Напій для швидкого усунення головного болю

З проблемою головного болю знайома кожна людина. Інколи головний біль проходить сам собою, а інколи без спеціальних засобів для його усунення нам не обійтися.
Напій для швидкого усунення головного болю

Останнє оновлення: 25 грудня, 2018

Головний біль є одним з найпоширеніших захворювань, який вражає людей по ​​всьому світу і має багато причин. Цей біль може з’явитися в будь-який момент і може бути настільки сильним, що заважатиме виконувати повсякденні справи.

Як відомо, найбільш поширеним типом головного болю є кластерний головний біль. Він викликає біль і дискомфорт у голові, волосистій частині голови і шиї, і, як правило, пов’язаний з напругою м’язів в цих областях. Цей тип головного болю може тривати від кількох хвилин до декількох годин, але ним легко керувати за допомогою різних засобів.

Коли біль дійсно інтенсивний і супроводжується іншими симптомами, цілком ймовірно, що пацієнт страждає на мігрень. Цей тип головного болю може вивести людину з ладу, оскільки він може бути дуже важким і тривати до 72 годин.

Головний біль та знеболювальні препарати

головний біль та його симптоми
Знеболювальні препарати можуть здаватися хорошим вибором, щоб полегшити симптоми головного болю, коли він стає нестерпним. Проте багато досліджень показують, що надмірне вживання болезаспокійливих може бути шкідливим для здоров’я і може навіть посилити головний біль.

У заяві, опублікованій Національним інститутом охорони здоров’я Великобританії, споживачів попереджають про ризики передозування знеболювальними засобами, такими як ібупрофен, парацетамол і аспірин. Ці типи ліків можуть викликати те, що відомо як вторинний головний біль, спричинений споживанням більше 15 доз на місяць або 10 комбінованих доз.

Окрім вторинного головного болю, використання звичайних болезаспокійливих засобів може викликати інші довгострокові наслідки, як-от: ниркову недостатність, розлади шлунка і пошкодження кишечника. З цієї причини багато експертів рекомендують уникати анальгетиків і замінити їх природними альтернативами, які часто є дуже ефективними і не пов’язані з ризиком появи побічних ефектів.

Чарівний напій для швидкого усунення головного болю

Лайм знімає головний біль
Цей чарівний напій є частиною традиційної медицини і прекрасною альтернативою знеболювальним засобам. Це поєднання високоефективних лікарських інгредієнтів, які здатні полегшити як повсякденний головний біль, так і найважчу мігрень.

Щоб приготувати цей напій, вам потрібні лише кілька інгредієнтів, серед яких лимон і гімалайська сіль. Обидва мають властивості, які допомагають зняти напругу, поліпшити кровообіг і значно зменшити біль, зокрема головний біль.

Переваги гімалайської солі

Гімалайська сіль – ключовий інгредієнт у цьому потужному засобі. Ця сіль стала популярною в останні кілька років. Було доведено, що гімалайська сіль має лікувальні властивості та містить близько 84 корисні елементи. Вона стимулює вивільнення серотоніну в кров, що значно знижує біль.

Крім того, вона поліпшує кровообіг, запобігає м’язовим спазмам і допомагає збалансувати рН в клітинах головного мозку.

Переваги лимона

Чай з лимоном знімає головний біль
Лимон є натуральним інгредієнтом, відомим завдяки користі для здоров’я. Його також використовують для косметичних процедур і прибирання будинку. Цей продукт багатий на вітамін С та інші антиоксиданти, які зменшують і зупиняють дію вільних радикалів, запобігаючи появі багатьох захворювань. Більше того, лимон є потужним союзником у боротьбі з головним болем. Його властивості допомагають зняти напругу і приносять негайне полегшення.

Як приготувати цей чарівний напій?

Спочатку треба взяти 2 свіжі органічні лимони і вичавити з них сік. Потім додайте дві чайні ложки гімалайської солі і добре перемішайте. Швидко випийте лимонний сік з сіллю до дна. Смак може бути трохи неприємним, але ліки подіють вже за короткий проміжок часу.

Це може вас зацікавити ...
Коли головний біль стає тривожним сигналом?
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
Коли головний біль стає тривожним сигналом?

Головний біль - це, певною мірою, нормальне явище в нашому житті. Він може бути симптомом захворювань, про які варто знати, щоб почати відповідне лікування.