Що говорить про вас позиція, у якій ви спите

Ви можете дізнатися багато про особистість людини, проаналізувавши те, як вона спить. Варто лише спостерігати за нею, якщо у вас є така можливість, або, якщо ви хочете дізнатися про себе - слід запитати інших.
Що говорить про вас позиція, у якій ви спите

Останнє оновлення: 24 грудня, 2018

Позиція, у якій ви спите, може багато розказати про вашу особистість, звички і навіть проблеми. Є багато різних стилів сну. Дізнайтеся, що означає кожен із них у наступній статті.

Позиції сну в яких ви спите: що вони означають?

Коли ви спите – ваше тіло відпочиває, а мозок відновлюється . Є стільки поз, скільки людей у світі, але можна визначити 6 основних  позицій (з декількома варіантами у кожному конкретному випадку).

Після довгих досліджень стало відомо про залежність між стилем сну і особистістю людини. Мову тіла можна спостерігати повсякчасно, у тому числі і тоді, коли ви спите. До того ж кожна позиція по-різному впливає на здоров’я.

пози для сну

6  позицій сну

Позиція плоду

У цій позі сплячий лежить на  боці, зігнувшись, з колінами піднятими до грудей, руки перехрещені або знаходяться близько до ніг. Вона має таку назву, тому що у такий спосіб немовлята розташовані в утробі матері. Іноді рука може бути під подушкою. Це найбільш поширена поза із тих, які займають люди, коли збираються спати. У вищезгаданому дослідженні, 41% з 1000 чоловік досліджених вибрали саме її. Удвічі більше жінок, ніж чоловіків, спали в цьому положенні. Стосовно особистості, існують різні варіації. Наприклад, “згинання” уві сні говорить про чутливість і емоційність, а також про схильність до більш напружених стосунків. Такі люди можуть здаватися сором’язливими, коли щойно знайомляться з кимось, але після того, як розслабляться, будуть дуже гарними, турботливими, вони також бояться бути емоційно ображеними.

Позиція “Стовбур”

У цій позі сплячий лежить на боці, обидві ноги розташовує разом і прямо, спину також тримає рівно. Руки  як правило, розташовані по боках тіла, одна з них може бути під подушкою або навіть витягнута. Цю позу приймали 15% людей, які брали участь у дослідженні. Люди, які роблять це, неінгібіровані, розслаблені, і мають безпокійну, свободолюбну особистість. Вони дуже товариські, ладять із більшістю людей, почувають себе добре в компанії, довіряють іншим, але, як правило, дуже наївні.

Сон

“Меланхолійна” Позиція

Спина пряма, а ноги зігнуті трохи вперед, руки витягнуті вперед, і одна з них може бути під подушкою. 13% добровольців у  дослідженні заявили, що вони сплять саме так. Люди, які займають меланхолійну позицію мають складну особистість. Хоча вони дружелюбні і відкриті за своєю природою, у той же час вони також мають тенденцію бути цинічними й підозрілими. Рішення приймаються ними спокійно, але, коли вони вже прийняли рішення, дуже настоюють на ньому і нічого не може змусити їх змінити свою думку. Вони можуть бути найкращими друзями і піклуватися про інших.

Позиція солдата

Сплячий лежить горілиць, з ногами розведеними  на ширину плечей, а руки витягнуті уздовж по боках тіла (майже завжди торкаючись його). Не більше 8% сказали, що вони сплять так, з підборіддям піднятим до ,стелі. Такі люди характеризується відданістю, вони тихі, не дуже емоційні і недовірливі. Вони не люблять “звичайного”, а мають дуже високі цілі і прагнення. Вони вірні і захищають свою сім’ю і близьких. Ці люди глибоко цінують відносини, які вони мають з іншими.

як ви спите після обіду

Позиція вільного падіння

Поза так називається, тому що здається, що сплячий упав просто з неба. Він лежить обличчям вниз, з головою повернутою в один бік, з однією або двома руками розташованими під подушкою  або над головою. 7% людей, що брали участь у дослідженні, сказали, що вони сплять  так. Щодо особистості, ті, хто сплять у позі «вільного падіння” дуже напружені, товариські, безсоромні і в глибині душі дуже чутливі люди. Вони дуже люблять свободу і не люблять, коли їм говорять, що їм слід робити (незалежно від того, чого це стосується: любові, роботи, сім’ї, суспільства і т.д.). Вони також не засуджують інших.

Позиція “Зірка”

Ця поза  – повна протилежність вищезгаданій, тому що людина лежить горілиць  із руками, які частково або повністю заходяться під  подушкою,з напівзігнутими або прямими ногами. Це улюблена позиція 5% опитаних людей. Особистість «зірок» виявляється в тому,  що вони найкраще з усіх могуть вислухати ваші проблеми, є дуже хорошими друзями і завжди готові допомогти іншим. Але більшу частину часу вони воліють бути в центрі уваги, незважаючи чи це  засідання, чи спілкування між братами і сестрами і т.д.

Позиції на боці (плода, стовбура і меланхолійна) є найздоровішими з шести. Як говорять лікарі, слід спати на боці, щоб запобігти тиску на серце й інші  життєво важливі органи. Ми пропонуємо повертатися на правий бік. Деякі книги також рекомендують змінювати положення двічі за ніч (половина ночі на одному боці, а інша половина на іншому).

Дві позиції (зірки й солдата), можуть призвести до порушень сну вночі, також сприяють хропінню та іншим респіраторним проблемам, наприклад, таким,  як апное. Вони також викликають кислотний рефлюкс-езофагіт. Нарешті, лише єдине положення обличчям униз “позиція вільного падіння” є сприятливою для травлення, хоча дехто стверджує, що її рекомендують найменше, тому що на всі життєво важливі органи “тисне” матрац, поки ви спите.

It might interest you...
7 звичок, щоб побороти безсоння і покращити сон
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
7 звичок, щоб побороти безсоння і покращити сон

Спочатку це може бути важко, але відключення електронних пристроїв за пару годин до сну, допоможе побороти безсоння і покращити сон.