Як привести в тонус проблемні місця: сідниці та стегна

Для того, щоб привести в тонус проблемні місця, дуже важливо щодня правильно харчуватися та тренуватися, а також поєднувати аеробні та анаеробні вправи, щоб отримати найкращі результати.
Як привести в тонус проблемні місця: сідниці та стегна

Останнє оновлення: 02 лютого, 2019

Упоратися з жиром, що оточує ваші сідниці та стегна, дуже складно. Оскільки це найважчі ділянки для схуднення, люди також приділяють їм особливу увагу. Спробуйте привести в тонус проблемні місця.

Чому так важко привести в тонус проблемні місця?

як привести в тонус проблемні місця
Жінки, як правило, накопичують жир у сідницях і стегнах. Крім того, жиру, який зберігається в цих ділянках тіла, також найважче позбутися. Чому так? Виявляється, на ці частини тіла сильно впливає секреція гормонів і кровотік. Водночас, жир, що зберігається в цих місцях, є більш стійким, і його важче скидати.

Грушоподібну форму тіла називають “гінеоїдним ожирінням”. Цей тип ожиріння пов’язаний із гормональним дисбалансом та поганим кровообігом, не кажучи вже про генетику та погане харчування.

Здорова дієта та фізичні вправи

Цей план для втрати ваги – непростий, але це, безсумнівно, найкращий варіант для боротьби з проблемними ділянками. План повинен поєднувати правильне харчування з відповідною програмою вправ. Як згадувалося вище, дієти недостатньо, щоб боротися з цією проблемою, тому що вам також потрібно робити фізичні вправи. Хороше тренування проблемних зон має складатися з аеробних та анаеробних вправ.

1. Аеробні вправи

Аеробні вправи – це вправи з низькою і середньою інтенсивністю, які передбачають спалювання вуглеводів протягом тривалого сеансу. Приклади аеробних вправ:

 • біг
 • плавання
 • їзда на велосипеді
 • походи в гори

Аеробні вправи допомагають спалювати жир і дбати про вашу серцево-судинну систему, щоб запобігти захворюванням та привести в тонус проблемні місця.

2. Анаеробні вправи

вправи щоб привести в тонус проблемні місця
Анаеробні вправи – короткі, високоінтенсивні заняття, такі як:
 • важка атлетика
 • тренування пресу
 • спринт
 • велосипедний спринт

Варто об’єднати обидва види вправ у щоденне аеробне тренування з низькою інтенсивністю (наприклад, ходьба) з сеансами середньої інтенсивності принаймні тричі на тиждень (біг, плавання або велосипед). Ви також повинні додати вправи високої інтенсивності від 2 до 3 днів на тиждень.

Також рекомендується міняти вправи кожні чотири тижні. Це не дасть вашим м’язам звикнути до певної вправи, тому вони завжди зможуть отримати належне навантаження. Так ви отримаєте кращі результати.

Погляньте на цю статтю: Чотири вправи для ідеального пресу

3. Правильна дієта, щоб привести в тонус проблемні місця

дієта щоб привести в тонус проблемні місця
Дієта має бути так само деталізованою, як і план вправ. Оскільки метою є боротьба з “упертим жиром”, розгляньмо ці рекомендації щодо дієт:

Додайте до раціону хорошу кількість білка і переконайтеся, що ваші джерела білка містять багато амінокислот. Найбільш рекомендованими є:

 • індичка
 • тунець
 • яйця
 • риба
 • бобові культури
 • сухофрукти

Контролюйте споживання солі, оскільки сіль призводить до затримки рідини у вашому організмі. Ви не повинні уникати вуглеводів, але ви повинні стежити за їх споживанням і ретельно їх вибирати. Прикладами рекомендованих вуглеводів є картопля, вівсяна каша, кіноа та цілі зерна. Всі вони – чудові джерела енергії.

Не забувайте про зволоження організму, щоб привести в тонус проблемні місця. Пийте від 2 до 3 літрів води на день. Важливо повністю уникати таких перекусів, як картопляні чіпси. Щоб приборкати голод, спробуйте фрукти, червоні ягоди або сухофрукти. Нарешті, оскільки ніщо не знижує так апетит, як клітковина, рекомендована кількість має бути щонайменше 10 грамів білка на день.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.