6 порад для відлякування мух

Гвоздика не тільки відлякує жуків, вона є природним освіжувачем повітря для будь-якої кімнати у вашому будинку.
6 порад для відлякування мух

Останнє оновлення: 20 листопада, 2018

Мухи – надокучливі комахи, які можуть переносити захворювання на поверхні, з якими контактують, зокрема на їжу. Вони трапляються майже по всьому світу, за винятком полюсів і великих висот. На щастя, є кілька природних засобів, які можуть допомогти не дати мухам потрапити в наші оселі. У цій статті ми поділимося кількома секретами для відлякування мух без використання отруйних комерційних продуктів, сповнених токсинами.

Пакети з водою

Прозорі поліетиленові пакети, наповнені водою, дійсно допоможуть природним для відлякування мух. Треба лише заповнити прозорий поліетиленовий пакет на ¾ водою і зав’язати його вузлом, щоб вода не витікала. Помістіть його поряд з вікнами та дверима.

Цей природний трюк напрочуд ефективний, тому що вода в пакеті переломлює сонячне світло, як призма. Саме цей оптичний ефект відлякує мух.

Оцтова пастка для мух

оцет для відлякування мух
Активним інгредієнтом оцту є оцтова кислота. Якщо розпилити оцет на комах, він їх пригальмує, і буде легше їх спіймати. Ми з’єднаємо його з кількома іншими інгредієнтами, щоб зробити більш ефективним для вбивства мух.

Вам знадобляться:

  • Вода;
  • Прозорий скотч;
  • 4 столові ложки яблучного оцту;
  • 1 столова ложка рідкого мила;
  • 1 пластикова пляшка;
  • Ножиці.

Інструкції

  • Спочатку відріжте верхню частину пляшки. Потім переверніть відрізану верхівку і вставте її в пляшку, як воронку.
  • Закріпіть її скотчем і заповніть пляшку на 1/5 водою. Додайте рідке мило та оцет і добре перемішайте.
  • Використовуйте цю пастку в приміщеннях будинку, де багато мух. Оцет їх привабить, вони впадуть у пляшку і не зможуть вибратися.

Ароматичні трави

Деякі ароматичні трави мають властивості, які можуть допомогти відігнати цих непроханих гостей від наших осель. Ці трави відлякують мух та інших комах, тому їх можна використовувати для профілактики.

Ви можете зробити різні саше (подушечки) з ароматними рослинами, як-от: м’ятою, чебрецем, розмарином і камфорою. Для відлякування мух, ви можете покласти їх поряд з вікнами та дверима.

Гвоздика

гвоздика для відлякування мух
Незважаючи на те, що гвоздика не вбиває мух, її запах буде відлякувати шкідників. Потрібно ввіткнути 20-30 цілих гвоздик у яблуко або щось подібне і помістити там, де потрібно відігнати мух. Гвоздика не тільки віджене мух, але й буде приємним освіжувачем повітря для вашої оселі.

Кукурудзяне борошно з медом

Це – ще один природний і ефективний спосіб відігнати мух від їжі.

Просто змішайте мед з кукурудзяним борошном. Покладіть невелику кількість цієї суміші в контейнер і помістіть навколо будинку, щоб відігнати мух. Цукор привабить мух, і вони потраплять у пастку.

Тримайте оселю в чистоті

Підтримування оселі у чистоті має важливе значення для відлякування мух. Важливо робити генеральні прибирання і викидати залишки, які привертають мух. Використовуйте відро для сміття з кришкою, щоб запахи не приваблювали мух.

Після того, як ви закінчили прибирання будинку, вмочіть тканину в оцті та протріть навколо тих місць, де мухи люблять скупчуватися. Зокрема, протріть навколо дверей і вікон. Запах оцту віджене мух і допоможе зберегти оселю в чистоті. Ви також можете використовувати оцет в пляшці з розпилювачем, щоб розприскувати його у всіх приміщеннях.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.