Що жінки цінують у стосунках

· Березень 19, 2016
Жінки часто більш вибагливі, коли справа доходить до стосунків, і вони приділяють більше уваги дрібницям.

Чи знаєте ви, що жінки більш вибагливі, коли справа доходить до стосунків, ніж чоловіки? Вони приділяють більше уваги деталям, дивлячись за межі видимого і чисто фізичного потягу… але вони також хочуть спокусити і підкорити ідеального партнера. У цій статті ми розповімо дуже загально, що більшість жінок цінують у стосунках.

1. Той, хто чудово працює в команді

Перебувати в парі означає, що ви маєте співпрацювати. День за днем ​​ви будуєте гармонійний щасливий світ. Недостатньо мати найбільш привабливого у світі партнера, якщо він не може зробити вас щасливими кожного дня. Жінці потрібен хтось, хто може змусити її сміятися, хтось, кому вона може довіритися і хто її зрозуміє.

Ви хочете, щоб партнер робив ваше життя простішим, а не складнішим, без зайвих вимог, недовіри або ревнощів. Вони погано впливають на команду, утворюють дистанцію і страждання в парі. Ні, ви шукаєте партнера, який розділяє ваші мрії, з яким ви можете прагнути їх досягти з посмішкою, а не зі сльозами.

2. Той, хто слухає і вміє спілкуватися

2-shchastya
Це важливо для будь-яких стосунків. Обидва в парі мають бути здатними слухати і розуміти свого партнера – людину, з якою живуть і намагаються будувати спільне майбутнє. Ви шукаєте людину, з якою можна поговорити про що завгодно, хто не боїться усвідомити свої емоції, зрозуміти, що шкодить їм або робить щасливими.

Людина, яка не вміє або просто не може спілкуватися, є партнером, який ставить стіни між вами, а не відчиняє двері. Жити разом неможливо, якщо немає відкритості та зв’язку. Знайте, що ваш партнер не буде слухати все, що ви говорите… незалежно від того, наскільки це вагоме. Вас мають чути й зрозуміти.

3. Той, хто змушує вас сміятися і викликає захоплення

3-para
Лише від самої думки про повсякденні вияви турботи у вас сяють очі. Посмішка вранці, обіцянка світлого майбутнього. Погляд якраз тоді, коли вам потрібна підтримка, обійми в ночі або сміх під час прогулянки в парку.

Але над цим треба працювати кожен день, це не з’являється нізвідки. Ви маєте дійсно хотіти, щоб ваш партнер був по-справжньому щасливим. Любов і повага ґрунтуються на цьому бажанні, і необхідно працювати, щоб зберегти магію між вами двома так, щоб вона не вислизнула у вікно, як дим. Без цієї магії кохання зникає.

4. Хтось, хто є зрілим, надійним і емоційно стабільним

4-potsilunok
Ви вже знаєте, що незріла або ненадійна людина більш ніж ймовірно принесе вам тільки нещастя. Вони недовірливі або мають низьку самооцінку. Це переходить у токсичні стосунки, де заздрість та емоційні маніпуляції використовують, щоб заточити вас, і вас карають за все, що ви намагаєтеся зробити, щоб вийти з цієї ситуації.

Ваш ідеальний партнер зрілий, впевнений в собі та емоційно стабільний. Вам потрібен когось, хто вміє співчувати, хто знає, що може заподіяти вам шкоду, і з цією людиною ви можете побудувати щасливі, здорові й стабільні довготривалі стосунки.