5 способів лікування та усунення пухирів

На будь-якій частині вашого тіла, де шкіра піддається регулярному тертю, можуть виникнути пухирі. Ми дамо вам золоті правила для лікування та усунення пухирів.
5 способів лікування та усунення пухирів

Останнє оновлення: 22 січня, 2019

Ви знаєте способи усунення пухирів?

Пухирі – це невеликі незручні ураження, які виникають у результаті постійного тертя. Вони зазвичай виникають навколо п’ят та щиколоток, але вони також можуть виникнути на інших частинах тіла, буквально де завгодно, де шкіра піддається тертю. Навіть надмірне розчісування може призвести до пухирів.

Загалом, пухир – це болісне пошкодження тертям тканин. Вони часто виникають на ногах через поганий вибір взуття.

Споживання їжі, що є занадто гарячою або холодною, також може призвести до появи невеликих пухирів на яснах або в іншому місці всередині рота. Навіть укус комахи може спричинити пухирі, якщо ви занадто часто дряпаєте рану або не лікуєте її. Крім того, будь-який опік може залишити пухирі.

Сьогодні ми хочемо поділитися п’ятьма способами усунення пухирів та їх правильного лікування.

Пухирі? Дізнайтеся, як їх усунути

Перевірте ці п’ять рішень

1. Дайте їм дихати

способи усунення пухирів
Якщо ви не хочете, щоб пухир із часом збільшився, вам треба дотримуватися цієї поради: дайте йому дихати.

Це практичне рішення, і воно гарантуєте миттєву допомогу.

Завдяки цьому золотому правилу ці неприємні рани поступово зцілюються. Чим довше пухир буде піддаватися впливу повітря, тим швидшим буде процес загоєння.

Якщо вам потрібно, одягніть пов’язку, щоб прогулятися. У цьому випадку переконайтеся, що вона вільна. Тримайте центр пов’язки трохи піднятим, щоб під неї могло потрапляти повітря.

2. Нанесіть мазь

Усе правильно. Хоча це може здатися очевидним, використання мазі може запобігти поширенню вашої травми. Місцеве застосування кремів скорочує тривалість пухирів та усуває багато негативних наслідків. Звісно, якщо ви оберете правильне лікування.

Після видалення бруду з пухиря, ви, ймовірно, захочете застосувати антибактеріальну мазь. Крем може бути хорошим вибором, оскільки він також може принести полегшення.

3. Підсушіть пухирі

методи усунення пухирів
Єдиний спосіб усунення пухирів, який завдає багато болю (якщо вони наповнені рідиною), – це проколоти їх. Щоб уникнути зараження, необхідно:
 • Очистити пухир водою та антисептичним милом.
 • Обережно проткнути пухир з краю, використовуючи швейну голку, стерилізовану спиртом, і вичавити всю рідину.
 • Не знімайте верхній шар шкіри, оскільки він може захистити вас від зараження.
 • Не забувайте тримати заражену ділянку сухою.

4. Алое для усунення пухирів

Знову ж, ця рослина лікує незліченні умови. Пухирі дійсно можуть бути проблемою, особливо для спортсменів та людей, на яких діють зовнішні чинники, такі як дощ або сонце, певна взуття чи обладнання.

Ось вам рішення:

 • Розріжте листок рослини алое вера вздовж і впоперек.
 • Нанесіть гель на уражену ділянку, і ви негайно помітите поліпшення.

Ви хочете знати більше? Читайте: 5 засобів з алое вера для очищення товстої кишки

5. Кукурудзяне борошно

кукурудзяне борошно для усунення пухирів
Цей інгредієнт добре відомий у більшості країн Латинської Америки, оскільки незліченні продукти виробляються з борошна, виготовленого з кукурудзи. Однак незвичайне, але ефективне застосування для кукурудзяного борошна – це лікування та усунення пухирів.

Цей рецепт допоможе вам позбутися дратівливих пухирів.

Інгредієнти

 • 1 столова ложка кукурудзяного борошна (10 г)
 • 1 столова ложка меду (25 г)

Що робити?

 • Змішайте кукурудзяне борошно та мед, поки не утвориться паста.
 • Нанесіть на пухир. Це допоможе уникнути можливої ​​інфекції.

Якщо дискомфорт триває після цих процедур, краще звернутися до лікаря, який може оцінити шкоду, завдану шкірі, та призначити відповідне лікування. • Moliné, J. y S. M. (1999). Primeros auxilios : quemaduras. NTP 524: Primeros Auxilios: Quemaduras.
 • Santos Heredero, F. X., Rodríguez Arias, C. A., Barberán López, J., Martín Antona, E., Pérez del Caz, M. D., Torres García, A., … Viadé Juliá, J. (2014). Heridas y Cicatrización. Revista de La Sociedad Española de Heridas.
 • Ruiz, E. F. (2013). Antisépticos y desinfectantes. Enfermedades Infecciosas y Microbiologia. https://doi.org/10.1007/s00299-010-0857-1.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.