Як хребет пов'язаний з органами

Оскільки він є одним із основних нервових центрів в організмі, то не дивно, що всі органи представлені в різних частинах хребта. Дивно те, як це може вплинути на ваше здоров’я.
Як хребет пов'язаний з органами

Останнє оновлення: 15 листопада, 2018

Тіло є одним із найзагадковіших явищ у світі. Воно ніколи не перестає дивувати своїми прекрасно складеними системами та структурами. А наший хребет насправді винятковий витвір природи.

У природі все невипадково, і чим більше ми знаємо, тим краще, тому що нові зв’язки між різними частинами тіла виявляють щодня.

Найважливішим прикладом цього може служити те, як хребет з’єднується з органами тіла.

Це дивно, тому що хребет зроблений із кістки й все одно впливає на функціонування таких органів і м’язів, як легені й серце.

Навіть не думайте, що це з’єднання є випадковим. Були виявлені точки, які пов’язані з конкретними частинами нашої анатомії.

Як бачите, це не міф, що людське тіло є досконалою машиною. Ми впевнені, що воно досі має багато секретів, що відбирають дар мови.

Чому хребет з’єднується з органами

хребет
Причина цього явища набагато простіша, ніж здається на перший погляд. Хребет – це те, що тримає нас у вертикальному положенні, тобто дає нам опору і підтримку.

Він складається з дрібних кісток, які підтримують і скріпляють між собою м’язи.

Тому, коли яка-небудь з цих кісток вивихнута, це вплине на орган, з яким вона з’єднана.

Наслідки будуть ще гіршими, тому що, як ви знаєте, збій у такому в органі, як печінка, впливає на загальний стан здоров’я, адже вона відповідає за фільтрацію крові.

Важливо також піклуватися про ваш емоційний стан. Хребет страждає, коли ми тримаємо негативні почуття, чи то стрес, чи то печаль.

Це означає, що емоційний інтелект має основоположне значення для нашого фізичного стану: коли ми уникаємо напруги в цій ділянці, ми можемо запобігти негативним наслідкам для життєво важливих органів.

Коли потрібно перевірити хребет?

Скелет
Коли ви відчуваєте дискомфорт в хребті, лікарі розроблять план лікування, який буде сфокусований на тих ділянках, де він виникає.

Іноді результати лікування не приходять так швидко,  як хотілося б. Це може означати, що час ретельно перевірити ваш хребет.

Хвороби, які зазвичай пов’язують з проблемами хребта:

Мігрень

Спина часто пов’язана з головним болем.

М’язові спазми зміщують кістки, що призводить до розладів у голові та на обличчі.

Це може навіть призвести до нечіткого зору.

Оніміли кінцівки

Біль у руках
Запалення шиї є результатом звуження нервів. Як наслідок, крові важко досягти цієї ділянки. Коли це відбувається протягом досить тривалого періоду часу, кінцівки страждають і починають втрачати чутливість.

Проблеми з ковтанням

Це відбувається в результаті звуження потиличного каналу в шиї, що перешкоджає дії м’язів і органів, відповідальних за жування і ковтання.

Відсутність припливу крові до мозку

Це дуже схоже на явище, яке викликає нечутливість шиї.

Тиск м’язів на артерії обмежує кількість крові, яка може досягти мозку. Наслідки варіюються від легких до серйозних: від скороминущого запаморочення до серйозніших захворювань, таких як інсульт.

Проблеми з травленням

Запалення поперекового відділу хребта призводить до розладу травної системи, що означає, що її продуктивність буде порушена. Закреп є одним із імовірних наслідків. Він супроводжується нападами раптової діареї.

Перекіс хребта тісно пов’язаний з роботою органів.

Таким чином, ми рекомендуємо вам проходити періодичні медогляди. Не забувайте про фізичні вправи. Плавання є ідеальним, оскільки воно допомагає перегрупувати кістки та зміцнити всі м’язи. Воно допоможе вам відновити контроль над цією чутливою ділянкою.

З іншого боку, якщо ви більше страждаєте від неспокою або депресії, спробуйте йогу. Ви помітите переваги як для вашого фізичного, так і для психічного здоров’я.

Ця стародавня практика використовує асани або пози, щоб допомогти вам збагатити киснем і перегрупувати тіло, а також медитацію, щоб заспокоїти розум.

Чому ви віддаєте перевагу?  • Hall, M. P. (1955). La anatomía oculta del hombre. Editorial Kier.
  • Sierra, I. A. J., Rincón, L. L., Dávila, C. P., Mora, J. A., & Jens, C. T. ANATOMÍA DE LA COLUMNA VERTEBRAL EN RADIOGRAFÍA CONVENCIONAL.
  • Sosa, S. Riñón: Anatomía, Fisiología, Funciones, Hormonas y Enfermedades.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.