“Банка щастя”, яка неодмінно сподобається дітям

17 Січня, 2019
"Банка щастя" - це посудина, яку можна наповнити позитивними посланнями. Виготовлення такої банки - це чудовий спосіб продемонструвати любов близьким.

У народі часто кажуть, що щастя є настільки тендітним та крихким, як кришталь. Утім, не забувайте, що за умови щоденного догляду навіть кришталь виблискує та мерехтить привабливим сяйвом. Те саме стосується і щастя. Лише оберігаючи своє щастя, ви зможете зберегти та захистити його.Одним із найефективніших способів продемонструвати близьким свою любов є так звана “банка щастя”. 

Якщо ви хочете мати міцні стосунки зі своїми близькими, не забувайте регулярно демонструвати їм свою любов. Звісно, робити маленькі сюрпризи рідним ви можете й спонтанно, керуючись лише власними ідеями, проте у цій статті ми поділимося кількома хитрощами, які допоможуть вам ще сильніше зблизитися з родичами та друзями.

Учені тестували цей виріб на невеликих групах людей, і ця мотиваційна техніка вже проявила себе як неймовірно ефективний засіб. Саме тому її можна використовувати для зближення з колегами, однокласниками та членами сім’ї.

Зробити банку щастя дуже просто. Усе, що вам знадобиться – наповнити симпатичну скляну посудину позитивними посланнями до своїх близьких.

Напишіть про своє ставлення до рідних та висловіть свої щирі почуття, підберіть підбадьорливі побажання та напишіть слова підтримки та любові.

У цій статті ми пояснимо, як правильно заповнити банку щастя та який вплив вона має на стосунки.

Читайте також: 6 характерних рис справжнього друга

1. Використовуйте емоційний інтелект

нотатки для банки щастя

Через шалений темп життя ми не завжди знаходимо час для того, щоб висловити свою любов та турботу про близьких. Ми забуваємо сказати батькам, дітям та коханим людям про те, як сильно ми їх цінуємо. 

Іноді ми просто соромимося зізнатися у своїх почуттях, тому що не можемо підібрати правильні слова, щоб висловити свою любов.

Якщо ви також належите до завжди зайнятих або сором’язливих людей, банка щастя допоможе вам зблизитися з рідними. Використовуйте свій емоційний інтелект, щоб кожного дня вчитися демонструвати позитивні емоції та щирі відчуття.

Ось кілька мотиваційних фраз, які можуть стати вам у пригоді:

  • Я пишаюся тим, як вдало ти вирішив/-ла цю проблему.
  • Я люблю, коли ти посміхаєшся. Ти для мене особливий/-а.
  • Спасибі за той приємний сюрприз, який ти зробив/-ла для мене напередодні. Ти не уявляєш, як багато це для мене важить.
  • Сьогодні на роботі я багато про тебе думав/-ла. Я не міг/могла дочекатися закінчення робочого дня, щоб швидше тебе побачити.
  • Вибач мені за те, що я тебе вчора розізлив/-ла. Іноді я спочатку роблю, а вже потім думаю, і мені дуже соромно за таку поведінку. Я хочу, щоб ти знав/-ла, як багато для мене значиш.

2. Банка щастя допоможе виховати щирих та люблячих дітей

щаслива дівчинка

Саме так, за допомогою цього чудового виробу ви зможете прищепити своїм дітлахам незамінні цінності та виховати їх людяними й щирими. Ба більше, завдяки банці щастя діти щодня відчуватимуть батьківську підтримку та розуміння. Це допоможе їм перебороти усі можливі труднощі та вирости гідними членами суспільства.

“Я вдячна тобі за всі старання, які ти докладаєш під час занять”. “Я пишаюся тим, як відповідально ти підходиш до вирішення проблем”. “Не засмучуйся через те, що ти припустився помилки. Мама з татом у тебе вірять, і ми впевнені, що наступного разу у тебе неодмінно все вийде!”

Привчіть дітей теж залишати вам позитивні послання. Таким чином ваші дітлахи будуть регулярно замислюватися над своїми та чужими вчинками, аналізувати події та висловлювати свої справжні відчуття.

Повірте, банка щастя неодмінно стане осередком доброти та позитиву у вашій оселі. Коли комусь із членів родини знадобиться підтримка та додаткова мотивація, він завжди зможе відкрити посудину та прочитати приємне послання.

3. Переоцініть маленькі приємні деталі

Саме маленькі сюрпризи та спонтанні прояви любові роблять людей щасливими. Доклавши трохи зусиль, ви зможете продемонструвати близьким, як сильно ви їх любите та цінуєте. Кожній людині сподобається почути, що вона бажана та потрібна.

Банка щастя – це саме те місце, куди ви зможете помістити усі приємні слова, які хочете сказати рідним. Там кожен знайде таке бажане “спасибі за те, що ти в мене є”, “я люблю тебе таким/-ою, яким/-ою ти є”, “я так люблю бути поруч з тобою”.

На перший погляд ці фрази можуть здатися надто короткими та простими, проте вони неодмінно підсолодять життя вашій близькій людині, піднімуть їй настрій та дадуть мотивацію до нових звершень.

банка щастя мотивує на нові звершення

4. Банка щастя навчить вас бути вдячними

На жаль, ми часто сприймаємо своїх коханих людей та дітей як належне. Здебільшого всім гарним вчинкам свого партнера ми не надаємо належної уваги, вважаючи їх невіддільною частиною стосунків.

Ми запевняємо себе, що наші мама/дідусь/брат/сестра роблять щось для нас, тому що це частина їхніх щоденних обов’язків.

Утім, за умови такого ставлення до рідних, ми втрачаємо магію у наших стосунках. Тим часом людина, яка щодня робить для нас дрібні приємності, може відчувати розчарування та думати, що її недооцінюють.

Якщо ви не хочете, щоб те саме трапилося у вашій родині, ніколи не забувайте сказати рідним “спасибі”, залишити їм послання зі словами “я тебе люблю” та регулярно нагадуйте їм про те, яку важливу роль вони відіграють у вашому житті.

Такі прості хитрощі допоможуть вам зміцнити свої стосунки з близькими та продемонструвати їм свою вдячність та повагу.

Дізнатись більше: Які бувають види щастя?

5. Зосередьтеся на позитиві

банка щастя - це осередок позитиву

Критичні проблеми, зокрема втома та стрес, є досить поширеними у сучасному світі. Саме через напружений робочий графік та регулярний стрес ми часто забуваємо про важливу роль рідних та друзів у нашому житті. Ми не знаходимо часу на те, щоб показати близьким людям, як сильно їх цінуємо.

  • Оскільки банка щастя повинна стати джерелом позитиву у вашій оселі, щодня заповнюйте її словами вдячності, любові та поваги.
  • Зробивши це, ви зблизитеся з рідними ще більше. Банка щастя навчить вас відкладати свої хвилювання та проблеми на задній план. Натомість ви почнете приділяти більше уваги своїм близьким, цінувати їхню доброту, демонструвати свої щирі почуття та робити рідних щасливими.

Ми радимо виготовити банку щастя разом зі своїми дітьми. Оберіть гарну скляну посудину, прикрасьте її та заповніть позитивними посланнями.

Berkowitz, MW (2001) La ciencia de la educación del carácter. Institution Press Stanford,

Argyle, M. (2001) La psicología de la felicidad. Routledge: East Sussex