Тривалі стосунки: 8 характерних ознак

Щоб мати тривалі стосунки, потрібно поважати індивідуальність один одного і максимально використовувати кожну мить. Крім того, потрібно бути креативними й не давати собі застрягти в рутині. Докладніше читайте в цій статті.
Тривалі стосунки: 8 характерних ознак

Останнє оновлення: 05 квітня, 2021

Багато людей, які не змогли досягти стабільних стосунків, захоплюються тими, хто має тривалі стосунки. Зрештою, прекрасно бути знайомими з тими парами, які із задоволенням святкують кожен новий рік разом.

Багато людей мріють знайти партнера на все життя, але це не так вже й просто. Тому ми визначили спільні ознаки тривалих стосунків.

8 характеристик, які мають тривалі стосунки

Зрозуміло, що немає магічного посібника щодо будування тривалих стосунків. Однак 8 ознак, про які ми напишемо, є чудовою основою для їх досягнення.

1. Не припиняють спілкуватися

Одним із основних фундаментів пар, які залишаються разом протягом багатьох років, є діалог. Вони можуть спокійно говорити про те, що їх турбує. Крім того, вони можуть говорити про те, що вони переживають, що може вплинути на стосунки.

Важливо також знати, як розмовляти та чути не дуже приємні речі, а не лише хороші. Очевидно, що з часом ви переживете чимало різних обставин. Тому ви повинні бути пильними й ніколи не припиняти спілкування.

2. Звертають увагу на деталі

як побудувати тривалі стосунки
На початку стосунків дуже важливі деталі. Поцілунок вранці, привітання опівдні, сюрприз на День святого Валентина. Усе це вартує золота!

Однак пари у тривалих стосунках і потім звертають увагу на деталі. Наприклад, вони можуть надіслати невелику любовну записку в офіс або присвятити пісню по радіо.

Так само, увага до кожного звершення сприяє формуванню прихильності та підтримки здорових стосунків. Якщо все не піде так, як очікувалося, може бути достатньо простих обіймів.

3. Нескінченні сварки не призводять до зміцнення стосунків

Ще одна спільна ознака тривалих стосунків – це те, що пара уникає нескінченних сварок. Сварки без жодних причин не виникають щодня, а спокійні розмови працюють краще.

Насправді, один із секретів – ніколи не лягати спати ображеними один на одного. Якщо є проблема, краще обговорити та вирішити розбіжності, перш ніж заснути.

4. Вони завжди довіряють один одному

Тривалі стосунки означають повну довіру один до одного. Партнери впевнені, що вони завжди матимуть повну підтримку. Також вони долають невпевненість у собі.

Тут немає місця ревнощам чи відчуттю непотрібності. Насправді вони розуміють, що вони команда, і працюють в команді. Їхні стосунки настільки міцні, що їх не може розірвати навіть третя сторона.

5. Гумор і розваги – це частина тривалих стосунків

розваги в тривалих стосунках
Безумовно, якщо озирнутися навколо, щоб знайти пари, які провели велику частину свого життя разом, ви побачите, що вони люблять разом розважатися. Гумор та веселощі заразні, вони допомагають парам ділитися радістю.

Тривалі стосунки дають змогу сміятися, співати, танцювати й навіть жартувати на публіку, як діти. Ті ж розваги, які були на ранніх стадіях, тривають і досі. Ідея полягає в тому, щоб не втратити магію почуватися молодими та щасливими.

6. Тривалі стосунки підтримують сексуальний інтерес

Сексуальні стосунки в будь-якому віці створюють відчуття оновленої енергії та зв’язку. У тривалих стосунках пари навчилися мати якісний секс під час своєї любовної подорожі.

Під цим ми маємо на увазі не те, як часто вони займаються сексом, а швидше інтенсивність кожного разу. Завдяки новим позам секс залишається цікавим, що також дає дізнатися, що по-справжньому подобається один одному.

7. Повага до індивідуальності

Як і у всіх стосунках, не можна втрачати поваги, адже вороття назад не буде. Тому саме це передбачають тривалі стосунки.

Повага полягає не лише в тому, щоб бути сердечними або казати гарні слова. Це означає давати простір, необхідний іншій людині, щоб вона почувалася добре. Зрозумійте, що у кожного є особистий простір, в який ви не повинні втручатися.

Також повага стосується врахування почуттів інших людей перед тим, як діяти. Не всі реагують на те саме однаково, тож непогано поставити себе на їхнє місце.

8. Пари у тривалих стосунках закінчують день разом

У таких стосунках обов’язково треба щодня бажати доброї ночі й лягати спати одночасно. Це спосіб провести кілька хвилин разом після розлуки протягом дня.

Висновок

Тривалі стосунки – чудові моделі для наслідування, які показують, як мати щасливі, здорові стосунки. Можливо, вам вистачить емоційної зрілості, щоб скористатися цими порадами зі своїми партнерами. Однак на вигляд це набагато простіше, ніж у реальності. Йдеться про те, щоб пристосовуватися, давати та брати, перетворювати кожну мить на ритуал, що уможливлює кращий зв’язок. Йдеться про сприйняття свого партнера з іншого погляду, про спокій та вдячність за ще один день разом.  • Cid, F. M. (2011). Los cuatro componentes de la relación de pareja. Revista electrónica de psicología Iztacala, 14(1), 321-332.
  • García, F. E., Fuentes Zarate, R., & Sánchez Sánchez, A. (2016). Amor, satisfacción en la pareja y resolución de conflictos en adultos jóvenes. Ajayu Órgano de Difusión Científica del Departamento de Psicología UCBSP, 14(2), 284-302.
  • Cid, F. M., & Cid, Y. M. (2012). Características de los componentes del amor de pareja en una muestra de estudiantes chilenos. Revista Electrónica de Psicología Iztacala, 15(1), 206.
  • Ottazi Ponce, A. (2011). Estilos de amor, satisfacción y compromiso en relaciones de pareja estables.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.