привести до серйозних конфліктів.

Непорозуміння, слова, які означають одне, а сприймаються як інше, ревнощі – усе це може призвести до нерозумних сварок, яких можна було б уникнути.

Краще поговорити з партнером особисто, навіть якщо це Skype. Зателефонуйте, а не відправляйте повідомлення, які можуть призвести до непорозумінь.

Крім того, будь-які проблеми або сумніви, які можуть виникнути у соціальних мережах, треба розвіяти якомога швидше. Найгірше, що ви можете зробити у стосунках, – це тримати все в собі.

Розмова – це завжди шлях до вирішення. Звісно, спілкуйтеся не за допомогою повідомлень, а особисто. Це найкращий спосіб порозуміння двох людей.

Остерігайтеся приховування емоцій

сварка між хлопцем та дівчиною

Часто безглузді суперечки виникають, коли один партнер вивалює іншому все, що він до того приховував.

Коли це відбувається, необхідно вирішити кілька моментів.

Коли ми не висловлюємо свою позицію в суперечці, ми не забуваємо про це, навіть якщо можемо це ігнорувати. Проблема в тому, що ми вивільняємо свої почуття вивільняться в найменш відповідний момент і це може викликати сварку.

Ви знаєте, як найкраще цього уникнути? Візьміть тайм-аут, щоб поговорити про стосунки. Це дозволить вам сказати своєму партнерові про все, що ви приховували, тому що ви не знайшли час, щоб висловитись.

Треба сказати своєму партнерові важливі речі, які у вас на думці, навіть якщо вам здається, що це потребуватиме багатьох зусиль. Це може бути нерозумно, але в інакшому випадку ви можете спровокувати безглузду суперечку.

Велика проблема, з якою сьогодні стикаються багато пар, полягає в тому, що їхнє спілкування у стосунках є не зовсім щирим і відкритим. Тому ми замовчуємо те, про що будемо дорікати в майбутньому.

Не варто так робити. Не будемо боятися говорити те, що думаємо і відчуваємо.

Не дозволяйте минулим проблемам повернутися

пара дойшла до порозуміння
Це те, що має багато спільного із замовчуванням емоцій. Це відбувається, тому що ми постійно дивимося в минуле, або інакше кажучи, у ті ситуації або моменти, які завдали нам болю.

Це жорсткий і жорстокий спосіб порівняння нинішньої реальності з проблемою, яку ви мали в минулому, яка нібито вже вирішена, але тепер виникає знову.

Треба навчитися йти у майбутнє, замість того щоб триматися на якорі в минулому досвіді, який заважає нам рухатися вперед.

Є багато людей, які не в змозі повністю жити в сьогоденні, адже вони не відпустили минулий досвід. Страхи, сумніви, травматичний досвід. Нам потрібно подолати все це прямо зараз.

Як говорить відома приказка, краще пізно, ніж ніколи, тож чому б не вирішити всі ці питання саме зараз? Не приховуйте свої почуття в стосунках і не залишайте ситуації невирішеними.

пара посварилась
Про стосунки треба турбуватися, ними варто опікуватися. Для того, щоб зробити це, не варто приховувати емоції, щоб уникнути нарікань. Натомість необхідно пробачити своєму партнеру, а найголовніше спілкуватися з ним.

Поговоріть зі своєю половинкою віч-на-віч, не відчуваючи сором’язливості, не боячись сказати певні речі. Бути в стосунках означає вільно говорити про те, що ви відчуваєте і що думаєте.

Це запобігає безглуздим суперечкам.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.