Рекламна політика

Місія Mejor con Salud – бути надійним джерелом інформації про здоров’я та благополуччя. Ми прагнемо запропонувати вам надійний і практичний контент, який створюється відповідно до суворих редакційних і медичних рекомендацій, щоб гарантувати точність, своєчасність і зрозумілість.

Mejor con Salud фінансується за рахунок продажу реклами в Інтернеті та в соціальних мережах, завжди надаючи пріоритет редакційній автономії, тому наші критерії в жодному разі не змінюються під впливом цієї моделі фінансування.

У деяких випадках можливо, що Mejor con Salud співпрацює зі спонсорами для просування їхнього бренду, продукту або послуги. Такий контент завжди позначається як “спонсорський”, передаючи цю інформацію користувачеві на початку статті.

Ось конкретні правила, яких ми дотримуємося щодо типів реклами, які ми приймаємо:

1. ми не підтримуємо жодних рекламованих продуктів чи послуг.

Хоча певні продукти або бренди можуть з’являтися на нашому сайті у вигляді реклами, це в жодному разі не повинно розглядатися як схвалення продукту, послуги або бренду, що рекламується. Оцінка продуктів або послуг є виключно відповідальністю редакції, незалежно від будь-яких рекламних відносин, які можуть існувати з компаніями, що їх розповсюджують.

2. Ми чітко розрізняємо рекламу та редакційний контент.

У всіх випадках ми дотримуємося чіткого розмежування між рекламою та редакційним контентом. Усі рекламні оголошення Mejor con Salud чітко та однозначно ідентифікуються як такі.

3. ми не приймаємо певні типи реклами

Реклама не повинна містити шахрайських, оманливих або образливих матеріалів, включаючи матеріали, які спотворюють, висміюють або нападають на окрему особу або групу осіб на основі віку, кольору шкіри, національного походження, раси, релігії, статі, сексуальної орієнтації або інвалідності.

Реклама не повинна містити наклепницької, образливої або загрозливої інформації. Реклама не повинна бути пов’язана з вогнепальною зброєю, порнографією, наркотиками, політичними кампаніями, імітацією новин або надзвичайних ситуацій. Будь-яка реклама, яка може бути неправильно витлумачена як редакційний контент, буде позначена як реклама.

4. Ми переглядаємо рекламу

Mejor con Salud на власний розсуд визначає типи оголошень, які будуть прийняті та показані на сайті, і залишає за собою право відхилити, скасувати або відкликати будь-яке оголошення в будь-який час, якщо воно суперечить політиці Mejor con Salud. У разі відкликання оголошення рекламодавець буде негайно повідомлений про це із зазначенням причин, на підставі яких було прийнято таке рішення.

5. Ми чітко розрізняємо спонсорський та неспонсорський контент.

Mejor con Salud шукає спонсорів серед надійних і авторитетних дослідницьких організацій, виробників та інших постачальників послуг. Спонсорство приносить економічну вигоду Mejor con Salud, але воно також приносить користь нашим користувачам, надаючи їм актуальну інформацію про послуги, що пропонуються цими організаціями.

Контент, спонсорований рекламодавцем, підпорядковується нашій редакційній політиці і перевіряється нашою командою. Крім того, коли контент надається організацією або знаходиться під її впливом, він позначається як спонсорський, щоб користувач був належним чином про це поінформований.

6. Партнерська програма

У процесі створення статті наша редакція може включати посилання на відповідні продукти, які, на її думку, можуть бути корисними для наших читачів. Хоча всі продукти вибираються незалежно, ми хочемо, щоб ви знали, що Mejor con Salud може отримати оплату, якщо ви зробите покупку на сайті, використовуючи надане нами посилання.

У випадках, коли Mejor con Salud отримує платіж, коли користувачі купують або підписуються на продукт або послугу, сторінка буде містити наступний текст: Ця стаття об’єктивно і незалежно пропонує продукти і послуги, які можуть зацікавити читачів. Коли користувач здійснює покупку за конкретними посиланнями, які з’являються в цій статті, Mejor con Salud може отримати комісію.