Як позбутися блощиць (клопів) назавжди

Як позбутися блощиць (клопів) назавжди
Як позбутися блощиць (клопів) назавжди

Останнє оновлення: 26 жовтня, 2018

Блощиці, або постільні клопи, – це маленькі комахи, які харчуються кров’ю людей і домашніх тварин, і яких важко побачити відразу.

Одним з найкращих місць у будинку для них  є ліжка, де вони знаходять тепло і джерело їжі, яка їм потрібна, щоб вижити.

Їх слід вивести належним чином, тому що вони не тільки викликають хворобливий свербіж шкіри, але й можуть також збільшити ризик зараження різними захворюваннями.

Викинути заражені предмети було б найефективнішим рішенням, але зі зрозумілих причин воно не ідеальне. Хороша новина в тому, що є кілька домашніх засобів для вирішення цієї проблеми й повернення  чистого і здорового ліжка. Хочете дізнатися більше?

Клопи та пара

Пара – це один із найпростіших і найефективніших домашніх засобів, які можна використати, щоб повністю усунути цих шкідників, адже клопи не витримують високих температур.

Ефективний варіант – застосувати гарячу пару (50° С або вище) до матраца, простирадла, одягу, штор та інших предметів у спальні.

Порошок кмину

порошок кмину в посудині для виведення клопів
Завдяки високій концентрації куркуміну – його активної сполуки – порошок кмину є потенційним ворогом клопів.

Цей інгредієнт і його висока антимікробна сила впливають на навколишнє середовище цього шкідника в ліжку і, отже, дозволяють його швидше видалити.

Він перекриває блощицям доступ до кисню і змушує їх померти або переселитися в інше місце. Звучить, можливо, трохи дивно, але це справді чудовий союзник для усунення незручностей.

Сонце

Підвищена температура сонця може допомогти усунути прихованих паразитів у матрацах, простирадлах і ковдрах.

Температура вище 32° С може викорінити проблему. В ідеалі, необхідно помістити матрац безпосередньо під сонячним світлом.

М’ята

клопи бояться ефірної олії м'яти

Ефірна олія м’яти випускає запах, який відштовхує шкідників і дрібних комах, оскільки він породжує сильну алергічну реакцію.

Цей домашній засіб ідеально підходить для відлякування клопів зі спальні, саду та домашніх тварин.

Іншим прекрасним варіантом є ефірна олія лаванди, яке діє подібно. У будь-якому випадку краще переконатися, що у членів вашої родини немає алергії на сильний запах цих олій.

Гвоздика

Гвоздика – це тип спецій із сильним запахом, який може відлякати майже будь-яких комах. Загалом, її використовують у саду, щоб відігнати мурах, але її також можна застосувати для усунення небезпечних блощиць.

Протиральний спирт

Ці комахи не можуть переносити кисле середовище, тож протиральний спирт (також відомий як ізопропіловий спирт) є ефективним засобом.

Щоб його використати, просто помістіть цей засіб у пляшку з розпилювачем і розпорошіть по всьому ліжку та в будь-яких місцях, де за вашими підозрами вони можуть ховатися.

Важливо відзначити, що це постійний процес, який вимагає повторювання процедури через кожні 6 або 7 днів.

Після нанесення засобу вам потрібно провітрити матрац і постіль, щоб запах спирту не просочив матерію.

Пилосос

прибирання килима пилосмоком
Пилосос є одним з найпоширеніших способів ліквідації всіх різновидів комах і кліщів, оскільки він дістає до тріщин і зазорів, де ховаються клопи.

Ще кілька порад

  • Не ставте ліжко поруч зі стіною та іншими меблями. Постіль у жодному разі не має лежати на підлозі, адже це привертає блощиць.
  • Якщо у вас є домашні тварини, тримайте їх за межами спальні й часто купайте.
  • Регулярно перевіряйте ніжки ліжка та інших меблів на наявність комах, адже саме там вони часто ховаються. Якщо ви їх виявили, треба застосовувати тальк, щоб спробувати їх зловити.
  • Необхідно регулярно чистити та дезінфікувати спальню, щоб позбутися шкідників. Важливо чистити весь простір і міняти постіль принаймні два рази на місяць.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.