Поради для ефективного чищення ванної кімнати

Часте чищення ванної кімнати важливе для нашого здоров'я. Дізнайтеся, як ефективно її очистити за допомогою засобів, які ви легко можете дістати.
Поради для ефективного чищення ванної кімнати

Останнє оновлення: 02 лютого, 2019

Чищення ванної кімнати іноді засмучує. Окрім того, що потрібно знайти на це час, результати часто не відбивають тих зусиль, які ми вкладаємо. Однак у цьому випадку цілком можливо, що ви використовуєте неправильні методи.

Сильні хімікати – не найкращий варіант для чищення ванної кімнати, оскільки багато з них містять шкідливі речовини. Під час прибирання вони потрапляють у повітря й можуть вплинути на ваше здоров’я. Ось чому ви повинні намагатися використовувати менш агресивні хімікати, а також вживати відповідні заходи безпеки, коли ви їх використовуєте.

Однак деякі природні методи є абсолютно безпечними. Найкраще те, що вони також дуже ефективні. Тому варто перейти на природні методи заради чудових результатів.

Ось деякі способи чищення ванної кімнати інгредієнтами, які можна легко дістати.

Чищення ванної кімнати починається з унітаза

правильне чищення ванної кімнати
Унітаз – це місце, де здебільшого накопичуються бактерії. Тому його треба чистити щодня. Якщо у вас немає на це часу, принаймні, застосовуйте засіб для  унітаза щодня.

Внутрішню частину чаші треба чистити очисною речовиною, яка містить хлор. Для цього дуже важливо вдягати рукавички та маску для обличчя. Просто нанесіть трохи засобу всередину унітаза і залиште на декілька хвилин. Потім потріть щіткою і змийте.

Якщо є плями або інші нагромадження бруду, найкращою рідиною є оцет. Зробіть суміш із рівними частинами води та оцту. Потім нанесіть цю суміш на відповідні ділянки. Залиште її на 10 хвилин, а потім змийте.

Ви також можете застосувати колу, щоб досягти такого ж ефекту. Просто вилийте її на ділянку, і залиште на 30 хвилин, а потім потріть щіткою. Потім повторіть цю процедуру. Цей вид напоїв також може допомогти очистити труби.

Ванна та мийка

Ванна – це ще одне місце, де накопичуються плями та залишки. У цьому випадку ми рекомендуємо використовувати оцет. Нанесіть губкою на плями, залиште на кілька хвилин і змийте водою.

Ви також можете використовувати паперові рушники, змочені білим оцтом. Покладіть їх на пляму, залиште на 15 хвилин і зніміть. Потім промийте водою.

У раковині потрібно звернути особливу увагу на крани та зливний отвір. Найкраще використовувати щітку. Чистьте їх добре всередині та зовні принаймні раз на тиждень. Так у вас ніколи не буде бруду.

Душ і кахлі

засоби для чищення ванної кімнати
Основною складністю з душем є накопичення кальцію або вапна. Коли це відбувається, ще раз візьміть оцет. Просто зробіть суміш із рівними частинами води та оцту та перелийте її в пляшку для розпилення. Потім обприскуйте всі металеві частини душу цією сумішшю. Наостанок очистьте всі ділянки сухою ганчіркою.

Та сама суміш може бути використана для кахлю. У випадку наявності солей, вапна або плям розпиліть суміш на ділянки. Зачекайте 5 хвилин, а потім очистьте їх.

Іноді проміжки між кахлями можуть виглядати брудними, коли вони повинні бути білими. Це пов’язано з накопиченням пилу та іншого бруду. Щоб очистити ці тріщини, найкраще використовувати суміш води та калію. Змішайте їх у рівних частинах, змочіть зубну щітку та почистьте між плитками.

Очищення цвілі у ванній кімнаті

чищення ванни
Під час чищення ванної кімнати ви не можете пропустити цвіль. Вона схильна накопичуватися в різних місцях, таких як підлога, дверний отвір та кути. Найкращим варіантом є використання суміші рівної частини теплої води, відбілювального засобу та мила.

Налийте суміш у пляшку для розпилення, нанесіть на всі ділянки, де ви помітили цвіль. Потім очистьте ділянки старим рушником. Якщо на килимі є цвіль, ви можете просочити ділянку цією сумішшю. Залиште на кілька хвилин. Потім добре потріть.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.