4 найкращі пози для сну: вам і вашому партнеру

Коли приходить час вкладатися спати, наодинці ви або з партнером, важливо вибрати зручне положення під час сну, щоб згодом це не вплинуло на здоров'я.
4 найкращі пози для сну: вам і вашому партнеру

Останнє оновлення: 05 грудня, 2018

Під час сну з партнером зміцнюються стосунки. Щоправда, спільне ліжко найчастіше закручує у вас дивні положення під час сну, у тому числі ті, які можуть бути шкідливі для вашого здоров’я.

Для абсолютного спокою і запобігання впливу на організм розгляньмо ці здорові положення під час сну, щоб допомогти вам завжди зручно спати з партнером.

Секрет у тому, щоб було зручно, і щоб ви уникали тих неприємних положень, які завдають болю.

Усі ці пози допоможуть вам насолодитися хорошим нічним відпочинком, щоб ви та ваш партнер могли відчути повне єднання.

1. Положення під час сну: Пліч-о-пліч

спати з партнером
Якщо вам подобається спати пліч-о-пліч, намагайтеся спати спиною до спини. Це дозволить запобігти онімінню тіла, і ви не потрапите у жодне незручне становище.

Це, безумовно, хороший варіант для вас обох, щоб добре відпочити.

  • Якщо один з вас любить спати на боці, а інший на спині, то краще для людини, яка спить на боці трохи повертатися на спину.
  • Тоді інша людина може цілком комфортно лежати на спині з витягнутими руками.

2. Обійми

як спати у двох
Багатьом парам подобається таке положення під час сну, хоча воно не завжди зручне. Проблеми виникають, коли одній людині це подобається, а іншій ні, особливо влітку.
  • Якщо це ваш випадок, тоді ви можете піти на компроміс: одна людина буде спати практично на животі, підклавши подушку під живіт, що дозволить уникнути будь-якого тиску на спину.
  • Інша людина може спати на боці, поклавши руку на партнера. Це створює ніжні обійми.

3. На спині

спати на спині
Це положення ідеально підходить для відпочинку.

Ніхто не здійснює тиск на тіло іншої людини. Якщо ви обидва звикли спати в такому положенні, просто простягніть руку й торкніться партнера.

4. Ложка

як спати
Це ще одна з найбільш поширених позицій під час сну з партнером. Насправді, більшість пар віддає їй перевагу. Але чи це корисно?

Відповідь може бути “так”, тому що це допомагає усунути тиск на хребет.

Найкращий варіант для того, щоб насолоджуватися цим положенням: лягти на бік, зігнувши коліна і поклавши подушку між ніг. Це допоможе вам обом добре спати.

Уникайте нестійких положень під час сну

позиції сну
Уникайте незручних позиції, коли голова спочиває на руці партнера або ноги на руках партнера, та інших положень, що можуть завдати болю, якщо спати так досить довго.

Це також може перервати належний кровотік у певних ділянках через завданий тиск.

Це не тільки шкідливо для здоров’я, але й, імовірно, завдає шкоди вам обом, хоча ви можете навіть не усвідомлювати цього.

Хороший матрац + найкращі спальні положення

Хороший матрац

Гарна постава взагалі вам не допоможе, якщо у вас немає хорошого матраца. Подумайте про модель, яка змінюється відповідно до ваших потреб. Він не має бути занадто жорсткий, м’який або зношений.

Це також стосується вибору подушок, тому зверніть на це увагу.

Варто пам’ятати, що бувають випадки, коли треба показати партнеру свою любов і коли треба просто поспати, і це повинно позначитися на вашому рішенні щодо здорового положення для сну.

Тож не вибирайте незручні спальні позиції. Вони можуть здаватися романтичними, але, ймовірно, не сподобаються вашій спині.

Знайдіть баланс у положенні, яке вам обом подобається, і яке поважає ваш особистий простір.

Пам’ятайте, що коли ви спите, вам треба відпочивати, і є багато способів, як ви можете продемонструвати свою любов без шкоди для здоров’я.  • Alvarez Gayau, J. L. “Sexoterapia Integral, Manual Moderno.” México, DF (1986).
  • Morales, Elena Miró, Maria del Carmen Cano, and Gualberto Buela Casal. “Sueño y calidad de vida.” Revista colombiana de psicología 14.1 (2005): 11-27.
  • Sierra, Juan Carlos, Carmen Jiménez-Navarro, and Juan Domingo Martín-Ortiz. “Calidad del sueño en estudiantes universitarios: importancia de la higiene del sueño.” Salud mental 25.6 (2002): 35-43.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.