6 порад для відлякування мух

Гвоздика не тільки відлякує жуків, вона є природним освіжувачем повітря для будь-якої кімнати у вашому будинку.
6 порад для відлякування мух

Останнє оновлення: 20 листопада, 2018

Мухи – надокучливі комахи, які можуть переносити захворювання на поверхні, з якими контактують, зокрема на їжу. Вони трапляються майже по всьому світу, за винятком полюсів і великих висот. На щастя, є кілька природних засобів, які можуть допомогти не дати мухам потрапити в наші оселі. У цій статті ми поділимося кількома секретами для відлякування мух без використання отруйних комерційних продуктів, сповнених токсинами.

Пакети з водою

Прозорі поліетиленові пакети, наповнені водою, дійсно допоможуть природним для відлякування мух. Треба лише заповнити прозорий поліетиленовий пакет на ¾ водою і зав’язати його вузлом, щоб вода не витікала. Помістіть його поряд з вікнами та дверима.

Цей природний трюк напрочуд ефективний, тому що вода в пакеті переломлює сонячне світло, як призма. Саме цей оптичний ефект відлякує мух.

Оцтова пастка для мух

оцет для відлякування мух
оцтова кислота

Вам знадобляться:

  • Вода;
  • Прозорий скотч;
  • 4 столові ложки яблучного оцту;
  • 1 столова ложка рідкого мила;
  • 1 пластикова пляшка;
  • Ножиці.

Інструкції

  • Спочатку відріжте верхню частину пляшки. Потім переверніть відрізану верхівку і вставте її в пляшку, як воронку.
  • Закріпіть її скотчем і заповніть пляшку на 1/5 водою. Додайте рідке мило та оцет і добре перемішайте.
  • Використовуйте цю пастку в приміщеннях будинку, де багато мух. Оцет їх привабить, вони впадуть у пляшку і не зможуть вибратися.

Ароматичні трави

Деякі ароматичні трави мають властивості, які можуть допомогти відігнати цих непроханих гостей від наших осель. Ці трави відлякують мух та інших комах, тому їх можна використовувати для профілактики.

Ви можете зробити різні саше (подушечки) з ароматними рослинами, як-от: м’ятою, чебрецем, розмарином і камфорою. Для відлякування мух, ви можете покласти їх поряд з вікнами та дверима.

Гвоздика

гвоздика для відлякування мух
відлякувати шкідниківввіткнути 20-30 цілих гвоздик у яблуко або щось подібне і помістити там, де потрібно відігнати мух.

Кукурудзяне борошно з медом

Це – ще один природний і ефективний спосіб відігнати мух від їжі.

Просто змішайте мед з кукурудзяним борошном. Покладіть невелику кількість цієї суміші в контейнер і помістіть навколо будинку, щоб відігнати мух. Цукор привабить мух, і вони потраплять у пастку.

Тримайте оселю в чистоті

Підтримування оселі у чистоті має важливе значення для відлякування мух. Важливо робити генеральні прибирання і викидати залишки, які привертають мух. Використовуйте відро для сміття з кришкою, щоб запахи не приваблювали мух.

Після того, як ви закінчили прибирання будинку, вмочіть тканину в оцті та протріть навколо тих місць, де мухи люблять скупчуватися. Зокрема, протріть навколо дверей і вікон. Запах оцту віджене мух і допоможе зберегти оселю в чистоті. Ви також можете використовувати оцет в пляшці з розпилювачем, щоб розприскувати його у всіх приміщеннях.

Це може вас зацікавити ...
Як позбутися мух: 7 натуральних репелентів
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Як позбутися мух: 7 натуральних репелентів

Хоча ці природні репеленти не зашкоджують людям, мухи не можуть витримати їх. Ви зможете позбутися мух в найкоротші терміни.


Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.