Сарсапарель як засіб для лікування псоріазу

Сарсапарель як засіб для лікування псоріазу
Сарсапарель як засіб для лікування псоріазу

Останнє оновлення: 17 лютого, 2019

Псоріаз – це стан здоров’я, викликаний дефіцитом в імунній системі, і для нього є характерним висипання на шкірі. Крім того, це захворювання зазвичай впливає на нігті та шкіру голови. Але сарсапарель може допомогти його вилікувати.

Псоріаз не заразний, але він може передаватися генетично. Деякі з причин є такими:

 • Інфекції
 • Стрес
 • Суха шкіра

Псоріаз частіше торкається дорослих і частіше трапляється у чоловіків, ніж у жінок.

Сарсапарель

сарсапарель

Сарсапарель – це кущ, який росте в Азії, Африці та Європі. Він має тонкі, тернисті стебла, які можуть виростати до 2 метрів.

Люди використовують корені сарсапарелю, щоб зробити натуральні медичні засоби для лікування захворювань шкіри. Це коріння є ефективним для кровообігу.

Крім того, ефірна олія сарсапарелю є корисною для альтернативних методів лікування. Вона може лікувати симптоми різноманітних станів, від застуди до ревматизму.

Лікарські властивості

Деякі вважають, що сарсапарель є природним очищувачем, який детоксикує ниркову систему та бореться з симптомами дефіциту.

Крім того, він допомагає очищати кров і, отже, покращує кровообіг. Тому сарсапарель допомагає боротися з домішками, що виникають на шкірі, такими як вугрі і висипання, викликані псоріазом.

 • Сарсапарель також може бути стимулятором виробництва таких гормонів, як тестостерон, що робить її ефективною для запобігання статевої імпотенції.
 • Крім того, вона може лікувати шкірні захворювання, такі як екзема, псоріаз, дерматит, прокази та загальний свербіж. Її протизапальні властивості можуть значно поліпшити симптоми набряку.

Сарсапарель від псоріазу

Екстракт сарсапарелю був частиною традиційної медицини для лікування висипань та лупи під час таких захворювань, як сифіліс.

Висип, викликаний цим захворюванням, дуже болісний. Тому нижче ми описуємо, як приготувати цей природний засіб, щоб допомогти вам подолати симптоми псоріазу.

Чай з сарсапарелю і часниковою олією

чай з сарсапелю та часникова олія
Часник – це звичайний природний елемент для догляду за шкірою. Антиоксидантні властивості часнику допоможуть шкірі відновитись. Крім того, в традиційній медицині часник, як відомо, допомагає людям, які страждають на такі стани, як дерматит.

Ми вже говорили про те, наскільки корисною є сарсапарель для шкіри. Однак ми хочемо ще раз згадати, що вона чудово підходить для очищення домішок, і саме тому її поєднання з часником надасть вам навіть кращий результат.

Інгредієнти

 • 1 склянка води (250 мл)
 • 2 чайні ложки коріння сарсапарелю (10 г)
 • Часникова олія (200 г)
 • Бавовняна кулька

Приготування

 • Закип’ятити воду в каструлі. Коли вона закипить, додайте коріння сарсапарелю та продовжуйте кип’ятити протягом 15 хвилин.
 • Поєднайте суміш сарсапарелю з часниковою олією в склянці.
 • Нехай суміш охолоджується. Коли вона охолоне, застосуйте бавовняну кульку, щоб обережно нанести засіб на уражену ділянку.

Примітка: Ви повинні знати, що природні засоби часто доповнюють інші ліки або рецепти від дерматолога, щоб поліпшити лікування та вилікувати симптоми.

Рекомендації

псоріаз

Пам’ятайте, що використання надмірної кількості будь-якої рослини в лікарських цілях може призвести до наслідків або несподіваних побічних ефектів з різними органами. Використання рослин значно покращує загальний стан здоров’я. Дізнайтеся більше про них та про те, які вигоди вони можуть вам принести.

Якщо дискомфорт від псоріазу продовжується, обов’язково заплануйте візит до дерматолога. Це може бути серйозна інфекція. Якщо ви хочете самостійно лікуватися корінням сарсапарелю, ви повинні бути надзвичайно обережними: чорна бріонія може виглядати схожим на сарсапарель, але вона отруйна.

Пам’ятайте, що здоров’я вашої шкіри є дуже важливим. Використовуйте креми для зволоження, які захищають вас від сонця. Крім того, майте на увазі, якщо рівень рН вашої шкіри дуже сильно погіршується, це може призвести до ще більш серйозних захворювань, таких як рак. • Amira, S., Dade, M., Schinella, G., & Ríos, J. L. (2012). Anti-inflammatory, anti-oxidant, and apoptotic activities of four plant species used in folk medicine in the Mediterranean basin. Pakistan Journal of Pharmaceutical Sciences.
 • Demo, A., Petrakis, C., Kefalas, P., & Boskou, D. (1998). Nutrient antioxidants in some herbs and Mediterranean plant leaves. Food Research International31(5), 351–354.
 • Langley, R. G. B., Krueger, G. G., & Griffiths, C. E. M. (2005). Psoriasis: Epidemiology, clinical features, and quality of life. In Annals of the Rheumatic Diseases.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.