Що жінки цінують у стосунках

· Грудень 27, 2018
Жінки часто більш вибагливі, якщо мова йде про стосунки, і вони приділяють більше уваги дрібницям на які чоловік навіть може не звертати уваги.

Чи знаєте ви, що жінки більш вибагливі, коли справа доходить до стосунків, ніж чоловіки? Вони приділяють більше уваги деталям, дивлячись за межі видимого і чисто фізичного потягу… але вони також хочуть спокусити і підкорити ідеального партнера. У цій статті поговоримо про стосунки з перспективи жінки.

1. Той, хто чудово працює в команді: стосунки та жінка

Перебувати в парі означає, що ви маєте співпрацювати. День за днем ​​ви будуєте гармонійний щасливий світ. Недостатньо мати найбільш привабливого у світі партнера, якщо він не може зробити вас щасливими кожного дня. Жінці потрібен хтось, хто може змусити її сміятися, хтось, кому вона може довіритися і хто її зрозуміє.

Ви хочете, щоб партнер робив ваше життя простішим, а не складнішим, без зайвих вимог, недовіри або ревнощів. Вони погано впливають на команду, утворюють дистанцію і страждання в парі. Ні, ви шукаєте партнера, який розділяє ваші мрії, з яким ви можете прагнути їх досягти з посмішкою, а не зі сльозами.

Дізнайтеся більше в цій статті: Зрада в стосунках? Як потрібно діяти?

2. Той, хто слухає і вміє спілкуватися

поцілунок
Це важливо для будь-яких стосунків. Обидва в парі мають бути здатними слухати і розуміти свого партнера – людину, з якою живуть і намагаються будувати спільне майбутнє. Ви шукаєте людину, з якою можна поговорити про що завгодно, хто не боїться усвідомити свої емоції, зрозуміти, що шкодить їм або робить щасливими.

Людина, яка не вміє або просто не може спілкуватися, є партнером, який ставить стіни між вами, а не відчиняє двері. Жити разом неможливо, якщо немає відкритості та зв’язку. Знайте, що ваш партнер не буде слухати все, що ви говорите… незалежно від того, наскільки це вагоме. Вас мають чути й зрозуміти.

3. Той, хто змушує вас сміятися і викликає захоплення

пара на побаченні
Лише від самої думки про повсякденні вияви турботи у вас сяють очі. Посмішка вранці, обіцянка світлого майбутнього. Погляд якраз тоді, коли вам потрібна підтримка, обійми в ночі або сміх під час прогулянки в парку.

Але над цим треба працювати кожен день, це не з’являється нізвідки. Ви маєте дійсно хотіти, щоб ваш партнер був по-справжньому щасливим. Любов і повага ґрунтуються на цьому бажанні, і необхідно працювати, щоб зберегти магію між вами двома так, щоб вона не вислизнула у вікно, як дим. Без цієї магії кохання зникає.

Докладніше тут: Любов до людини в стосунках: які помилки ми робимо

4. Хтось, хто є зрілим, надійним і емоційно стабільним

поцілунок
Ви вже знаєте, що незріла або ненадійна людина більш ніж ймовірно принесе вам тільки нещастя. Вони недовірливі або мають низьку самооцінку. Це переходить у токсичні стосунки, де заздрість та емоційні маніпуляції використовують, щоб заточити вас, і вас карають за все, що ви намагаєтеся зробити, щоб вийти з цієї ситуації.

Ваш ідеальний партнер зрілий, впевнений в собі та емоційно стабільний. Вам потрібен когось, хто вміє співчувати, хто знає, що може заподіяти вам шкоду, і з цією людиною ви можете побудувати щасливі, здорові й стабільні довготривалі стосунки.

  • Титаренко, Т. (2017). Щастя, здоров’я, благополуччя. Досягнення недосяжного. Психологія Особистості. https://doi.org/$$CISSN$$V1565-8090
  • Пурло, О. (2009). “Суб’єктний” та “авторський” підходи до життєтворчості особистості. Соціальна Психологія.