У вас вийде пережити розрив, ви обов’язково зробите це

У вас вийде пережити розрив, ви обов’язково зробите це
У вас вийде пережити розрив, ви обов’язково зробите це

Останнє оновлення: 21 лютого, 2019

Ви можете пережити розрив і рухатися далі, якщо не дасте йому змусити вас почуватися спустошеними.

Віра в ідеальну “другу половинку” – це одне з багатьох хибних переконань, яке призводить до страждання. У цьому випадку розрив лише чекатиме миті, щоб знищити ваше щастя, вашу сутність і сенс існування.

Чому важливо пережити розрив

дерево кохання

Ідеться не про ті жахливі розставання, коли доводиться стикатися зі смертю коханої людини, серйозною хворобою чи іншою складною ситуацією.

Утім не має статися нічого особливого, щоб ми усвідомили, що надаємо занадто великої ваги розриву з партнером в інших випадках.

Раптом усе починає йти на дно, зникає сенс життя і здається, ніби ви помираєте. Нам ніяк не вдається прийняти ситуацію, якщо це взагалі можливо, ми дедалі більше знемагаємо від болю, який бере нас у полон.

Можливо, ми віддавали все іншій людині. Можливо, занурилися в стосунки, коли спершу потрібно було подбати про свою самооцінку.

Або вже були порожніми, коли почали стосунки, хоча не усвідомлювали цього.

як пережити розрив

Потім ми наділили іншу людину владою та відповідальністю за те, щоб давати нам любов, яку ми не відчували до себе, і створювати відчуття безпеки.

Утім це було величезною помилкою. Ми поставили свого партнера на перше місце, ідеалізували його та перетворили у свого рятівника. У такому випадку потім, коли все змінюється, людина просто не може жити далі.

Ви існуєте далі, навіть після розставання

Ваш партнер каже, що вже не почувається так, як раніше, і ви помічаєте, що перестаєте бути собою. Потім ви починаєте розчинятися та поступово зникаєте.

Проте навіть якщо кохана людина сказала вам таке, якщо все змінилося, ви далі існуєте, далі живете.

Основна причина того, чому ваш світ руйнується, – ви були занадто прив’язані до свого партнера. Ви стали ним і переклали багато власних обов’язків у чужі руки.

Утім навіть якщо ви справді розійдетеся, життя не закінчиться. Можливо, вам так здаватиметься, але насправді ви просто не можете поглянути в майбутнє.

Якщо ви не хочете почуватися безпорадними та спустошеними, коли ваші стосунки з якоїсь причини руйнуються, важливо збудувати міцний зв’язок із собою.

збудуйте міцний зв'язок із собою

Чому ми докладаємо стількох зусиль, щоб підтримувати хороші стосунки з усіма навколо, але не власним “я”?

Ми недооцінюємо себе. На жаль, часто люди не ставляться до себе так, як на це заслуговують, і це спричиняє більшість їхніх проблем.

Будьте вільними в любові

Ніхто не вчить нас, що потрібно бути вільними в любові. Історії з Диснеївських мультиків, релігія та постійна публічність, у якій ми живемо, змушує нас прив’язувати себе до іншої людини, а як щодо власних бажань?

Ми здаємося собі ніким, якщо не робимо те, що, як нам сказали, є правильним.

  • “У тебе має бути партнер”
  • “Любов – це страждання”
  • “Ти повинен триматися за свої стосунки”
  • “Любов – це важка праця”

Усі ці переконання вже добре вкоренилися в наших головах. Вони визначають те, як ми переживаємо стосунки та розставання.

Нас ніколи не вчили, як відпускати, вирішувати, що потрібно піти, коли більше нічого не працює.

Як наслідок, ми застрягаємо в стосунках, руйнуємо власну самооцінку, принижуємо себе…робимо тисячу й одну річ проти себе.

у жінки депресія

Перш, ніж покинути сторінку, читайте: Найвідважніший крок – це відпустити

Розставання не вбивають. Часто це звільнення від важкого тягаря.

Перестаньмо вірити в старі історії, які досі здаються правдою. Пропонуємо від сьогодні почати відпускати все, що шкодить нам, без відчуття провини.

Це може вас зацікавити ...
7 помилок у стосунках, які потрібно негайно виправити
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
7 помилок у стосунках, які потрібно негайно виправити

Деякі статистичні дані вказують, що один з двох шлюбів закінчуються розлученням. Однак вони не вказують, які фактори пов'язані з розлученням.


Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.