4 незвичні поради для боротьби з комарами

Ви знали, що колір одягу може допомогти відштовхнути комарів? Темні речі приваблюють цих комах значно більше, адже вони затримують вуглекислий газ, який виділяє організм.
4 незвичні поради для боротьби з комарами

Останнє оновлення: 23 грудня, 2018

Комарі й справді можуть завдавати багато клопотів. Крім того, існує ризик заразитися різноманітними хворобами, тому треба завжди мати якийсь засіб проти комарів.

Усім нам добре відомо, що деякі люди страждають від комарів значно частіше, ніж інші, і постійно приваблюють цих комах.

У цій статті ми запропонуємо кілька незвичних порад, як боротися з комарами натуральними способами. Серед цих незвичних рішень ефірні олії, вітамінні добавки та певні рослини.

Засоби проти комарів справді допомагають позбутися їх?

Хімічні засоби проти комарів

Звичайні засоби проти комарів мають низку проблем. До їх основних інгредієнтів входять інсектициди, зокрема ДЕТА і перметрин, які можуть спричиняти перераховані нижче наслідки.

  • Дехто все одно страждає від комарів, навіть коли використовує спеціальні засоби.
  • Традиційні засоби проти комарів, здається, поступово стають усе менш ефективними. Це відбувається, тому що з часом комахи можуть розвивати імунітет до певних складників.

У цій статті ми розповімо про натуральні альтернативи, які є простими та ефективними способами боротьби з комарами й, крім того, вони нешкідливі для здоров’я.

Читайте також статтю про мішечки з насінням для зняття болю

  1. Ефірні олії

Ефірні олії – це завжди чудовий спосіб запобігти появі різноманітних проблем зі здоров’ям натуральним чином, а це приємно та безпечно.

У нашому випадку ми хочемо запропонувати спробувати ці три олії для боротьби проти комарів.

  • Цітронелла
  • Герань
  • Синій евкаліпт

Як їх використовувати?

  • Змішайте одну з цих олій із якоюсь рослинною олією (мигдалю, кокоса, жожоба) або з невеликою кількістю зволожувального крему. Пізніше цей засіб можна буде намазувати на шкіру.
  • Накладіть суміш в арома-дифузор, щоб позбутися комарів у конкретному місці.
  • Нанесіть кілька крапель олії на свій одяг.
  • Додайте олію до води, щоб приготувати спрей, який можна буде наносити на шкіру. Добряче потрусіть суміш, перш ніж її використовувати, аби інгредієнти добре змішалися. Коли аромат вивітриться, знову наносьте спрей.

Завжди використовуйте чисту та сертифіковану олію. Не беріть олії, які не підходять для лікувальних цілей.      

2. Рослина календули

Календула проти комарів

Щоб біля вашого будинку, подвір’я чи офісу не літали комарі, посадіть поблизу календулу.

Ця красива квітка оранжевого кольору не лише має багато корисних для здоров’я властивостей, а й чудово відганяє комарів.

Можна посадити ці квіти біля вікна або зробити з них грядочку, щоб комарі не підлітали близько.

Цікаво зазначити, що календула є основою багатьох засобів (кремів, настоянок і гелів), які допомагають зняти подразнення, спричинене комариними укусами.

3. Носіть одяг світлого кольору

Так, це очевидно, що чим більше ми покриваємо тіло одягом, тим краще воно захищене від комарів. Також відомо, що комарі можуть кусати через тканину.

Однак не всі знають, що багато чого залежать від кольору.

Темні кольори приваблюють комарів, оскільки вони затримують вуглекислий газ, який виробляє тіло. Світлий одяг не привертає увагу комарів, так само як і бджіл.

4.  Якщо вас уже вкусив комар… намалюйте на цьому місці хрестик!

Комар уже вкусив вас, і тепер на шкірі з’явилося запалення. Ми маємо для вас засіб, яких походить ще від наших дідусів і бабусь. Він ніяк не обґрунтований наукою, але дає дивовижний ефект.

Намалюйте нігтем хрестик на місці укусу, притискаючи, щоб на шкірі залишився слід.

Не потрібно дряпати себе, а лише провести дві лінії. Це схоже на магію, однак комариний укус зникне. Уже через кілька годин ви не побачите подразнення й жодного сліду.

Це може вас зацікавити ...
11 трав, які відлякують комарів
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
11 трав, які відлякують комарів

Укуси комарів небезпечні, оскільки через них можуть передаватися серйозні захворювання, такі як малярія, лихоманка денге. Як їх відлякати? Про це -...