Переваги використання бандажа під час вагітності

Використання бандажа під час вагітності допоможе вам зберегти кращу поставу і почуватися стабільніше. Це означає, що це також допоможе полегшити типовий біль у спині, що супроводжує вагітність.
Переваги використання бандажа під час вагітності

Останнє оновлення: 09 листопада, 2020

Пояс-корсет і допологовий бандаж – це різні назви для позначення стрічки, яку багато жінок використовують протягом останніх місяців вагітності. Чи знаєте ви, чому люди використовують їх переваги? Якщо ні, читайте далі, тому що ми пояснимо 5 різних переваг використання бандажа під час вагітності.

Допологові бандажі

Вагітність – це дуже особливий етап у житті, але він також може доставляти чимало дискомфорту зі зрозумілих причин. При раптовому наборі ваги та збільшенні розмірів живота обов’язково з’явиться певний дискомфорт.

Тому є різні засоби, спрямовані на полегшення дискомфорту вагітних. Серед них бандажі або корсети.

Важливо пам’ятати, що згодиться не будь-який бандаж. Бандажі для вагітних спеціально розроблені з урахуванням анатомії вагітних жінок, тому використання будь-якої іншої стрічки для корекції постави не дасть таких самих переваг і навіть може завдати шкоди вашій поставі.

Які переваги мають ці корсети та бандажі для вагітних? Читайте далі, щоб дізнатись!

Переваги використання бандажа під час вагітності

Він допомагає полегшити біль у спині

переваги використання бандажа під час вагітності
бандаж, який регулюється, розміщується для підтримки нижньої частини спини, трохи нижче живота.

Це гарантує, що бандаж не тисне на дитину, а також допомагає матері мати кращу поставу, яка полегшить біль і допоможе йому запобігти.

Його можна пристосувати відповідно до розміру та росту вашого живота

Оскільки вони регулюються, ці бандажі дають змогу їх регулювати у міру росту живота. Таким чином, ви можете використовувати бандаж відповідно до своїх потреб щотижня та відповідно змінювати розмір. Крім того, ви також можете використовувати його після вагітності.

Він пристосовується до ваших рухів

Ці корсети або бандажі для вагітних створені з еластичної та дихаючої тканини, яка адаптується до ваших рухів. Їх можна зручно носити під час ходьби або сидіння, адже вони не викликають дискомфорту.

Окрім того, оскільки вони справді тонкі, вони корисні для стійкості та постави, а також не надто сильно проглядають крізь одяг.

Він допоможе вам більше гуляти

особливості використання бандажа під час вагітності
Це не тільки впливає на саму поставу, але і може зробити такі прості активності, як ходьба, більш складними та напруженими.

Зміна центру рівноваги в організмі вагітної жінки змушує її вигинати спину, щоб підтримувати рівновагу під час ходьбі. З цієї причини бандажі та ремені спеціально розроблені, щоб допомогти поліпшити поставу вагітної жінки під час ходьби, утримуючи нижню частину спини, щоб створити більшу стійкість.

Його легко надіти і зняти

Ці бандажі дуже прості. Вони не тільки пристосовуються до розміру вашого тіла та ваших рухів, але й також легко застібаються на липучках.

Міфи про бандажі

міфи про використання бандажа під час вагітності
Щоб уникнути появи розтяжок

Ще одним поширеним міфом є ​​те, що бандажі можуть допомогти формувати тіло та живіт жінки протягом останніх тижнів вагітності. Це твердження також неправдиве і не підтверджене жодними науковими даними. Організм вагітної жінки природним чином зміниться, щоб адаптуватися до дитини, що росте всередині.

Запобіжні заходи

Спочатку необхідно проконсультуватися зі своїм лікарем щодо використання бандажа під час вагітності. Хоча ці бандажі мають багато переваг, надмірне їх використання може спричинити такі проблеми, як втрата м’язового тонусу.

Також суворо дотримуєтесь інструкцій щодо розміщення бандажа. Пам’ятайте, що мета – тримати живіт і не тиснути на живіт, тому переконайтеся, що бандаж нічого не стягує.

This might interest you...
Чи можна займатися пілатесом під час вагітності?
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Чи можна займатися пілатесом під час вагітності?

Займатися пілатесом можна на підлозі або на спортивному килимку. Незалежно від місця тренування, ваше тіло ставатиме сильнішим, гнучкішим та спритн...  • Ho SS et al. “Effectiveness of maternity support belts in reducing low back pain during pregnancy: a review”, J Clin Nurs. 2009 Jun;18(11):1523-32. doi: 10.1111/j.1365-2702.2008.02749.x.
  • Natasha AMS Flack et al. “Adherence, tolerance and effectiveness of two different pelvic support belts as a treatment for pregnancy-related symphyseal pain – a pilot randomized trial”, BMC Pregnancy and Childbirth 201515:36
  • Pavelas Zachovajevas et al., “PHYSICAL THERAPY AND MATERNITY SUPPORT GARMENT: INFLUENCE ON CORE STABILITY AND LOW BACK PAIN DURING PREGNANCY AND AFTER DELIVERY”, UGDYMAS  KŪNO KULTŪRA  SPORTAS Nr. 3 (86); 2012; 99–106; BIOMEDICINOS MOKSLAI . https://www.lsu.lt/sites/default/files/dokuumentai/mokslas/zurnalas_ugdymas/kuno_kultura_386_2012_10_04.pdf#page=101