Як відпустити людину, яка не любить вас

10 Січня, 2019
Життя сповнене розставань і втрат, тому потрібно навчитися переживати ці миті. Якщо вам цікаво, як відпустити людину, читайте далі. Можливо, наші поради допоможуть вам.
Якщо ви не відчуваєте, що вас люблять, іноді краще закінчити стосунки, піти та закрити для себе цю главу. Утім спершу варто зрозуміти, як відпустити людину, з якою вас багато пов’язує. Це може стати досить травматичним досвідом, тому краще все робити виважено.

Буває таке, що в один момент людина, якій ви повністю довіряли, починає ставитися до вас дуже погано. Або ви просто усвідомлюєте, що варті кращого і партнер насправді не такий, як ви думали. Саме тоді ви вирішуєте, що потрібно назавжди розірвати токсичні стосунки або дружбу. Щоб зрозуміти, як відпустити людину, яка вас не любить, радимо випробувати наші поради.

Звісно, це простіше сказати, ніж зробити. Зрештою, йдеться про людей, із якими ви перебували в тривалих стосунках і розділили багато моментів. Тим не менш, не забувайте, що ви сильні й можете знайти когось, хто поважатиме вас і любитиме з усіма недоліками.

Тому якщо ви помітите, що любов згасла, дізнайтеся, як відпустити людину.

Найкращі поради, як відпустити людину, яка не любить вас

Щоб втілити ці поради, важливо проаналізувати своє життя, стосунки й емоції. Вам доведеться змінити ставлення до багатьох речей і навчитися цінувати себе. Неодмінно візьміть на замітку ці тези, адже кожен рано чи пізно стикається з розривом стосунків.

  1. Буде краще, якщо ви підете різними шляхами

Коли йдеться про друзів, цілком нормально відчувати, що дружба триватиме вічно. Утім насправді вона також може вичерпати себе. Іноді дружні стосунки добігають природного кінця, і ви більше нічого не можете з цим зробити.

Ніколи не варто забувати, що в житті доведеться розходитися з людьми, і це нормально.

як відпустити людину легко

Ось ще одна цікава стаття: Ви залишаєтеся в стосунках через провину, страх чи жаль?

  1. Зосередьтеся на здорових стосунках у своєму житті

Коли ви вирішуєте припинити токсичні стосунки, варто спробувати зосередитися на інших людях у своєму житті.

У цьому плані корисно почати більше спілкуватися з тими, хто позитивно на вас впливає та сприяє вашому особистому розвитку. Здорові стосунки допоможуть відчути, що ви робите все правильно й заслуговуєте лише на хороше ставлення.
Тримайтеся за хороших людей, і це допоможе вам швидше пережити складний період.
  1. Не тримайте зло

Буває складно прийняти те, що друг чи партнер зрадив або підвів вас. Зрештою, раніше ця людина завжди була поруч і здавалася такою надійною, а потім все пішло шкереберть. Це безумовно може спричинити відчуття образи, але ви маєте відпустити його.

Ми радимо пробачити людину за те, що вона не виправдала ваших очікувань, не нести на собі тягар вини й рухатися далі.

  1. Не чекайте вибачень

Якщо людина ранить вас настільки сильно, що ви вирішуєте назавжди перестати з нею спілкуватися, не сподівайтеся, що дивовижним чином вона попросить пробачення.

Не думайте, що винуватець прийде і зізнається в тому, що вчинив неправильно. Звісно, це було б чудово, утім якщо у вас ніколи не попросять пробачення, це лише посилить відчуття гіркоти.

  1. Не тисніть на себе

Не потрібно мучити себе, коли це станеться. Просто одним махом відріжте все й дайте собі шанс рухатися далі. Насправді, найкраще, що можна зробити, – переконати себе, що ви заслуговуєте на краще.

Хоча це просто лише на словах, а на ділі складніше, це найперший важливий крок до зцілення.

поради як відпустити людину

  1. Дозвольте собі почуватися погано

Цілком нормально, що вам сумно через розрив стосунків. Насправді, корисно відчувати негативні емоції й аналізувати їх. Візьміть трохи часу на роздуми, зрозумійте, чого ви навчилися з цього досвіду. Якщо ви усвідомите, чому почуваєтеся настільки погано, то зможете уникнути такої ситуації в майбутньому.

Людині важливо час від часу давати волю емоціям і випускати пару. Потрібно поважати біль, який може у вас виникнути й дозволити собі відчути його замість того, щоб замикатися. Також потрібно прийняти це як частину досвіду й не тиснути на себе через різні дрібниці. Надзвичайно важливо мати достатньо часу на зцілення.

  1. Піклуйтеся про себе

У складні часи в жодному разі не можна забувати про себе. Працюйте над собою, культивуйте повагу та любов до себе. Нагадуйте собі, що ви заслуговуєте на здорові стосунки. Відпускати непросто, і досить часто люди забувають про власне фізичне й емоційне здоров’я після розриву.

Піклуйтеся про себе щодня. Багато відпочивайте та їжте поживні продукти. Потрібно забезпечити власні потреби.

Неодмінно прочитайте: 6 симптомів того, що ви жертва словесного насильства

  1. Оцінюйте ситуацію реалістично

Якщо ви хочете рухатися далі, то маєте знайти в собі сили прийняти правду. Багато людей перебувають у нездорових стосунках, адже сподіваються, що можуть якось змінити ситуацію.

Проте важливо пам’ятати, що нікого не можна змінити, особливо, якщо вони не хочуть цього самі. Якщо стосунки не працюють, ви маєте лише завершити їх і рухатися далі. Це залежить тільки від вас.

Сподіваємося, тепер ви краще розумієте, як відпустити людину яка вас не любить. Незалежно від того, хто це, друг чи партнер, наважтеся розірвати стосунки, які роблять вас нещасливими. Треба в першу чергу завжди цінувати себе.

  • Sánchez Aragón, Rozanna., Martínez Cruz, Rebeca. (2014).Causas y Caracterización de las Etapas del Duelo RománticoCauses and Portrayal of Romantic Grief Stages. https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2007471914703783