Зцілення завдає болю, але цей біль допомагає вам рухатися далі

Щоб змиритися з минулим, не можна закрити на нього очі. Зцілення завдає болю, але це єдиний шлях, за допомогою якого ми можемо перегорнути сторінку і почати все знову.
Зцілення завдає болю, але цей біль допомагає вам рухатися далі

Останнє оновлення: 27 листопада, 2018

Зцілення завдає болю, тому що ви повинні торкнутися ран, відкрити їх і дати їм загоїтися до кінця.

Іноді ми уникаємо тих частин себе, які не зцілилися. Ми ігноруємо їх, ніби вони зникли. Однак це не більше ніж ілюзія.

Для тих, хто не хоче торкнутися цих ран, вони будуть далі мучити. Ігноруючи їх, ви перешкоджаєте здатності добре залікуватися та зникнути.

Єдиний спосіб, яким можна виправити ситуацію, полягає в тому, щоб залишити рани відкритими й дати поболіти.

Зцілення завдає болю, але цей біль необхідний

Ми всі пройшли етап у нашому житті, коли ситуація вплинула на нас, а її подолання зайняло багато зусиль.

Найбільше болю заподіюють ті, що пов’язані з нашими зв’язками з іншими людьми. Наприклад, розставання або втрата близької людини може створити в нас порожнечу, яка може викликати біль.

Але як можна відкрити цю рану? Як ми запобігаємо її загоєнню природним шляхом, як фізичної рани чи подряпини?

Ми уникаємо загоєння рани через різні ресурси, які не дають нам приймати негативні наслідки, з якими стикаємося.

Шукаємо притулку від болю

чому зцілення завдає болю
Зцілення завдає болю найбільше, коли ми намагаємося сховатися. Нам боляче, рана пече, але ми рухаємося далі. Ми радіємо нашим нещастям і уникаємо зцілення.

Легко почуватися жертвою в такій ситуації. Скільки разів ви чули фрази типу “Який я нещасний!” або “Чому зі мною трапляється все це погане “, а також інші скарги на повсякденне життя.

Ми – не жертви і світ не проти нас. Це лише збільшує біль від рани, яка не зцілюється, поки ми не приймемо того, що сталося, тому що незалежно від того, наскільки ми будемо боротися з нею, нічого не зміниться.

Погляньте  в інший бік, відволікайте себе

що робити коли зцілення завдає болю
У якийсь момент, коли ви проходили через складний період, вам казали «спілкуйся з друзями!» або «не сиди вдома, жалкуючи себе, розвійся!»

Це може бути корисним, коли ви намагаєтеся уникнути статусу жертви, але ви не можете впадати в крайнощі та заплющувати очі та вдавати, що нічого не сталося. Тому що, роблячи так, ми нічого не здобуваємо.

У міру того, як ми намагаємося змінити погляд на речі, рана буде і надалі відкритою, створюючи проблеми і завдаючи страждань більше, ніж раніше.

Цінність нашого досвіду

Наш досвід має величезну цінність, тому зцілення завдає болю, тому що тільки через цей біль ми можемо щось дізнатися, зростати, прогресувати і дорослішати.

Хоча ми і не віримо в це, коли все добре, ми не звертаємо уваги на це, але коли все ускладнюється, все змінюється.

Ви колись помічали, що коли у вас застуда і ви прикуті до ліжка, ви усвідомлюєте цінність здоров’я? Однак ви можете сприймати це як належне.

Це показує, чому ми можемо навчитися, коли світ, здається, проти нас, і все навколо розвалюється.

Може бути, це тому, що ми повинні зупинитися на мить, щоб почати усвідомлювати те, що насправді важливо, тому що іноді ми живемо на автопілоті.

Зцілення завдає болю, але поганий досвід не є цілковитою поразкою. Ми можемо сприймати його як можливість оцінити добрі моменти і знаходити красу в чомусь маленькому, що дасть нам змогу дійсно насолодитися життям.

Біль допомагає нам розвиватися, ми не можемо уникнути цього чи намагатися відволіктися від нього. Він має певну причину.

Прийняття ран та звернення уваги на них дає їм швидше зцілюватися, і тому ми можемо уникнути борсання в стражданнях і продовження непотрібних мук.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.