Як видалити небажане волосся на обличчі

У цій статті ми поділимось з вами природними методами для видалення волосся з обличчя. Ці засоби полегшать ваше життя, а шкіра буде гладенькою.
Як видалити небажане волосся на обличчі

Останнє оновлення: 24 березня, 2022

Більшість жінок шукають різні методи для видалення волосся, яке може з’являтися на різних частинах тіла.

Небажане волосся вважають непривабливим, і воно постійно виростає. Сьогодні існує чимало засобів і методів для усунення небажаного волосся, які роблять шкіру гладкою та осяйною.

Видалення волосся за допомогою воску або лазерів є двома з найбільш поширених методів для усунення волосся за лічені секунди. Проте ці методи є дорогими й можуть бути болісними, не кажучи вже про негативний вплив на шкіру. На щастя, є природні альтернативи для видалення небажаного волосся, особливо з таких ділянок, як обличчя та верхня губа.

Натуральний засіб для видалення небажаного волосся на обличчі

Волосся на обличчі слід видаляти за допомогою техніки, яка ніжна до шкіри, оскільки обличчя вимагає особливого догляду, щоб уникнути роздратування і пошкодження шкіри. Цей природний засіб виник в культурах Близького Сходу, де жінки використовували цю суміш протягом багатьох років для видалення небажаного волосся і відновлення шкіри.

Щоб приготувати засіб, потрібно лише три основні компоненти: мед, лимонний сік і вівсянка. Ці інгредієнти відомі завдяки високому вмісту антиоксидантів, вітамінів і мінеральних речовин, які при контакті приносять користь шкірі.

 • Вівсянка є зволожувальним елементом, який допомагає боротися із сухістю, регулює рН шкіри та діє як природний скраб для видалення мертвих клітин.
 • Лимонний сік допомагає глибокого очистити шкіру і бореться з небажаним ростом волосся.
 • Нарешті, мед – це натуральний зволожувальний крем з великою кількістю антиоксидантів і вітамінів, що робить його популярним інгредієнтом в засобах для догляду за шкірою.

Завдяки знанню переваг цих інгредієнтів жінки на Близькому Сході вже давно використовують цю ідеальну суміш для видалення волосся на обличчі природним чином, запобігання передчасному старінню та досягнення ефекту осяйної шкіри.

Як приготувати цей натуральний засіб для видалення волосся?

вівсянка

Це природний засіб легко приготувати. Це рішення для видалення волосся на обличчі стає все більш популярним завдяки своїй ефективності.

Інгредієнти

 • 2 столові ложки чистого меду
 • 2 столові ложки лимонного соку
 • 1 столова ложка органічної вівсянки

Інструкції

 • Змішайте все в контейнері, щоб сформувати липку пасту.
 • Нанесіть суміш на ті ділянки, де ви хочете видалити волосся.
 • Втирайте суміш ніжними коловими рухами як скраб.
 • Масажуйте проти напрямку росту волосся для повного видалення.
 • На завершення нанесіть зволожувальний крем на оброблювану ділянку.
 • Для досягнення найкращих результатів і гладкої шкіри, повторюйте цю процедуру 2-3 рази на тиждень.

Слід роз’яснити, що цей природний засіб працює по-різному залежно від типу шкіри, і тому цілком ймовірно, що не всі побачать однакові результати.

Деякі жінки, які його спробували, отримали результати після 1-2 тижнів, іншим довелося використовувати його протягом місяця, щоб побачити результати.

Властивості цих інгредієнтів можуть зробити волосся на обличчі тоншим, і воно довго не з’являтиметься знову. З цієї причини рекомендуємо використовувати засіб навіть після того, як волосся було видалене.

Оскільки це абсолютно природний засіб, майте на увазі, що результати не будуть миттєвими, у порівнянні з іншими методами видалення волосся. Проте найбільша перевага полягає в тому, що натуральні інгредієнти є живильними та не пошкоджують шкіру, залишаючи її гладкою та осяйною.

Як і при використанні традиційних методів видалення волосся, завжди є ризик подразнення шкіри та алергічних реакцій. Варто спробувати природні альтернативи й насолоджуватися всіма їхніми перевагами.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.