Новий та ефективний засіб лікування мігрені

Для лікування мігрені рекомендуються анальгетики, такі як ібупрофен та ацетамінофен, препарати проти нудоти і блювання, уникання чинників, що провокують біль.
Новий та ефективний засіб лікування мігрені

Останнє оновлення: 07 лютого, 2019

Високий відсоток населення страждає від головних болів. Згідно зі статистикою, переважно від мігрені страждають жінки. Така ситуація спонукає науковців до пошуків нових удосконалених засобів лікування. Рік у рік вони плекають надії знайти ідеальний засіб, який допоможе полегшити або навіть і зовсім усунути жахливий біль, спричинений мігренями.

Згідно з недавнім дослідженням, проведеним іспанською Спілкою дефіциту ДАО і Центральною лікарнею Каталонії, мігрені виникають через вплив певного ферменту. Це простий натуральний компонент, який можна природним чином вживати перед їжею, для того, аби остаточно побороти цю хворобу. Вам неодмінно захочеться дізнатися більше, тому обов’язково прочитайте інформацію далі.

Мігрені та фермент ДАО

солодощі

Результати цього дослідження були представлені на останній фармацевтичній конференції в Барселоні. Така конференція – це чудова можливість продемонструвати зв’язок між мігренями та ферментом ДАО. За словами головного дослідника Хоана  Іск’єрдо Касаса, кожен пацієнт з такою проблемою мав нестачу ферменту ДАО.

У даному дослідженні, яке тривало півтора року, брало участь декілька організацій та понад 100 пацієнтів, які страждали від хронічних та важких мігреней. У цих пацієнтів мігрені траплялися від 9 до 14 разів на місяць, а відсоткове відношення тих, хто потерпав від мігреней, залежало від статі: 81% жінки, 19% чоловіки.

Для забезпечення ефективності цього дослідження, вчені використовували техніку “подвійної анонімності”, тобто ні лікарі, ні пацієнти не знали, яка група вживає ферменти, а яка плацебо. Завдяки цьому, отримані результати більш ніж переконливі: мігрені виникають через нестачу ферменту ДАО. Крім того, певну роль відігравав і чинник спадковості, оскільки ця нестача передається дітям від батьків.

Як працює фермент ДАО?

Цей фермент відповідальний за розщеплення та синтез сполуки під назвою гістамін, яка міститься у багатьох продуктах, але переважно у цитрусових та молочних продуктах. Одразу після розщеплення, гістамін виводиться з сечею. Але що насправді відбувається з людьми, яка потерпають від мігреней? Через недостатню кількість ферменту ДАО, гістамін у їхньому організмі не розщеплюється, тому він накопичується у плазмі крові, а це призводить і до мігреней, і до різних шлунково-кишкових розладів.

Як це лікується?

Лікування дуже просте. Потрібно лише приймати по одній капсулі ферменту ДАО перед основними прийомами їжі. Це обов’язково треба робити перед їжею, адже саме так фермент зможе виконувати свої травні функції, тобто виводити та синтезувати гістамін, який міститься у багатьох продуктах.

Спеціалісти також зазначають, що цей фермент не викликає звикання та не має побічних ефектів, тому що це їжа. Це основний невід’ємний елемент травлення. Все дуже просто.

Як це працює?

Потрапляння в організм екзогенного ферменту ДАО дає йому змогу відновити обмін гістаміну, а це запобігає його накопиченню в тонкій кишці, звідки він повинен регулярно виводитись після завершення процесів травлення. Завдяки прийому цих капсул ви зможете запобігти накопиченню гістаміну та його проникненню в кров, а це якраз і призводить до мігреней та проблем із травленням.

Як їх приймати?

Ви можете запити 1 або 2 капсули невеликою кількістю води за двадцять чи тридцять хвилин до прийому їжі. Дози однакові для усіх дорослих, їх можна прочитати на упаковці товару, який можна купити в аптеках або магазинах зі здоровим харчуванням, все залежить від того, де ви живете. Це основний додаток для покращення травлення та виведення гістаміну.

Особливі вказівки

  • Не містить лактози та клейковини
  • Підходить для діабетиків
  • Не є ліками. Незважаючи на те, що це природний засіб лікування, заради уникнення будь-яких можливих побічних ефектів, потрібно проконсультуватися з лікарем.


  • Godin, O. (1976). [Headache]. Acta Psychiatrica Belgica.
  • Ryan, R. E. (1981). Migraine prophylaxis: a new approach. The Laryngoscope.
  • Maintz, L., & Novak, N. (2007). Histamine and histamine intolerance. American Journal of Clinical Nutrition. https://doi.org/85/5/1185 [pii]

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.