4 способи, як прати та дезінфікувати подушки

Якщо замислитись, у вас вдома є зовсім небагато предметів, які ви використовуєте настільки ж часто, як свої подушки. Але чи знаєте ви, як правильно прати та дезінфікувати подушки?
4 способи, як прати та дезінфікувати подушки

Останнє оновлення: 01 квітня, 2019

Чи знаєте ви, що фахівці рекомендують прати та дезінфікувати подушки раз на місяць? Чи робите ви це регулярно?

Щоб запобігти потраплянню бактерій і небезпечних мікроорганізмів у подушки, ми розкажемо вам про прості способи їх очищення.

Багато людей дуже обережно ставляться до постільних речей. Але крім щоденного провітрювання, простирадла та постільну білизну потрібно постійно прати. Таким чином, ви запобігаєте накопиченню пилу.

Однак більшість людей зазвичай просто пере наволочки. Таким чином, ми часто забуваємо про самі подушки. Це велика помилка. В них накопичується стільки ж або навіть більше бруду, ніж на простирадлах та ковдрах.

Коли ви відчиняєте двері та вікна, пил потрапляє на постіль, а також на подушки. Ви також додаєте пил, коли лягаєте спати.

Отже, подушки також треба прати регулярно.

Як правильно прати і дезінфікувати подушки

Нижче ми розкажемо, як швидко прати та дезінфікувати подушки. Ви зможете робити це більш регулярно, не докладаючи багато зусиль.

1. У пральній машині

Більшість подушок можна прати в пральній машині без проблем. Однак завжди варто спочатку перевірити позначку.

Виконуйте такі кроки:

  • Використовуйте рідке мило, а не порошок. Таким чином, ви переконаєтесь, що всі мийні засоби вимиються.
  • Періть інший невеликий одяг разом з подушками. Таким чином, ваша пральна машина буде збалансовано наповнена і не зламається.
  • Промийте подушки двічі. Таким чином, всі мийні засоби точно змиються.

Після завершення цього процесу дайте їм просохнути на сонці цілий день. Ця частина дуже важлива. Якщо вони будуть всередині мокрими, вони можуть запліснявіти.

2. Швидке прання

постільна білизна

Наповнення в подушках не витримує постійного прання. Тому треба постійно прати наволочки, а не самі подушки. Робіть це, коли можливо.

З деяких подушок можна дістати наповнення. Ви можете розчепити кнопки або розстібнути змійку. Насправді, подушки, як правило, заповнені пухом або поролоном.

Перевагою цього є можливість швидко їх попрати разом з простирадлами. Таким чином, ви можете бути впевненими, що ваші подушки дезінфіковані і не містять кліщів.

3. Засіб з оцту і соди для глибокого очищення

Якщо ви вважаєте, що ваші подушки необхідно глибоко очистити, ви можете використовувати харчову соду та оцет.

Дотримуйтесь таких кроків для дезінфекції подушок за допомогою цих інгредієнтів:

  • Спочатку змішайте півсклянки харчової соди з половиною склянки білого оцту.
  • Потім покладіть подушки в пральну машину.
  • Коли вони покриються водою, додайте суміш.
  • Продовжуйте прання, яке ми описували вище в першому способі.

Окрім ретельного прання і дезінфекції подушок, після цього засобу вони будуть блищати від чистоти. Як завжди, ефект відбілювання цих інгредієнтів не розчарує. Такий самий ефект буде, якщо додати буру до мийного засобу замість соди та оцту.

4. Киснева вода від плям

Хоча це звучить дивно, киснева вода також може бути корисною для прання і дезінфекції подушок. Однак якщо порівнювати з наведеними нами вище методами, цей має певні обмеження.

По-перше, його можна використовувати тільки для білих тканин. Враховуючи його сильний ефект відбілювання, ми не рекомендуємо використовувати його з темними кольорами.

як дезінфікувати подушки

З іншого боку, за допомогою цього засобу ви можете видалити плями. Це можна пояснити тим, що треба нанести трохи води з киснем на поверхню, яку потрібно очистити.

Це дуже корисний метод. Часто подушки мають плями від кремів, макіяжу, крові або навіть поту. Це все накопичується, і залишаються плями. Таким чином, цей засіб допоможе вам повністю позбутися від плям.

За допомогою цих простих процедур ви можете зробити свою кімнату ще свіжішою та чистішою. Пам"ятайте, що ви проводите принаймні чверть дня у своєму ліжку. Тому прання і дезінфекція подушок є абсолютно необхідними.

Це може вас зацікавити ...
Натуральні дезінфекційні засоби для ванної кімнати
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
Натуральні дезінфекційні засоби для ванної кімнати

Чи знаєте ви, які існують еклогічно чисті дезінфекційні засоби для усунення залишків мила та вапняних плям у ванній кімнаті? Читайте про це далі!