Як дожити до старості з відмінним здоров'ям?

Повірте, ніколи не пізно почати піклуватися про власне самопочуття. Якщо ви хочете дожити до старості з відмінним здоров'ям, радимо відмовитися від шкідливих звичок, зокрема алкогольної та тютюнової залежності. Не забудьте дотримуватися принципів правильного харчування та регулярно займатися спортом.
Як дожити до старості з відмінним здоров'ям?

Останнє оновлення: 15 грудня, 2018

Не варто вважати, що дожити до старості з гарним самопочуттям та відмінним здоров’ям неможливо. Усе, що вам потрібно зробити – це взяти на озброєння кілька корисних звичок. Що раніше ви почнете стежити за собою та вести активний спосіб життя, то більше шансів у вас буде на те, щоб запобігти розвитку серйозних захворювань у літньому та похилому віці.

На жаль, чимало людей не замислюються над тим фактом, що одного дня вони постарішають, і всі помилки минулого, зокрема пасивний спосіб життя та неправильний режим дадуть про себе знати. Саме тому дуже важливо не зволікати зі змінами. Почніть піклуватися про своє здоров’я вже сьогодні!

У цій статті ми поділимося з вами кількома корисними порадами, завдяки яким ви зможете дожити до старості без жодних серйозних захворювань.

Фізичне навантаження є необхідним для підтримання гарного здоров’я та самопочуття

Безсумнівно, якщо ви хочете дожити до старості у гарному здоров’ї, перш за все вам обов’язково потрібно включити до свого режиму регулярні заняття спортом. Звісно, не варто виснажувати організм та гнатися за визначними спортивними досягненнями. Утім, щоденні тренування, біг та піші прогулянки нікому не завадять.

З метою покращення самопочуття радимо записатися на аеробіку, придбати абонемент у тренажерний зал або відвідати танцювальний гурток чи заняття із зумби. Якщо у вас немає можливості займатися у спортзалі, радимо бігати або ходити пішки впродовж щонайменше 30 хвилин щодня. Повірте, навіть цієї кількості навантаження достатньо для того, щоб підтримувати тіло у тонусі.

Фізичні вправи не тільки покращують зовнішній вигляд та фізичну форму, але й допомагають завжди залишатися у піднесеному настрої.

Спорт допомагає боротися зі стресом, знімає напругу у м’язах та стимулює процес виділення окситоцину – гормону, завдяки якому людина почувається щасливішою та більш врівноваженою.

Вживайте тільки корисні для організму продукти

правильне харчування допоможе дожити до старості

Для того, щоб дожити до старості у гарному здоров’ї, необхідно ретельно підбирати продукти до свого раціону. Повірте, немає жодного сенсу піклуватися про тіло ззовні, якщо ви вживаєте шкідливі та жирні продукти. Не забувайте, що “ми є тим, що ми їмо”.

Ми рекомендуємо неодмінно зробити частиною свого щоденного меню велику кількість свіжих овочів та фруктів. Якщо ви любите фаст-фуд, можете готувати його вдома з натуральних та корисних продуктів. Повірте, домашні гамбургери та піца є набагато кориснішими за ті, які продають у закладах громадського харчування.

Неодмінно відмовтеся від солодких газованих напоїв на користь звичайної питної води.

Звісно, ми не закликаємо вас повністю відмовлятися від улюблених смаколиків. Ви можете час від часу давати слабинку та з’їдати невелику кількість їжі, яка вам найбільше до вподоби. Головне – це вживати такі продукти не надто часто та не переїдати.

Зверніть увагу, що випічка, солодкі напої та магазинні напівфабрикати є дуже шкідливими для здоров’я, тому ми рекомендуємо максимально зменшити їхню кількість у раціоні.

За умови дотримання правильного раціону та періодичних чіт-мілів (від англ. “cheat meal” – заплановане порушення низькокалорійної дієти) можна знизити ризик підвищення рівня холестерину, а також уникнути діабету та інших харчових розладів.

Повірте, навіть якщо нині ви не маєте жодних проблем зі здоров’ям, у майбутньому неправильне харчування та порушення режиму можуть погано відбитися на вашому здоров’ї.

Якщо хочете дожити до старості, відмовтеся від шкідливих звичок

дожити до старості без шкідливих звичок

На жаль, деякі шкідливі звички є досить поширеними у сучасному суспільстві, зокрема паління та зловживання алкогольними напоями. Зверніть увагу, що ці звички є неймовірно токсичними для організму людини. Ба більше, з часом вони можуть викликати серйозну залежність та спровокувати ускладнення.

  • Мабуть, вам неодноразово доводилося чути, що затяті курці сильно кашляють, наче у них серйозне захворювання.
  • Тим часом люди, які споживають алкоголь у більшій кількості та значно частіше за інших, повинні усвідомлювати, що вони завдають непоправної шкоди своїй печінці.

Те саме стосується і щоденного раціону людини. Можливо, нині вас нічого не турбує, проте це не означає, що можна зловживати шкідливою їжею. Так само як затяті курці мають підвищений ризик розвитку раку легень, люди, які неправильно харчуються, можуть страждати від серйозних харчових розладів у майбутньому.

Дізнайтесь більше: Поширені ознаки алкогольної залежності

Люди, які страждають на алкогольну залежність, можуть захворіти на серйозні розлади печінки у літньому та похилому віці. Саме тому дуже важливо вчасно переглянути свої звички та почати поступово від них відмовлятися вже сьогодні.

Якщо ви хочете дожити до старості, почніть дбати про своє здоров’я вже сьогодні

як дожити до старості без захворювань

Ми певні, що всім людям хочеться покращити якість життя та чудово почуватися навіть на схилі літ. Саме з цих міркувань ми наполегливо рекомендуємо взяти на озброєння наші корисні поради та почати змінювати своє життя вже сьогодні.

Читайте більше: 3 найкращі фізичні вправи для вашого здоров’я

Якщо підсумувати все вищесказане, радимо приділити особливу увагу раціону, фізичному навантаженню та відмові від шкідливих звичок.

Звісно, якість життя залежить виключно від особливостей кожної окремої людини. Для прикладу, ви можете не мати алкогольної залежності, проте щодня зловживати випічкою або іншими шкідливими напівфабрикатами. Не забувайте, що переїдання та вживання калорійних продуктів є не менш шкідливими для організму, аніж погані звички.

Чи мрієте ви дожити до старості з гарним самопочуттям та прекрасним здоров’ям? Ви досі вважаєте, що у вас попереду ще багато часу для того, щоб почати піклуватися про себе? Повірте, розпочавши якомога швидше, ви зробите один неймовірно важливий крок для покращення якості життя. Не зволікайте, почніть діяти вже сьогодні!
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.