5 наслідків повернення до ідеальної ваги

Чи простий шлях до ідеальної ваги? Читайте про наслідки схуднення у статті.
5 наслідків повернення до ідеальної ваги

Останнє оновлення: 28 лютого, 2019

Можливість оглянутися назад через якийсь час і побачити зміни, які відбулися на шляху до ідеальної ваги, просто безцінна. Адже це результат тяжкої фізичної праці над собою та реформ у харчових звичках.

Тепер заняття у спортзалі не лякають так, як раніше, і з кожним разом ви можете піднімати все більшу вагу.

Щодо їжі, то ви перестали їсти гамбургери й це очевидно вплинуло на ваші форми, зробивши їх більш окресленими.

Є певні речі, які відбуваються з людиною, коли вона повертається у свою ідеальну вагу.  Приготуйтеся дізнатися більше про переваги та випробування цього нового етапу в житті.

1. Найголовніше завжди в першу чергу: відсвяткуйте свою перемогу!

фрукти

Так! Розпочнімо з найкращого. Скинути зайві кілограми й знову повернутися до своєї ідеальної ваги це справжнє досягнення. Як же приємно бачити, що всі докладені зусилля були варті того і зараз настав час святкувати.

Утім не варто просто йти і кидати все на вітер, адже все, чого ви досягнули, можна легко втратити лише через необдумане святкування. Зробіть свою вечірку особливою, щоб вона також пішла на користь вашій фігурі й не призвела до появи нових кілограмів.

  • Наприклад, можна показати всім, наскільки ви щасливі, одягнувши сукню, яка давно висіла в глибинах гардеробу. Нарешті тепер вона підходить вам знову і чудово сидить.
  • Або ж можна записатися на уроки танців, що раніше здавалося просто нереальним.
  • Ще один чудовий варіант: вечірка з найближчими людьми. Так, це означає жодного торту та шкідливих вуглеводів. Краще просто нарізати фрукти, приготувати десерти з йогуртом або інші схожі страви.

2. Щойно ви взялися за правильний режим, дороги назад немає

Щойно ви вирішили дотримуватися правильного раціону харчування, не можна його порушувати. Люди, яким вдалося знову повернутися до своєї ідеальної ваги, це ті, хто їдять здорову та збалансовану їжу.

Вони повинні й надалі харчуватися правильно, щоб зайві кілограми не повернулися.

Однак для того, щоб долучитися до дивовижної групи людей, які слідкують за своїм режимом кожного дня, є те, про що варто знати: слово “дієта” треба назавжди стерти зі своєї пам’яті.

Як тільки ми викинемо це слово зі своєї свідомості, порожнє місце має зайняти здоровий спосіб життя. У своїй суті це не дієта, а радше набір хороших звичок, які допоможуть завжди підтримувати ідеальну вагу.

3. Вам можна їсти смачні страви

дівчата дивляться фільм

Тепер, коли ви розумієте, що таке здоровий спосіб життя, не потрібно забороняти собі їсти певну їжу, яка насправді робить вас щасливими.

Найгірше в дієті те, що досить часто вона забороняє багато різних продуктів, але ми не роботи, тому для людини це складно.

Вам хочеться їсти, через що виникає відчуття суму чи розчарування, коли ви ж дозволяєте собі шматочок настільки бажаної страви, адже заборона робить її ще привабливішою.

Немає нічого поганого в тому, щоб дозолити собі з’їсти десерт або смачний багет. Не варто себе обмежувати смаколиком раз на місяць, адже навіть якщо ви дасте собі волю раз на тиждень, це аж ніяк не зашкодить.

Знову ж таки, пам’ятайте, що йдеться про стиль життя, однак не варто зациклюватися на ньому.

Можете спробувати деякі здорові альтернативи, схожі на страви, за якими ви так сумуєте: домашній хліб замість магазинного, бананові чіпси, цукерки з желатину тощо.

4. Частіше зважуйтеся на шляху до ідеальної ваги

Немає сенсу перетворювати це в одержимість і зважуватися кожного дня, утім бажано відслідковувати свою вагу раз на тиждень або двічі на місяць. Крім того, може статися, що ви добряче позаймалися в залі, щоб досягнути своєї ідеальної ваги, а тепер вона нижча, ніж потрібно.

Коли людина стає на ваги, вона може чітко побачити зміни, які сталися. Потрібно завести записник і робити нотатки про цю еволюцію. Наприклад, якщо одного тижня ви додали у свій раціон харчування певний продукт і трохи набрали, можна запитати в дієтолога, чи це якось пов’язано.

Трапляється і навпаки: після багатьох годин важких фізичних тренувань ви почуваєтеся ослабленими і вага суттєво зменшилася. У такому випадку варто переглянути програму, розроблену дієтологом і тренером.

5. На руках почне обвисати шкіра

обвисла шкіра на руці

Можливо, це не ваша вина, адже багато людей мають генетичну схильність до обвисання шкіри. Однак така проблема іноді залежить від кількості кілограмів, які ви скинули. У будь-якому випадку шкіра на руках втрачає еластичність і починає некрасиво обвисати.

Деякі люди вирішують вдатися до хірургічного втручання, щоб видалити зайву шкіру, а інші просто живуть із цим. Яке рішення ви б не прийняли, пам’ятайте, що ця проблема – лише відображення всіх зусиль, докладених для досягнення ідеальної ваги.

Ласкаво просимо у новий етап життя

Якщо ви повернулися до своєї ідеальної ваги, це свідчить про початок нового періоду в житті. Приготуйтеся до нього і навчіться любити своє тіло та кінцевий результат перетворень. Можливо, деякі дрібні деталі вам досі не подобаються, однак завжди можна працювати над собою.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.