7 ознак того, що ви недостатньо себе любите

Ви не можете сподіватися, що інші люди будуть вас цінувати, якщо ви не любите себе. Почніть цінувати те, якими ви є, щоб усі навколишні змінилися.
7 ознак того, що ви недостатньо себе любите

Останнє оновлення: 04 лютого, 2019

Життя настільки коротке, що турбуватися про те, що інші можуть подумати про вас, – це марна трата часу. Проявляйте любов до себе.

Якщо ви завжди шукаєте схвалення інших, ви станете м’якотілою людиною, яка вже не знає, ким вона є і чого хоче.

Коли ваше власне щастя починає залежати від тих, хто вас оточує, прийшов час зробити перерву і подумати про своє життя і те, як ви живете.

Щось має змінитися.

Якщо ви не приймаєте себе, ви не проявляєте любов до себе

Якщо ви не в змозі прийняти себе такими, якими ви є, якщо ви стали зовсім іншою людиною, ми змушені сказати вам, що ви не любите себе належним чином. Ви зробили помилку, віддавши все в руки інших людей, і тепер ви розгублені.

Сьогодні ми хочемо поділитися деякими з ознак того, що ви недостатньо себе любите, щоб ви могли зупинитися й не дати цій ситуації тривати.

Ви відчуваєте, що вони стосуються вас? Можливо, навіть не одна?

любов до себе

1. Ви не можете бути самими собою

Бути тим, кого хочуть бачити інші, вас виснажує. Це може здаватися вам легким, але правда в тому, що було б набагато простіше просто бути самими собою, ніж намагатися бути кимось, кого насправді не існує.

Якщо зараз вам цікаво, чи почуваєтеся ви повністю вільними, щоб бути самими собою, з усіма своїми недоліками й перевагами, вам потрібно поглянути на свою поведінку.

Ви проводите забагато часу в оточенні інших людей? Ви повсякчас уникаєте залишатися наодинці з собою?

Якщо це так, можливо, ви відкидаєте те, ким ви є насправді, і використовуєте натовп, щоб не думати про це.

Насправді, можливо, ви дали владу людям, з якими проводите весь час, вас змінити. І коли їх немає поруч, ви почуваєтеся погано.

Прийшов час вийти з цього і дізнатися, хто ви насправді.

2. Ви боїтеся сказати, що думаєте

У вас колись виникало незручне почуття під час розмови або страх висловити свою думку, якщо вона відрізняється від інших?

Якщо так, то ви підлаштовуєте себе під інших людей, навіть якщо це означає відмову від власних переконань.

Якщо ви ніколи не говорите, то ніхто не буде слухати, і вас будуть ігнорувати та не сприймати серйозно. Не бійтеся бути іншим або думати по-іншому. У вас може не бути почуття власної гідності, тож вам потрібно його здобути.

Ваша думка так само важлива, як і думка будь-кого іншого, і навіть якщо ви вважаєте, що вона не має сенсу, це не так! Висловіть її, скажіть голосно і повідомте про свою присутність. Ваша думка має більше значення, ніж ви думаєте.

3. Ви критично ставитеся до себе

Ви настільки критичні до себе, що навіть не усвідомлюючи цього, уникаєте власного розвитку і застрягаєте. Якимось чином ви караєте себе за те, що не робите те, що маєте зробити. Ви не розумієте, що помилки допоможуть вам навчитися і рухатися далі.

Припиніть критикувати себе, цінуйте все, чого досягли, незалежно від того, наскільки воно мале, і святкуйте, навіть якщо думаєте, що це не має значення. Якщо ви це зробите, то це буде доказом того, що ви почали любити себе.

4. Ви вже давно не дбали про себе

обличчя
Кожен має почуватися комфортно у своїй шкірі. Якщо це не так, то ви робите щось неправильно. Тож ви припинили доглядати за собою, добре одягатися, добре харчуватися і через все це ви почуваєтеся гірше. Змініть ситуацію!

Ви маєте любити себе, бути здоровими для себе, одягатися красиво для себе, а не для когось ще. Якщо ви цього не зробите, ніхто не зробить це за вас, тому віддавати ці обов’язки в руки інших людей є серйозною помилкою.

Коли ви починаєте любити себе, ви починаєте піклуватися про себе.

5. Ви не здатні себе мотивувати

Без мотивації ваш показник успіху, коли йдеться про виконання плану або втілення мрії, падає до мінімуму. Ви ніколи не отримаєте те, чого хочете, якщо ви не довіряєте власним навичкам і не даєте собі заряд позитивної мотивації кожного дня.

Ви будете падати не раз, і навколо вас будуть люди, які вас не підтримують, але ви все одно маєте вірити в себе і продовжувати все, що хочете.

Не дозволяйте іншим зупинити вас. Ваші мрії мають велике значення.

6. Ви не довіряєте собі

Впевненість так само важлива, як і мотивація. Без впевненості вам не вдасться досягти успіху ні в чому. Ви колись замислювалися над тим, на що ви здатні? Ви цінували все, чого досягли, незалежно від того, наскільки маленькі ці досягнення?

Якщо ви любите себе, ви будете мати впевненість в собі й нікому не дозволите її зруйнувати. Ви зможете досягти всього, чого хочете, і ви оціните свої помилки, які дозволяють вам отримати досвід. Це не так вже й важко, чи не так?

7. Ви не відкриваєтеся

відкрити любов до себе
Через різні життєві обставини ви можете відчувати страх відкрити себе для інших і показати їм, хто ви є насправді.

Ви свідомо одягли броню, щоб захиститися, що також послаблює вас.

Якщо ви не відкриваєтеся іншим, якщо ви не любите, ви ніколи не дізнаєтеся, що означає справжня любов. Ви ніколи не будете здатні повністю довіряти іншій людині.

Це буде вас засмучувати та зміцнить вашу віру в те, що ви негідні любові. Але ви маєте знати, що ви заслужили любов, як і будь-хто інший.

Справді, єдина любов, яка має значення зараз, – та, яку ви відчуваєте до себе.

Іноді вам може бути важко довіряти собі, і, можливо, ви думаєте, що не заслуговуєте на те, щоб вас любили, і саме тому вам боляче. Якщо це станеться, визнайте, що ви не праві, і що вам потрібно знайти рішення.

Ваше життя на кону – ваші почуття, емоції та мрії. Почніть цінувати своє життя, і ви почнете цінувати те, ким ви є насправді. Це нелегкий шлях, але зусилля того варті.

Якщо ви не любите себе, прийшов час, щоб все змінити.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.