Лікарські трави від болю в суглобах

Лікарські трави від болю в суглобах

Останнє оновлення: 13 травня, 2019

Симптом болю в суглобах є дуже поширеним. Він обмежує рух і знижує якість життя. Його можна полегшити і вилікувати за допомогою лікарських трав – економного і простого засобу, який суттєво допоможе.

Переваги лікарських трав при болю в суглобах

Чи можуть лікарські рослини дійсно допомогти, якщо ви страждаєте від болю в суглобах? Так, можуть. Втім, багато людей звикли до використання протизапальних ліків, які корисні, але можуть зашкодити печінці в довгостроковій перспективі. Отже, лікарські рослини іноді можна використати як доповнення до лікування.

Іноді біль у суглобах виникає перед ревматоїдним артритом, тому слід пройти медичний огляд. Але погляньмо на те, як лікарські трави можуть допомогти вам:

  • Трави можуть допомогти вивести залишки обміну речовин і токсини з організму.
  • Вони покращують кровообіг і підвищують лімфатичне очищення. Усе це означає, що в організмі буде менше токсинів, які викликають запалення і біль.
  • Багато рослин діють як природні антибіотики.
  • Вони також мають протизапальні властивості.
  • Вони розслабляють, заспокоюють і знімають напругу з м’язів, тим самим зменшуючи тиск на суглоби.

Лікарські рослини для зняття болю в суглобах

1. Куркума

Куркума є засобом, який завжди має бути у вашій кухні. Це дуже ефективний спосіб зменшити запалення в організмі; вона також розслабляє і чудово підходить для всього, що стосується м’язів, кісток і суглобів.

Завдяки протизапальним властивостям вона підходить для цих випадків, а також принесе вам набагато більше користі. Куркума є антиоксидантом, протизапальним і антиканцерогенним засобом.

2. Корінь лопуха

Один з найкращих способів лікування болю в суглобах – збільшити споживання незамінних жирних кислот. Вони містяться не лише у волоських горіхах, червоній рибі, скумбрії або лососі, але й у корені лопуха. Тож додайте його до свого раціону.

Це потужний протизапальний засіб, який слід приймати двічі на день. Ви можете знайти нарізаний кубиками і сухий корінь лопуха. Просто покладіть столову ложку в склянку окропу. Залиште настоятися протягом 5 хвилин і пийте потроху. Це чудово!

3. Імбир

На цьому сайті ми часто багато говоримо про великі переваги імбиру. Ця рослина має чи не найбільше протизапальних і анти-ревматичних властивостей. Все це пов’язано з двома основними компонентами: інгібітором ЦОГ-2 та ФНП, які зупиняють дію простагландинів Е2.

Є також багато досліджень, які гарантують його ефективність при ревматоїдному артриті або остеоартриті. Він зменшує біль, запалення та набряк і не має побічних ефектів. Не змарнуйте нагоди ним скористатися.

4. Настій з лляним насінням

Лляне насіння є природним джерелом Омега-3 жирних кислот рослинного походження. Завдяки цьому ваш імунітет буде набагато більш посилений, а в організмі буде менше токсинів, які схильні накопичуватися в суглобах і викликати біль. Як і всі вищезгадані настої, він також зменшить запалення і полегшить біль.

Найкраще посипати цим насінням салати або будь-яку іншу страву. У цьому випадку, ми не будемо робити настій. Чому? Тому що, коли насіння нагрівають, воно втрачає силу своїх компонентів з Омега-3 жирних кислот, а нам потрібні всі ці переваги. Тож пам’ятайте, що його варто добре подрібнити. Доцільно споживати дві столові ложки на день.

Ви побачите, наскільки краще почуватиметеся.

Це може вас зацікавити ...
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
Біль у суглобах? Дізнайтеся про можливі причини!

Раптом у вас виникає біль у суглобах, і ви не впевнені чому. Ви не мали жодних додаткових або особливо важких фізичних навантажень.