Що мають робити свідки на весіллі?

Вас обрали подружкою нареченої або боярином на весіллі, а ви не зовсім впевнені, що це за собою тягне? Ця стаття розповість усе, що ви повинні знати, що мають робити свідки на весіллі.
Що мають робити свідки на весіллі?

Останнє оновлення: 11 квітня, 2020

Якщо вас обрали для участі у весіллі, знайте, що це велика честь. Однак ви, мабуть, задаєтесь питанням, що мають робити свідки на весіллі.

Ця стаття пояснить усі завдання та обов’язки, про які вам потрібно знати.

Подружка нареченої та боярин

Для початку важливо уточнити, що свідки – це люди, яких вибирають самі наречені. Як правило, це люди, близькі для пари, як от хороші друзі, двоюрідні або навіть рідні брати та сестри.

Зазвичай пара зазвичай просить свідків стати частиною весілля.

Що роблять свідки на весіллі

Вони допомагають спланувати весілля

свідки на весіллі допомагають планувати
Один із головних обов’язків свідків – допомогти спланувати весілля. Наприклад, допомогти нареченій вибрати сукню або допомогти вирішити, яку їжу подаватимуть на прийомі.

У деяких випадках свідки можуть навіть допомогти прикрасити місце весілля або прийому.

Так чи інакше, вони повинні полегшити подружжю завдання. Ваша головна роль – допомогти зробити день весілля максимально ідеальним та незабутнім!

Планування вечірки для нареченої та нареченого

свідки на весіллі влаштовують вечірку
Вечірки для нареченої та нареченого, як правило, планують свідки за допомогою інших гостей.

Тут можна добряче розважитися.

Зазвичай, вечірки для нареченої та нареченого – це сюрприз, тому вони не повинні знати жодної деталі. Залежно від пари, вечірка може бути окремою або спільною для нареченого і для нареченої.

Найважливіший аспект організації вечірки – пам’ятати, що подобається нареченій чи нареченому, і подумати про те, що вони хочуть. Наприклад, якщо людина віддає перевагу релаксу, проведення спа-вихідних може бути ідеальним варіантом. З іншого боку, якщо пара любить караоке, ви можете забронювати бар, де вони зможуть поспівати караоке з усіма своїми найближчими друзями та родиною.

Планування вечірки може полоскотати нерви, але щойно вечірка розпочнеться, все це буде варте зусиль!

Відкрийте для себе: Я не люблю Різдво! Що робити?

Обов’язки свідків у день весілля

Коли настає великий день, свідки мають певні обов’язки.

Отже, що саме потрібно робити в день весілля?

  • Допоможіть нареченому чи нареченій одягнутися. Ви повинні не тільки допомагати їм одягатися, але й також повинні бути поруч, щоб заохотити їх і заспокоїти нерви.
  • Супроводжуйте їх до вівтаря. Зазвичай попереду наречених до вівтаря йдуть свідки.
  • Подаруйте тост. Зазвичай під час святкування свідки дарують молодятам тост. Цей тост може бути смішною історією про пару або емоційною історією та щирими побажаннями. Тост також включає  подяку подружжю за те, що вони вибрали його чи її та побажання успіху в спільному житті.

Насолоджуйтесь святкуванням

По суті, це всі обов’язки та завдання свідків. Ми сподіваємось, що якщо ви готуєтесь до власного весілля або якщо вас обрали для участі у весіллі, ця стаття вам допомогла.

Пам’ятайте, що якщо на чиєсь весілля вас обрали свідком, то ви дуже особливі для подружжя. Вони не лише вважають вас дорогим другом, але й вірять, що ви можете допомогти їм провести успішне і щасливе весілля і що ви будете надалі залишатися важливою людиною у їхньому житті в шлюбі.  • del Picó Rubio, Jorge. (2009). EL MATRIMONIO RELIGIOSO EN EL RÉGIMEN JURÍDICO CHILENO: EL SISTEMA MATRIMONIAL CONSAGRADO POR EL ARTÍCULO 20 DE LA LEY N° 19.947. Ius et Praxis15(2), 51-77. https://dx.doi.org/10.4067/S0718-00122009000200003
  • Hipp, R. (2017). Orígenes del matrimonio y de la familia modernos. Revista Austral de Ciencias Sociales, (11), 59-78.
  • Mendoza Ontiveros, Martha Marivel. (2010). El compadrazgo desde la perspectiva antropológica. Alteridades20(40), 141-147. Recuperado en 15 de febrero de 2019, de http://www.scielo.org.mx/scielo.php?script=sci_arttext&pid=S0188-70172010000200011&lng=es&tlng=es.
  • Osornio, Arturo Miranda, & Cisneros, Héctor Favila. (2012). La comida y su protocolo: Sentido y significado de los modales de mesa entre los otomíes de la comunidad de San Gregorio Macapexco – México. Estudios y perspectivas en turismo21(6) Recuperado en 15 de febrero de 2019, de http://www.scielo.org.ar/scielo.php?script=sci_arttext&pid=S1851-17322012000600012&lng=es&tlng=es.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.