Шість причин, щоб схуднути

14 Січня, 2019
Шість причин, щоб схуднути

Хоча люди, як правило, хочуть схуднути тільки в естетичних цілях, але є багато важливіших причин, щоб зменшити вагу тіла. Саме тому, у цій статті ми згадаємо про шість причин, щоб схуднути, що завжди, у першу чергу, має на меті на підтримку здорової ваги, проте ні в якому разі не нижче норми.

1. Схуднути – це корисно для вашого здоров’я

Одна  з найважливіших причин, щоб схуднути – це корисно для вашого здоров’я. Як усім нам відомо, ожиріння або надмірна вага можуть мати дуже серйозні наслідки для організму, викликаючи різні хвороби, такі як, наприклад, діабет або серцево-судинні хвороби.

Насправді, це може призвести, навіть до смерті в серйозних випадках. Ось чому, якщо у вас надмірна вага, то краще було б схуднути на кілька кілограмів.

Звісно, щоб досягнути певного результату у зменшенні ваги, вам необхідно віднестись до цього серйозно і дотримуватись дієти у харчуванні та виконувати фізичні вправи. Ми також рекомендуємо порадитись із фахівцем з цього питання.

2. Це підніме вашу самооцінку

схуднення підніме вашу самооцінку

Іншою поширеною причиною для того щоб скинути непотрібні кілограми є бажання стати впевненішим у собі. Дійсно, схуднувши, ви будете відчувати себе комфортніше, перестанете соромитися своєї фігури.

Коли  ви маєте надмірну вагу або ж коли ви страждаєте на ожиріння, втрата ваги може мати дуже позитивний вплив на ваш настрій. Це, звісно, не означає, що ваш зовнішній вигляд визначає ваше життя, однак, коли ви будете ближче до здорової ваги, швидше за все, це змусить вас почувати себе краще як фізично так і морально.

3. Ви будете активніші та більш рухливі

Ще одна причина, щоб схуднути: по-перше, це може допомогти вам стати активними та більш рухливими. Щодо тренувань, то ті фізичні вправи, які були для вас занадто важкі для виконання раніше, зараз буде зробити їх набагато легше.

По-друге, коли ви будете у кращій фізичній формі, то це змусить вас брати участь у набагато більшій кількості заходів, від чогось простого, як, наприклад, піти на прогулянку з друзями, до більш складного, на зразок пограти у баскетбол у вільний час. Таким чином, ви будете почувати себе легше, завжди будете у піднесеному настрої та менше будете втомлюватися.

4. Навчитись досягати цілей

навчіться досягати поставленої мети, щоб схуднути

Кожна людина може досягти поставленої мети, впевнені психологи. Головне – чітко визначити мету та розробити дієвий план із її досягнення. Втрата ваги є об’єктивною метою для багатьох людей.

Тому, досягнувши своїх цілей, відчуватимете себе з почуттям виконаного обов’язку і будете позитивно налаштовані на все, що оточує вас, оскільки втрата ваги у здоровий спосіб вимагатиме строгої дисципліни та великих зусиль.

5. Для зменшення відчуттів тривоги та стресу

Втрата ваги може допомогти зменшити рівень стресу. Ви почуватимете себе спокійними, врівноваженими. В основному це відбувається тоді, коли ви займаєтеся фізичними вправами, ваше тіло вивільняє ендорфіни і виробляє речовини, які змушують вас відчувати себе краще.

Саме тому ми рекомендуємо робити фізичні вправи і таким чином втрачати вагу. Ваше тіло буде відчувати приплив сил, енергії та позитивного настрою, а в першу чергу здоров’я.

6. Будете носити одяг, який ви хочете

Питання схуднення і стрункості завжди були і залишаються актуальними для прекрасної половини людства. Щодня мільйони дівчат і жінок по всьому світу вирішують змінити своє життя на краще і стати стрункішими, здоровішими та красивішими.

Коли ви виглядаєте гарно, маєте здорову вагу тіла, ви можете мати більше варіантів одягу, зможете дозволити собі придбати сукню, саме ту, про яку ви мріяли. У той час як для деяких людей це не така вже й велика справа, для інших, це дійсно великий мотив для схуднення, особливо тому, що у багатьох магазинах немає одягу великих розмірів.

Також цю причину можна назвати естетичною, маючи можливість вибирати будь-який одяг без проблем корисно для вашого настрою.

Але не слід забувати, що основною причиною для схуднення – це залишатися здоровими. Здоров’я – це, без перебільшення, найголовніше. Ми завжди рекомендуємо вам звертатися за порадою до відповідного фахівця, щоб допомогти вам створити спеціальну здорову дієту і графік фізичних тренувань, які підходять вашому способу життя.

  • Rifkin, J. (2010). La civilización empática. Barcelona: Paidós.
  • Weeks, W.; Pedersen, P., & Brislin, R. (1979). A Manual of Structured Experiences for Cultural Learning. La Grange Park, IL: Intercultural Network.
  • Williams, K. W.; Margatho, L. O.; Lee, Ch. E.; Choi, M.; Lee, S.; Scott. M. M.; Carol F. Elias, C. F., and Elmquist, J. K.  (2011). “Segregation of Acute Leptin and Insulin Effects in Distinct Populations of Arcuate Proopiomelanocortin Neurons”, The Journal of Neuroscience organization, 31 (37): 13147–13156.
  • Salaun H., Thariat J., Vignot M., Merrouche Y., Vignot S., Obesity and cancer. Bull Cancer, 2017. 104 (1): 30-41.
  • Murray M., Dordevic AL., Bonham MP., Systematic review and meta analysis: the impact of multicomponent weight management interventions on self esteem in overweight and obese adolescents. J Pediatr Psychol, 2017. 42 (4): 379-394.
  • Stubbs B., Vancampfort D., Rosenbaum S., Firth J., Cosco T., Veronese N., Salum GA., et al., An examination of the anxiolytic effects of exercise for people with anxiety and stress related disorders: a meta analysis. Psychiatry Res, 2017. 249: 102-108.