7 звичок людей, які виглядають молодшими, ніж вони є насправді

Щоб виглядати молодо, потрібно робити значно більше, ніж просто приховувати свій вік. Варто навчитися приймати та любити свою красу, цінувати кожен момент і насолоджуватися кожним етапом життя.
7 звичок людей, які виглядають молодшими, ніж вони є насправді

Останнє оновлення: 26 грудня, 2018

Наше суспільство одержиме зовнішнім виглядом, тому дуже важливо виглядати молодшими. Існують мільйони кремів проти зморшок і тисячі пластичних хірургів, які обіцяють омолодити обличчя та тіло людини на кілька років.

Хоча іноді ви покладаєте всю надію на ці чудодійні засоби, правда в тому, що в багатьох випадках вони не дають обіцяного ефекту. Пластичні операції можуть перетворитися в російську рулетку, і пізніше вам доведеться заплатити за них значно дорожчу ціну, адже виправити наслідки буде неможливо.

То чи існують способи, які допоможуть виглядати молодшими, ніж ви є насправді?

Відповідь: “так”, однак цілком імовірно, що вони відрізняються від очікуваних секретів молодості.

1. Старійте з гідністю

пара похилого віку

Немає нічого гіршого, ніж бачити, як людина відчайдушно намагається виглядати, як підліток, коли всім навколо добре відомий її справжній вік. Якщо ви хочете мати молодший вигляд, секрет у тому, щоб відповідати своєму віку.

Одягаючись, як підліток, і використовуючи тонни макіяжу, ви досягнете лише протилежний до бажаного ефект, адже така поведінка тільки додає зайвих років.

Прийміть той факт, що вік – це ще не все, і старійте з гідністю та любов’ю до себе. Завдяки цьому ви виглядатимете молодшими, навіть не докладаючи зусиль.

Коли людина починає позитивно ставитися до старіння та проживає всі періоди свого життя на повну, вона виглядає молодше, ніж ті, хто бореться з наслідками старіння.

2. Додайте більше смаків у свій раціон

Коли йдеться про молодий вигляд, це стосується не лише зовнішності. Напевно, значно важливіше постійно підтримувати розум в активному стані.

Група дослідників із Сінгапуру виявила, що досить часто в людей, які їдять карі, когнітивні функції працюють значно краще, ніж у тих, хто цього не робить.

Здатність мозку нормально виконувати когнітивні процеси є важливим аспектом молодості. Спосіб мислення та міркування людини символізують її розумовий вік, так само, як тіло – фізичний.

Різноманітний, збалансований раціон живить мозок речовинами, необхідними йому, щоб залишатися активним і гнучким протягом якомога довшого часу. Тому важливо піклуватися про їжу не лише для тіла, а й також для розуму.

3. Прийміть життя таким, як воно є

Люди, які виглядають молодшими свого віку, зазвичай володіють здатністю долати всі пастки та негаразди, які готує для них життя.

На шляху кожної людини трапляються важкі моменти, однак якщо ви навчитеся добре адаптуватися до обставин, то почнете боротися зі зморшками найкращим із можливих способів.

Для цього потрібно зрозуміти, що життєві випадковості не визначають вас як людину. Ніщо не може змінити те, ким ви є. Життя завжди минає та йде своїм ходом, адже немає нічого вічного.

Тому не варто занадто переживати через дрібниці. Іноді найкращий спосіб боротися з великими проблемами – ставитися до них із гумором.

4. Співайте!

друзі співають у мікрофон

Не потрібно мати ангельський голос, щоб співати. Наспівування мелодій має значно більше переваг, ніж мовчання. Ми майже впевнені, що ви не знаєте, чому співи роблять людину молодшою, тому читайте пояснення.

Учені досліджували це питання й висунули безліч теорій, однак наразі більшість із них сходиться на думці, що співи покращують соціальні навички та позитивно впливають на дихання.

А от молодший вигляд – це побічний ефект такої дії.

То чому б не знайти караоке-бар поблизу та піти поспівати туди зі своїми друзями?

5. Весело проводьте час зі своїм домашнім улюбленцем

Тварини часто дарують нам безумовну любов, і важко не відповісти їм взаємністю. Коли людина проводить час із домашнім улюбленцем, який обожнює її, приносить радість і робить життя активнішим, вона також починає ставитися до життя позитивніше.

Якщо ви просто підете погуляти із собакою або побавитеся з котом, це може покращити ваш фізичний стан, сприяти соціальній активності й подарувати відчуття щастя, яке надихатиме рухатися вперед.

Усі ці чинники відіграють важливу роль у тому, як інші вас бачать.

Дізнатись більше: Переваги утримання домашньої тварини

6. Висипайтеся

пара спить у ліжку

Люди, які виглядають молодшими за свій вік, знають, що сон дуже важливий для тіла та мозку. Фахівці, які досліджують питання сну, виявили, що з віком кількість сну не обов’язково повинна змінюватися.

Людина завжди має спати стільки, скільки їй потрібно (маючи міру, звісно). Вважають, що 7-8 годин сну на день, а також 15-20 хвилинна перерва в обід – це саме та кількість відпочинку, яка дасть змогу зберегти свою молодість.

7. Сповідуйте релігію

За результатами багатьох досліджень молитва, відвідування храму чи віра продовжують життя людини на кілька років. Річ у тім, що почуття гіркоти, образа та нездатність пробачити пришвидшують старіння серця.

Коли ви тримаєтеся за ці негативні почуття, то також відкриваєте двері різноманітним захворюванням. Люди, які не закривають свої серця для добра, живуть довше й отримують більше задоволення від життя.

Віра допомагає зняти напругу та позбутися тривог. Завдяки цьому люди, які дотримуються певних релігійних переконань, виглядають молодшими, ніж вони є насправді.

Не важливо, яку релігію чи вірування ви оберете, головне вирощувати в собі доброту та любов, адже так ви зможете прожити спокійніше, щасливіше та повне життя.

Крім цього, стійкі переконання зроблять вас привабливішими в очах інших.  • Ng, T. P., Chiam, P. C., Lee, T., Chua, H. C., Lim, L., & Kua, E. H. (2006). Curry consumption and cognitive function in the elderly. American Journal of Epidemiology. https://doi.org/10.1093/aje/kwj267
  • Salomoni, S., Van Den Hoorn, W., & Hodges, P. (2016). Breathing and singing: Objective characterization of breathing patterns in classical singers. PLoS ONE. https://doi.org/10.1371/journal.pone.0155084
  • Ellen L. Idler, Julie McLaughlin, Stanislav Kasl. (2009). Religion and the Quality of Life in the Last Year of Life. J Gerontol B Psychol Sci Soc Sci. doi: 10.1093/geronb/gbp028

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.