Дівчинка, яка народилася два рази

Лікарям довелося видалити пухлину в маленької Лінлі, коли її мамі залишалося ще 12 тижнів до кінця вагітності. Після цього вони повернули дитину до матки її матері. Дізнайтеся про цю неймовірну історію в цій статті!
Дівчинка, яка народилася два рази

Останнє оновлення: 29 жовтня, 2018

Лінлі Хоуп – маленька дівчинка з Льюїсвіля, штат Техас, чия дивовижна історія відома у всьому світі.

Дата її народження, яка зареєстрована як її день народження, насправді не є тим днем, коли вона з’явилася на світ.

Коли мама Лінлі була на 16 тижні вагітності, сонограма показала, що у дитини на куприку була дитяча пухлина. Ця пухлина відома як тератома сакрокоцигея.

Через положення дівчинки та розміру пухлини, її життя було в небезпеці. Пухлина тягнула кров з дитини і могла викликати серцеву недостатність.

Через це було потрібне подвійне втручання.

Дитину треба було вивести з матки матері через кесарів розтин. Лікарі зробили операцію , щоб видалити пухлину. А потім повернули її до матки матері, щоб завершити вагітність.

У дитини був лише 50% шанс на виживання, але лікарі вирішили взяти на себе ризик. Лінлі була підключена до плаценти за допомогою пуповини під час операції і отримувала кисень.

Це була чудова процедура і справді дивовижне медичне досягнення.

Неймовірна операція, яку пережила дівчинка Лінлі

За словами доктора Даррелла Каса, співкеруючого Дитячим ембріональним центром Техасу, тератома – найпоширеніша пухлина у новонароджених, з якою вони стикаються. «Хоча це найпоширеніша пухлина, все-таки вона досить рідко зустрічається», – каже лікар.

Причина її розвитку невідома, хоча вона зустрічається у дівчаток в чотири рази частіше, ніж у хлопчиків. Новоутворення буває один раз на 30-70 тисяч дітей.

Іноді лікарі відкладають операцію до народження, але в разі Лінлі пухлина відбирала у плода кровообіг. «В деяких випадках пухлина перемагає. І серце просто не може більше працювати, настає гостра серцева недостатність, і дитина вмирає», – пояснює доктор.

Лікар здійснив операцію на 23 тижні вагітності. Водночас пухлина натискала на серце дитини.

Через складність операції, її серце фактично перестало битися, поки видаляли основну частину пухлини.

Попри це, вона трималася міцно. Коли операцію була закінчено, дівчинку повернули до утроби матері. Мати залишилася на відпочинку протягом 12 тижнів, поки дитина закінчувала розвиватися.

6 червня 2016 р. Лінлі “народилася вдруге”. Через декілька днів лікарі видалили решту пухлини, і вона почала зцілюватися.

Наразі Лінлі перебуває вдома, відновлюючи своє життя.

Чи не диво це?

дівчинка, яка народилася двічі


  • Hedrick, H. L., Flake, A. W., Crombleholme, T. M., Howell, L. J., Johnson, M. P., Wilson, R. D., & Adzick, N. S. (2004). Sacrococcygeal teratoma: prenatal assessment, fetal intervention, and outcome. Journal of pediatric surgery39(3), 430-438.
  • Flake, A. W., Harrison, M. R., Adzick, N. S., Laberge, J. M., & Warsof, S. L. (1986). Fetal sacrococcygeal teratoma. Journal of Pediatric Surgery21(7), 563-566.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.