Що робити, якщо ви любите більше, ніж люблять вас

Ви колись думали, що ви любите більше, ніж партнер любить вас? Як вам це це відчуття? Це абсолютно нормальна ситуація, про не варто турбуватися. Зрештою, якщо ви разом і щасливі, навіщо хвилюватися і створювати проблему?
Що робити, якщо ви любите більше, ніж люблять вас

Останнє оновлення: 12 лютого, 2019

Іноді трапляється, що у стосунках ви любите більше, ніж партнер. Любов має бути збалансованою, але, як ви, напевно, знаєте, це не завжди так.

Якщо ви любите більше, ви ризикуєте постраждати. Ви усвідомите той факт, що ваша любов не повертається до вас. Це завдає шкоди та змушує переосмислити стосунки.

Можна часто почути, як партнери звертаються одне до одного словами: “Я люблю тебе більше” та “Ні, я люблю тебе більше “. А що робити, коли цей жарт стає реальністю?

Може здатися, що це невелика проблема, але багато людей почуваються ображеними, якщо дають більше.

На жаль, це реальність, яку ми повинні прийняти. Врешті-решт, як усе завжди може бути рівним у стосунках?

Я більше люблю тебе, і це змушує мене сумніватися в собі

я люблю хлопця більше ніж він мене
Дехто вважає себе щасливим, адже більше любить свого партнера і віддає себе.

Однак, можливо, конкуренція, яка оточує інші сфери вашого життя, торкнулася й особистого життя. Річ у тім, що це не конкуренція.

Зазвичай ви починаєте ставити під сумнів любов свого партнера. Якщо ви будете перейматися цим надто сильно, ви можете почати бачити ознаки “відсутності любові” там, де вам це ввижається.

Тож важливо не зациклюватися. Прийняття ситуації допоможе вам прийняти свого партнера. Пам’ятайте, що ви любите його як за чесноти, так і за вади, які є його неодмінною частиною.

Якщо вам важко, подумайте про свої стосунки з іншої точки зору. Подумайте про минулі стосунки, які ви мали, або про ті, що могли скластися. Ви думаєте, що завжди будете тими, хто дає більше?

Звісно, ви зрозумієте, що відповідь на це питання “ні”. Кожні стосунки різні й унікальні.

Говоріть про те, що відчуваєте

ви любите більше, ніж вас
Якщо вам не подобається фраза “Я люблю тебе набагато більше, ніж ти мене”, то необхідно поговорити про це.

Інша людина, напевно, не знає, як ви почуваєтеся або як сприймаєте ситуацію, і може допомогти вам побачити все в іншому світлі.

Приховування емоцій може підірвати ваші стосунки. Ви можете почуватися засмученими, тому що не отримуєте ту саму любов або тому що розумієте, що це несправедливо… Але насправді проблема в спілкуванні.

Висловлюючи свої почуття вголос, ви зможете зрозуміти, що перебільшуєте.

Чим довше ви тримаєте в собі те, що вам потрібно сказати, тим більше вас це турбує й тим більшою буде ваше відчуття незахищеності.

Також подумайте про те, що якщо ви зможете серйозно поговорити з партнером, він може сприйняти це і працювати над тим, щоб дати все можливе, щоб ви не сумнівалися в його любові.

Однак краще не розраховувати на цю реакцію. Усе може закінчитися не так, але спілкування є ключовим у будь-яких стосунках.

Будьте обережні з простором, якщо любите більше

стосунки і любов
Простір дуже важливий. Ви можете вірити в те, що “Я люблю тебе” означає володіння, поглинання або тільки спільні дії.

Це може зникнути і, врешті-решт, знищити стосунки.

Оскільки ви вважаєте, що любите більше, ви, мабуть, хочете постійно бути з вашим партнером. Ви готові до всіх тих “випробувань любові”, які зможуть усунути ваші сумніви.

Але те, що ви отримуєте, може бути протилежним тому, що ви хочете. Ваш партнер віддалиться, шукатимете власний простір, і ці “перевірки” не будуть пройдені так, як ви сподівалися.

Ви досі дивуєтеся, чому він не зателефонував? Чому, на вашу думку, він ухиляється від вас? Будьте обережні, інакше ви станете залежними або контролюватимете все. Кожен потребує власного вільного простору.  • Титаренко, Т. (2017). Щастя, здоров’я, благополуччя. Досягнення недосяжного. Психологія Особистості. https://doi.org/$$CISSN$$V1565-8090
  •  Пурло, О. (2009). “Суб’єктний” та “авторський” підходи до життєтворчості особистості. Соціальна Психологія.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.