Які вправи не допомагають схуднути

Ми часто вважаємо, що все, що виснажує нас до поту, сприяє схудненню. Однак є деякі вправи не допомагають схуднути, хоча й мають інші переваги.
Які вправи не допомагають схуднути

Останнє оновлення: 27 травня, 2019

Ми зазвичай вважаємо, що тренування завжди допомагають нам схуднути, але це не так. Деякі вправи не допомагають схуднути, але, з іншого боку, ідеально підходять для тих, хто вже має хорошу фізичну форму і хоче лише зміцнити свої м’язи.

Читайте далі, адже ми розповімо вам про вправи не допомагають схуднути.

Які вправи не допомагають схуднути

1. Кросфіт

які вправи не допомагають схуднути
Кросфіт – це одна з вправ, яка не допоможе вам схуднути, але вона стала дуже популярною в останні кілька років. Насправді, якщо ви трохи дослідите це питання, ви зможете знайти спеціалізовану програму з CrossFit поблизу вас, незалежно від того, де ви живете.

Попри те, що цей вид спорту дуже інтенсивний, це не підходить для скидання зайвих кілограмів. Насправді, якщо ви будете його практикувати, коли ви не в формі, ви можете завдати собі серйозних травм.

 • Ми рекомендуємо практикувати CrossFit, якщо ви маєте ідеальну вагу, ви у формі та звикли до тренувань.
 • Крім того, краще було б почати з основних процедур і слідкувати за раціоном, щоб уникнути дисбалансів.

2. Йога

йога не допомагає схуднути
Йога – це антипод кросфіту, хоча вона також є однією з вправ, які не допоможуть вам схуднути. Хоча зовні вона виглядає напруженою та інтенсивною, загалом вона спокійна.

Вона популярна довше, ніж CrossFit, і це хороший варіант, щоб почати впроваджувати спорт у ваше життя та покращити дихання, загальну позу та здоров’я.

 • З точки зору калорій, одна година йоги буде спалює приблизно 150 калорій.
 • З іншого боку, прогулюючись 30 хвилин, можна спалити близько 311 калорій.

Почніть з простої ходьби, щоб почати зміцнювати ваші м’язи.

3. Тривалі сеанси кардіо вправ

чому вправи не допомагають схуднути
Можливо, ви пам’ятаєте, як кілька десятиліть тому кардіо було модним тренуванням. Ви можете знайти місце для кардіо будь-де.

Проте те, мало хто знає, що це одна з вправ, які не допоможуть вам схуднути. Кардіо – чудовий варіант для:

 • збільшення сили
 • збільшення гнучкості
 • збільшення м’язової сили
 • підвищення обміну речовин

Навіть якщо ви не спалите багато калорій за один сеанс кардіо, ми рекомендуємо вам все ж робити такі вправи, щоб досягти хорошого фізичного стану. Робіть щотижневі тренування з двома сеансами кардіо, кожен тривалістю 30 хвилин.

З часом ви помітите, що ваше дихання та фізичний опір поліпшилися. Два чудових приклади покращення – це швидкість підйому сходами та краще дихання.

4. Пілатес

пілатес не допомагає схуднути
Пілатес – це ще одна вправа, яка не допоможе вам схуднути, яка дуже схожа на йогу. Його практикують протягом багатьох років. Він дуже корисний для здоров’я, зокрема:
 • покращує гнучкість
 • розслабляє та усуває напругу, що робить його ідеальним для надмірно напружених днів
 • зміцнює м’язи
 • м’яко відновлює після травми, не піддаючи вас ризику

Це спортивний варіант для дорослих людей старшого віку, які не можуть займатися більш вимогливими видами спорту.

Якщо у вас були травми, які перешкоджають нормальному руху, запитайте свого лікаря, чи пілатес буде вам корисним. У більшості випадків він дуже корисний для відновлення діапазону руху.

5. Вправи лише для однієї частини тіла

однотипні вправи не допомагають схуднути
Інші вправи, які не допоможуть вам схуднути, – це ті, які активізують лише одну частину вашого тіла. У більшості випадків ми їх практикуємо, тому що вони допомагають спалювати жир у конкретних проблемних ділянках.

Реальність полягає в тому, що більшість з нас вважають за краще заощаджувати якомога більше енергії. Тому коли тренування обіцяє нам негайні результати, ми схильні в це вірити. Однак ви повинні знати, що для того, щоб бути здоровими, вам потрібно тренувати всі частини тіла.

 • Якщо ви віддаєте перевагу роботі конкретних зон, то плануйте свою тренувальну процедуру, щоб працювати на одній ділянці кожного дня.
 • Також майте на увазі, що вам потрібно керівництво, щоб контролювати ваш прогрес, щоб ви не нічого не вивихнули та не травмувалися.

Залежно від ваших характеристик, стану та потреб, можливо, що деякі вправи не допомагають схуднути. Це може бути виявлено тільки вами й вашим лікарем або особистим тренером. • Weisenthal BM., Christopher A., Beck MA., et al., Injury rate and patterns among crossfit athletes. Orthopaedic Journal of Sports Medicine, 2014.
 • Lau C., Yu R., Woo J., Effects of a 12 week hatha yoga intervention on cardiorespiratory endurance, muscular strength and endurance, and flexibility in hong kong chinese adults: a controlled clinical trial. Evid Based Complement Alternat Med, 2015.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.