Лікарські трави від болю в суглобах

Лікарські трави від болю в суглобах
Лікарські трави від болю в суглобах

Останнє оновлення: 13 травня, 2019

Симптом болю в суглобах є дуже поширеним. Він обмежує рух і знижує якість життя. Його можна полегшити і вилікувати за допомогою лікарських трав – економного і простого засобу, який суттєво допоможе.

Переваги лікарських трав при болю в суглобах

біль в колінному суглобі
Чи можуть лікарські рослини дійсно допомогти, якщо ви страждаєте від болю в суглобах? Так, можуть. Втім, багато людей звикли до використання протизапальних ліків, які корисні, але можуть зашкодити печінці в довгостроковій перспективі. Отже, лікарські рослини іноді можна використати як доповнення до лікування.

Іноді біль у суглобах виникає перед ревматоїдним артритом, тому слід пройти медичний огляд. Але погляньмо на те, як лікарські трави можуть допомогти вам:

  • Трави можуть допомогти вивести залишки обміну речовин і токсини з організму.
  • Вони покращують кровообіг і підвищують лімфатичне очищення. Усе це означає, що в організмі буде менше токсинів, які викликають запалення і біль.
  • Багато рослин діють як природні антибіотики.
  • Вони також мають протизапальні властивості.
  • Вони розслабляють, заспокоюють і знімають напругу з м’язів, тим самим зменшуючи тиск на суглоби.

Лікарські рослини для зняття болю в суглобах

1. Куркума

куркума для зняття болю в суглобах

Куркума є засобом, який завжди має бути у вашій кухні. Це дуже ефективний спосіб зменшити запалення в організмі; вона також розслабляє і чудово підходить для всього, що стосується м’язів, кісток і суглобів.

Завдяки протизапальним властивостям вона підходить для цих випадків, а також принесе вам набагато більше користі. Куркума є антиоксидантом, протизапальним і антиканцерогенним засобом.

2. Корінь лопуха

настій з кореня лопуха
Один з найкращих способів лікування болю в суглобах – збільшити споживання незамінних жирних кислот. Вони містяться не лише у волоських горіхах, червоній рибі, скумбрії або лососі, але й у корені лопуха. Тож додайте його до свого раціону.

Це потужний протизапальний засіб, який слід приймати двічі на день. Ви можете знайти нарізаний кубиками і сухий корінь лопуха. Просто покладіть столову ложку в склянку окропу. Залиште настоятися протягом 5 хвилин і пийте потроху. Це чудово!

3. Імбир

чай з лимоном та імбирем

На цьому сайті ми часто багато говоримо про великі переваги імбиру. Ця рослина має чи не найбільше протизапальних і анти-ревматичних властивостей. Все це пов’язано з двома основними компонентами: інгібітором ЦОГ-2 та ФНП, які зупиняють дію простагландинів Е2.

Є також багато досліджень, які гарантують його ефективність при ревматоїдному артриті або остеоартриті. Він зменшує біль, запалення та набряк і не має побічних ефектів. Не змарнуйте нагоди ним скористатися.

4. Настій з лляним насінням

насіння льону

Лляне насіння є природним джерелом Омега-3 жирних кислот рослинного походження. Завдяки цьому ваш імунітет буде набагато більш посилений, а в організмі буде менше токсинів, які схильні накопичуватися в суглобах і викликати біль. Як і всі вищезгадані настої, він також зменшить запалення і полегшить біль.

Найкраще посипати цим насінням салати або будь-яку іншу страву. У цьому випадку, ми не будемо робити настій. Чому? Тому що, коли насіння нагрівають, воно втрачає силу своїх компонентів з Омега-3 жирних кислот, а нам потрібні всі ці переваги. Тож пам’ятайте, що його варто добре подрібнити. Доцільно споживати дві столові ложки на день.

Ви побачите, наскільки краще почуватиметеся.  • Daily JW, Yang M, Park S. Efficacy of turmeric extracts and curcumin for alleviating the symptoms of joint arthritis: a systematic review and meta-analysis of randomized clinical trials. J Med Food 2016; 19: 717-29.
  • Lin CC, Lu JM, Yang JJ, Chuang SC, Ujiie T. Anti-inflammatory and radical scavenge effects of Arctium lappa. Am J Chin Med 1996; 24: 127-37.
  • Maroon JC, Bost JW. Omega-3 fatty acids (fish oil) as an anti-inflammatory: an alternative to nonsteroidal anti-inflammatory drugs for discogenic pain. Surg Neurol 2006; 65: 326-31.
  • Ramadan G, El-Menshawy O. Protective effects of ginger-turmeric rhizomes mixture on joint inflammation, atherogenesis, kidney dysfunction and other complications in a rat model of human rheumatoid arthritis. Int J Rheum Dis 2013; 16: 219-29.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.