Як використовувати чайні пакетики від кіл під очима

Чайні пакетики від кіл під очима можуть допомогти полегшити подразнення очей, а також зменшити набряклість і мішки. Чому б їх не спробувати?
Як використовувати чайні пакетики від кіл під очима

Останнє оновлення: 13 квітня, 2020

Чи знаєте ви, що чайні пакетики від кіл під очима можуть стати в пригоді в разі потреби?

Багато людей мають набряклі очі або темні кола під очима через стрес, недосипання або навіть генетику. Однак більшість людей не люблять мати під очима мішки або темні кола, які впливають на їхню природну красу.

Якщо ви страждаєте від набряклості або темних кіл під очима, тоді читайте далі!

Ця стаття пояснить, як використовувати різні пакетики чаю від кіл під очима. Ці методи також можуть допомогти вам виглядати більш бадьорими для майбутнього інтерв’ю чи побачення.

Чайні пакетики від кіл під очима та ваша краса

чому корисні чайні пакетики від кіл під очима
Деякі рослини мають протизапальні властивості, які можуть допомогти нашим очам.

Caesalpinia pulcherrima, також відома як павича квітка або гордість Барбадосу, може допомогти лікувати різні хвороби очей. Наприклад, якщо у вас є мішки під очима через те, що ви не спите, ви можете скористатися цими чайними пакетиками.

Протизапальні властивості цієї трави не лише допомагають очам, але й можуть зменшити будь-яке запалення печінки, знизити температуру, а також лікувати бронхіт та астму.

  • Щоб використовувати ці пакетики для зменшення кіл або мішків під очима, спочатку зробіть чай як зазвичай, а потім покладіть на кожне око теплий або прохолодний чайний пакетик.
  • Залиште їх там приблизно на 15 хвилин або довше, якщо ваші мішки справді великі.

Ромашкові чайні пакетики

ромашкові чайні пакетики
Ромашка – традиційний засіб для лікування захворювань очей.

Хоча ромашка може допомогти при розладах очей, важливо бути обережним при її вживанні, оскільки деякі люди чутливі або мають алергію на цю рослину.

Якщо ви впевнені, що у вас немає алергії або чутливості до ромашки, ви можете скористатися нею.

Однак нагадаймо: використовуючи чайні пакетики, переконайтеся, що вони добре запечатані без жодних отворів, щоб нічого не потрапило в очі. Якщо трохи чаю потрапить в око (як і будь-який інший предмет), це може викликати інфекцію.

Як ви можете скористатися ромашкою?

Ромашка діє як протизапальний засіб, що зменшить набряклість або мішки під очима й допоможе вам виглядати свіжішими.

Чайні пакетики з фенхелем

Чайні пакетики з фенхелем можна використовувати для полегшення стомлених очей, спричинених багаточасовим сидінням за монітором комп’ютера або браком сну.

Вони також можуть допомогти з такими проблемами:

  • Кон’юнктивіт (також відомий як рожеве око): покладіть чайний пакетик на кожне заплющене око не довше ніж на 10 хвилин, це може допомогти зменшити подразнення та свербіж, викликані кон’юнктивітом. Однак пам’ятайте, що ця інфекція дуже заразна.
  • Блефарит: це запалення, яке виникає на краю повік. Симптоми зазвичай передбачають запалення, сухість і сльозотечу. Чайні пакетики з фенхелем можуть полегшити ці симптоми, а також допоможуть при ячмені.

Поради щодо темних кіл та мішків під очима

як використовувати чайні пакетики від кіл під очима
Окрім нанесення чайних пакетиків на очі, можна охолодити їх в холодильнику, щоб покращити дренаж.

Як відомо, чайні пакетики можуть допомогти при темних колах, мішках під очима і навіть при таких станах, як кон’юнктивіт. Ось ще порада для лікування темних кіл та мішків під очима. Спочатку потрібно охолодити чайні пакетики, помістивши їх у холодильник.

Холод стимулює кровообіг і допомагає осушити зону очей від будь-яких рідин. Просто залиште пакетики в холодильнику на кілька хвилин, а потім покладіть по одному холодному пакетику на кожне око і залиште на 10 хвилин.

У вас часто бувають темні кола або мішки під очима? Ви страждаєте від набряклості або таких станів, як кон’юнктивіт?

Якщо так, то ми сподіваємось, що ці прості засоби вам допоможуть, але будьте дуже обережні з ромашковим чаєм і переконайтесь, що у вас немає алергії чи чутливості. Також пам’ятайте, що кожен чайний пакетик має бути добре запечатаний, щоб нічого не потрапило в очі.

Знайдіть 10 хвилин на день, щоб полегшити стан очей і розслабитися за допомогою цих чайних засобів!  • Castro-Muñoz, Rosario, Castro-Cepero, Viviana, & Ceroni-Stuva, Aldo. (2015). Fenología de Caesalpinia pulcherrima (L.) Sw. en un jardín botánico urbano de Lima, Perú. Ecología Aplicada14(2), 201-209. Recuperado en 15 de febrero de 2019, de http://www.scielo.org.pe/scielo.php?script=sci_arttext&pid=S1726-22162015000200012&lng=es&tlng=es.
  • Fano Machín, Yey. (2016). Complicaciones de la Blefaritis. Presentación de caso. Revista Habanera de Ciencias Médicas15(1) Recuperado en 15 de febrero de 2019, de http://scielo.sld.cu/scielo.php?script=sci_arttext&pid=S1729-519X2016000100010&lng=es&tlng=es.
  • Rodríguez Aguado, O. (2001). Un acercamiento a la medicina popular en Ubrique (1996-1997). Cultura de los cuidados, Año V, n. 10 (2. semestre 2001); pp. 46-62.
  • Rojas Mejía, Á. M. (2007). Plantas medicinales en el manejo de enfermedades oculares.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.