Прості поради від мішків під очима

11 Січня, 2019
Молоко живить та зволожує шкіру обличчя, щоб вона мала молодий вигляд. Нанесіть трохи гісопу на ділянку навколо очей, щоб зняти запалення та темні кола.  

Мішки під очима надають вашому обличчю втомленого вигляду і в більшості випадків їх важко приховати за допомогою макіяжу. Загалом, ця проблема виникає через недосипання вночі або застій рідини.

Коли ви прокидаєтеся і відчуваєте в себе під очима мішки, то починаєте шукати способи зменшити їх та повернути обличчю його натуральне сяйво.

Як прибрати мішки під очима натуральними засобами

На щастя, існує багато способів вирішення цієї проблеми, щоб вона не псувала вашу природну вроду та самооцінку.

Хоча зараз на полицях магазинів можна знайти безліч різних засобів, які допоможуть зменшити мішки під очима, вам аж ніяк не потрібно витрачати величезні гроші для досягнення тих самих результатів. 

Завдяки певним натуральним інгредієнтам ви зможете розпрощатися з мішками під очима і виглядати приголомшливо.

 Картопля

картопля

Якщо ви сидите допізна і часто страждаєте від мішків під очима, покладіть картоплю в холодильник,  щоб використовувати її для вирішення цієї проблеми.

  • Наріжте холодну картоплю на маленькі шматки та прикладіть до очей на 15-20 хвилин.

Цей продукт володіє протизапальними властивостями і допомагає швидко зменшити мішки під очима.

Молоко

Цей інгредієнт допомагає зняти запалення та темні кола, які утворюються під очима. Завдяки своїм властивостям він зволожує і живить шкіру, що відновлює її і очищає натуральним способом.

  • Замочіть два ватні диски в холодному молоці на покладіть на очі на 20 хвилин.

Молоко допоможе позбутися застою рідини і надасть втомленим очам свіжого вигляду. Для досягнення найкращих результатів процедуру потрібно повторювати кожного дня.

Огірок

огірок прибирає мішки під очима

Огірок – це класичний засіб від мішків і запалення під очима, а також один із найкращих методів лікування цих проблем.

В огірках міститься багато води й антиоксидантів, які допомагають зволожити шкіру та знімають запалення, щоб відновити природний вигляд обличчя.

  • Візьміть два кільця огірка і покладіть собі на очі на 20 хвилин.

Завдяки протизапальним властивостям огірки дуже швидко знімуть непривабливі мішки та темні кола під очима.

Вітамін E

Вітамін E – це інгредієнт, який кожна дівчина повинна мати для якісного догляду за собою і для шкіри в цілому, адже він чудово зволожує, володіє протизапальними та відновлювальними властивостями.

  • Змішайте невелику кількість води з декількома краплями олії з вітаміном E, замочіть у суміші ватний диск і покладіть на очі на 20 хвилин. 

У результаті вони виглядатимуть значно свіжішими, і, що також важливо, шкіра навколо очей, де досить часто утворюються зморшки, отримає додаткове зволоження.

Ромашковий чай

ромашковий чай

Завдяки протизапальним і відновлювальним властивостям ромашковий чай є ще одним чудовим засобом від мішків під очима. 

  • Намочіть два пакетики ромашкового чаю в холодній воді, а потім покладіть собі на очі на 15 хвилин.

Цей засіб можна використовувати двічі на день: коли ви тільки прокинулися і перед сном.

Яєчні білки

Яєчні білки не лише допомагають видалити мертві клітини, які накопичуються на поверхні шкіри, а й знімають мішки під очима.

  • Відділіть яєчний білок від жовтка і нанесіть його на все обличчя за допомогою щітки. Намагайтеся покрити ним проблемні зони, але уникайте потрапляння в очі.
  • Дайте висохнути, а потім змийте холодною водою.

Ложки

ложка допоможе прибрати мішки під очима

Цей простий метод із використанням ложок бореться з мішками під очима, утім він також відомий, як терапія для омолодження шкіри та надання їй гладкості.

  • Вам знадобиться лише склянка крижаної води і 4 ложки.
  • Помістіть дві ложки в крижану воду, і коли вони стануть холодними, прикладіть до заплющених очей. Поки триматимете ложки, покладіть дві інші у крижану воду, щоб вони були готовими до використання, коли дві інші нагріються.
  • Міняйте ложки кожного разу, коли вони стають теплими. Щоб зняти запалення, це потрібно виконувати протягом кількох хвилин.

Якщо хочете, можете прикладати холодні ложки до будь-якої зони обличчя для ефекту тонізування.