Пом’якшувач для рушників домашнього виробництва

Для того, щоб запобігти псуванню рушників, користуйтеся пом’якшувачем для тканин домашнього виробництва. До того ж ви попрощаєтеся з поганими запахами завдяки натуральним інгредієнтам.
Пом’якшувач для рушників домашнього виробництва

Останнє оновлення: 29 квітня, 2019

Ви хотіли б дізнатися, як зробити натуральний пом’якшувач для рушників?

Прати рушники та простирадла треба по-особливому. Здається, що більшості людей потрібно пройти курс з прибирання, щоб кожний закуток оселі був бездоганно чистим.

Завдяки інформації в інтернеті, можна знайти фантастичні засоби по догляду за оселею, які спрощують виконання щоденний хатніх справ. У сьогоднішній статті навчимо, як приготувати домашній пом’якшувач для тканин для прання рушників.

Коли ви купуєте нові рушники, ви помічаєте, що вони починають втрачати свою м’якість з кожним використанням та пранням. Чим довше ви використовуєте рушник, тим швидше він зношується. Поступово він починає дряпати шкіру. Відчуття не з приємних.

Завдяки пом’якшувачу, можна не тільки випрати рушник, але й продезінфікувати його. Читайте рецепт!

Приготування помякшувача для рушників

Якщо ви хочете спробувати екологічно безпечний та домашній пом’якшувач для білизни, читайте далі.

Пом’якшувачі виготовляють з натуральних продуктів, які є недорогими, та такими самими ефективними, як промислова продукція. Вони не несуть жодної шкоди навколишньому середовищу.

Пом’якшувач для білизни робитиме рушники та одяг настільки ж м’яким та дезінфікованим, як і будь-який комерційний або промисловий пом’якшувач тканини. Пом’якшувачі для тканин домашнього виробництва менше шкодять шкірі.

Інгредієнти

 • 2 чашки білого оцту (500 мл)
 • 4 чашки мінеральної води (1 літр)
 • 2 столові ложки харчової соди (18 г)

Читайте також статтю: 6 способів поліпшити якість повітря у вашій оселі

Спосіб приготування

Приготування дуже просте. Усе, що знадобиться – це достатньо великий контейнер для рідини.

 1. Змішайте півлітра оцту з літром води. Використовуйте білий оцет, щоб одяг та білизна не втратили кольори.
 2. Поступово додавайте харчову соду до рідини, ви відразу ж помітите, як з’явилася піна. Саме тому не рекомендовано додавати всю соду відразу, а поступово.
 3. Добре перемішайте.
 4. Щойно все добре змішалося, налийте суміш у пластиковий контейнер. Готово! Тепер домашній пом’якшувач для білизни можна використовувати.

Спробуйте самостійно випрати наступну партію рушників цим екологічно безпечним, органічним, домашнім пом’якшувачем тканин. Ви побачите, наскільки чудовий результат матимете!

Зверніть увагу на статтю: Очистіть шви між плиткою за допомогою цих засобів

Поради та цікавинки

прання рушників

Пом’якшувачі тканин на основі оцту є найкращими для одягу, особливо для рушників, оскільки вони зазвичай поглинають вологу. Рушники можуть мати неприємний запах, якщо їх не сушити. Не важливо, як ви будете їх прати, але ви не зможете позбутися неприємного запаху, якщо не будете сушити рушники.

Оцет використовують не тільки як пом’якшувач тканини, але також як очисний засіб для інших кімнат будинку, таких як кухня та ванна кімната. Попри те, що оцет має різкий запах, він зникає після сушіння, що дуже добре для видалення плям та усунення неприємних запахів .

Якщо ви помітили, що на одному із ваших рушників є пляма, ви можете нанести трохи оцту прямо на пляму. Залиште оцет на плямі на 10 хвилин, потім варто випрати річ, як зазвичай.

Поради для прання рушників

 • Найкраще прати рушники у холодній воді з білим оцтом, лимоном, додаючи трохи нашатирного спирту. Таким чином ви позбудетеся неприємних запахів повністю.
 • Не використовуйте промислові помякшувачі або занадто багато засобу для прання, коли збираєтеся прати рушники. Якщо додати велику кількість засобу для прання у пральну машину, партія білизни може не очиститися добре.
 • Якщо у вас немає сушарки для білизни, сушіть рушники на широкому відкритому просторі або у добре провітрюваному приміщенні. Пам’ятайте, що рушники мають повністю висохнути перед тим, як ви їх складете та заховаєте. Тоді рушники не матимуть затхлого запаху.
 • Не періть велику кількість речей за один раз, не переповнюйте пральну машину. Якщо так робити, то буде дуже складно пральній машині ретельно випрати рушники, тому прийдеться їх повторно прати.

Як бачите, приготувати домашній пом’якшувач для тканин дуже легко. Спробуйте! Ви переконаєтеся наскільки чудовим може бути засіб домашнього виготовлення!
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.