3 неймовірні способи нанесення підводки для очей

Кожній жінці знайомі складнощі нанесення підводки для очей. Ми підготували для вас 3 способи, які вам неодмінно сподобаються.
3 неймовірні способи нанесення підводки для очей

Останнє оновлення: 25 грудня, 2018

Відповідно до нагоди й бажаного образу ви можете вибрати, спосіб нанесення підводки для очей. Важливо завжди використовувати водостійкі засоби, щоб запобігти псуванню макіяжу.

Мистецтво нанесення підводки для очей вимагає твердої руки, трохи фантазії та сильного бажання виглядати привабливо й ідеально. Завдяки рідкій підводці або олівцям для очей ви можете отримати чудові результати.

Навіть якщо це здається досить складним, провести ідеальну лінію досить просто.

Ось чому сьогодні ми хотіли б поділитися 3 простими та швидкими способами застосування олівця для очей для ефектного вигляду.

1. Нанесення підводки у стилі пін-ап

жігка з червоною помадою
Стиль пін-ап був дуже популярний в 40-х і 50-х роках. Він настільки елегантний, чуттєвий і оригінальний, що ніколи не вийде з моди.

Пін-ап образ завжди ефектний. Усе, що потрібно для початку, – це хороша основа для макіяжу для створення гладкого обличчя без недоліків. Ваші очі будуть відзеркалювати вашу особистість.

Як створити пін-ап образ за допомогою підводки для очей

Спочатку потрібно застосувати хороший консилер для темних кіл під очима. Він має відповідати кольору плям.

 • Після того, як ви застосували консилер від мішків під очима, переходьте до повік. Почніть з нанесення праймера. Він відтінить очі, а також виправить будь-які можливі дрібні зморшки або недоліки.
 • Потім нанесіть тіні для повік. Для стилю пін-ап потрібно використовувати тілесні або бежеві відтінки. Переконайтеся в тому, щоб пом"якшити будь-які лінії.
 • Далі підводка для очей. Використовуйте рідку або гель-підводку, і бажано водостійку, адже вона тримається довше.
 • Для цього вигляду вам потрібна чорна підводка, щоб створити виразні очі.
 • Секрет у тому, щоб провести виразну лінію над верхніми віями. Потім додайте “котячий" штрих, просто розтягуючи кінець підводки вгору, щойно ви досягли кута ока.
 • Після цього, все, що вам потрібно зробити, – це нанести бежевий колір навколо слізних проток, щоб створити більш м"який вигляд, і зробити так, щоб очі виглядали яскравіше. Просто сенсаційно!

2. Нанесення підводки у грецькому стилі

жіноче око
Підводка очей у грецькому стилі є прекрасним вибором для нічних вечірок, коли ви хочете мати вишуканий вигляд. Баланс і сміливість тут йдуть рука об руку.

Як створити грецький стиль за допомогою підводки для очей

У цьому випадку ми пропонуємо ті самі кроки, що і для пін-ап вигляду. Єдина відмінність у тому, що на нижній повіці ви застосовуєте чорну підводку для очей разом зі срібним або білим блиском зверху.

 • Використовуйте чорну підводку, щоб окреслити край ока, але тільки до половини. Це увиразнить ваш погляд ще більше.
 • Додайте нотку вишуканості, використовуючи срібний олівець. Цей колір створить великі, провокаційні очі. Наносіть тільки навколо слізних проток, рухаючись вгору трохи вище очей.
 • Використовуйте хорошу туш для вій і насолоджуйтеся цим неймовірним виглядом.

3. Кольорова підводка

кольорова підводка
Оригінально, свіжо, весело і легко. Це дуже літній, молодий вигляд. Ви можете використовувати його щоразу за бажанням. Просто майте ці поради на увазі.

Як використовувати кольорову підводку для очей

 • По-перше, потрібен хороший консилер і тілесні тіні для очей, щоб позбутися будь-яких недоліків і тьмяних плям. Вам треба яскравий і природний тон, на якому буде виділятися той колір, який ви обрали.
 • Ваш макіяж буде зосереджений винятково на віях. Для цього використовуйте дві підводки для очей.
 • Перша підводка – чорна. Проведіть тонку і делікатну лінію від слізної протоки до кута ока. Вам не потрібен стиль пін-ап. Мета в тому, щоб кольорова підводка виділялася більше.
 • Потім продовжуйте, застосовуючи другу підводку трохи вище чорної лінії. Колір має добре поєднуватися з кольором очей. Погляньмо, які комбінації добре пасують:
 • Блакитні очі: синя або золотиста підводка
 • Зелені очі: зелена або фіолетова підводка
 • Темно-карі очі: синя, зелена, срібляста або рожева підводка
 • Карі очі: коричнева, зелена або золотиста підводка
 • Сірі очі: золотиста, зелена, синя або рожева підводка

Завжди намагайтеся використовувати якісну водостійку підводку для очей, адже вона не буде розтікатися. Вона також довго тримається.

Як бачите, ці 3 прості варіанти дуже привабливі. Без сумніву, вони підкреслять вашу красу в будь-який час, вдень або вночі.

Це може вас зацікавити ...
4 продукти, які можуть змінити вигляд обличчя
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
4 продукти, які можуть змінити вигляд обличчя

У нашій статті ми хочемо розповісти про продукти, відмовившись від яких ви зможете покращити ситуацію та змінити вигляд обличчя.