Чому ніколи не можна видавлювати прищі

Скажімо чесно: ми всі любимо видавлювати ці противні прищі. Однак це може призвести до довічних проблем, яких можна уникнути, якщо ви обережні з тим, що ви їсте і які засоби наносите на обличчя.
Чому ніколи не можна видавлювати прищі

Останнє оновлення: 18 листопада, 2018

Скільки разів мама або чоловік лаяли вас, коли ловили як ви давите прищі? І це, напевно, було для вас неважливо. Ви все одно відчуваєте бажання зробити це.

Не можна давити прищі

Але невже це так погано?

Відповідь – так.

Доведено, що видавлювати прищі – це жахлива ідея. Навіть дерматологи попереджають, що це контрпродуктивно. Вони відзначають, що це викликає набагато більше проблем, ніж їхня набридлива наявність.

Прищі залишаються на шкірі протягом декількох днів, а наслідки застосування до них сили можуть тривати все життя.

Чи готові ви ризикувати? Якщо так, ми рекомендуємо читати далі, щоб зрозуміти, що відбувається насправді. Спочатку ми розповімо трохи детальніше про те, що таке прищі й чому вони з’являються. Потім ми поговоримо про дві основні причини, чому не можна їх видавлювати.

Що таке прищі й чому вони з’являються?

Акне та прищі

Через харчові продукти, напої, якість повітря або гормональні зміни в організмі накопичується більше токсинів, ніж він може обробляти.

Один із тривожних сигналів, який відправляє наш організм, – це поява прищів.

З огляду на це, якщо вони з’являються часто, ви, можливо, захочете змінити деякі звички. Таким чином у вас не буде жодних прищів!

Що стосується їжі, рекомендуємо бути обережними та знизити споживання:

  • насичених жирів
  • смаженої їжі
  • підсолоджувачів
  • білого цукру

Їх дуже важко переварити, а шкідливі речовини залишаються всередині організму. У спробі позбавитися від них організм перетворює їх на прищі.

Те ж саме відбувається з алкогольними та газованими напоями.

Також треба бути обережні з косметикою, якою ви користуєтеся і наскільки часто. Косметична промисловість працює на поліпшення своїх засобів, щоб зробити їх кращими для шкіри. Однак вони не пройшли весь шлях, а ті, які пройшли, недоступні для всіх.

Ось чому варто давати шкірі відпочити як мінімум кілька разів на тиждень. Уважно читайте список інгредієнтів усіх засобів, які ви використовуєте.

Також варто застосовувати природні засоби для відновлення і зволоження шкіри.

Тепер погляньмо на дві головні проблеми з видавлюванням набридливих прищів.

Чому не можна видавлювати прищі

Прищі та догляд за обличчям
1. Ви можете отримати інфекцію

Оскільки ви, напевно, видавили хоч один прищ у своєму житті, ви знаєте, що після цього залишається рана.

Як правило, ми не звертаємо на це особливої уваги (зрештою, дратівливий прищ пропав!), але вона діє так само, як будь-які інші рани. Це означає, що ви ризикуєте отримати інфекцію.

У результаті, ви можете почати приймати антибіотики, які лікують ускладнення, але шкідливі для вашого здоров’я в цілому. Інакше кажучи, збиток збільшується вдвічі.

2. Ваше обличчя може вкритися шрамами

Насправді, побічних ефектів ще більше. Ви колись бачили людей, чиї обличчя вкриті шрамами? У більшості випадків вони з’являються через прищі.

Деякі люди мають дуже чутливу шкіру. Після видавлювання прищів залишаються сліди, яких неможливо позбутися. Багато людей вважають за краще вкрити їх з косметикою, але цей спосіб теж не дуже бажаний, адже це може викликати ще більше прищів.

Дайте прищам спокій

Зрештою, краще вони зникнуть за власним бажанням.

Однак, якщо вони постійно з’являються, треба звернутися до лікаря. Фахівці призначають лосьйони та креми, які лікують ділянку, щоб запобігти їх появі.

У будь-якому випадку варто вимити обличчя з натуральним милом і скрабом та нанести тонік і зволожувальний засіб.

Профілактика – це завжди найкращий варіант.

У цілому, завжди є спокуса видавити прищі, але наступного разу подумайте про те, що ви щойно прочитали, перш це ніж робити. Ніхто не хоче мати рябе обличчя та антибіотики в крові.

Чи готові ви прийняти цей виклик?

Це може вас зацікавити ...
6 натуральних засобів для лікування акне
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
6 натуральних засобів для лікування акне

Чи знали ви, що найефективніші методи лікування акне - це споживання натуральних засобів для внутрішнього застосування, які допомагають очищувати о...


Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.