8 чудодійних продуктів, які допоможуть спалити жир на животі

Збільшення цієї ділянки тіла – це не лише косметична проблема, а ще й питання здоров'я. Проте не варто занепадати духом, бо за допомогою деяких продуктів можна позбутися цього шкідливого жиру природним способом.
8 чудодійних продуктів, які допоможуть спалити жир на животі

Останнє оновлення: 29 грудня, 2018

Окрім того, що накопичення жиру в ділянці живота псує нашу фігуру, то це ще й небезпечно для здоров’я всього організму. У нашій статті ви дізнаєтесь про деякі продукти, які допоможуть спалити жир в області живота.

Оскільки в цій ділянці розташовані деякі життєво важливі внутрішні органи, то неповноцінне їх функціонування може спричинити високий тиск, діабет, жирову хворобу печінки  та цілу низку інших розладів.

Незначне збільшення об’ємів не є критичним, але поступове їх зростання може спровокувати хвороби, що перешкоджатимуть нормальному способу життя.

На щастя, з проблемою жиру на животі можна справитися, особливо якщо правильно харчуватися та регулярно займатися спортом.

Це налагодить метаболізм та оптимізує процеси, які допомагають організму перетворювати жир в енергію. А ще, згідно з результатами досліджень, на знищення черевного жиру позитивно впливають певні продукти.

Тож сьогодні ми б хотіли поділитися зі списком з 8-и найефективніших продуктів, які ви можете додати у свій щоденний раціон і з їхньою допомогою спалювати жир на животі.

Не вагайтеся! Спробуйте!

1. Мигдаль

горіхи мигдаля

Корисні жири, які містить мигдаль та інші горіхи, допомагають знизити рівень поганого холестерину та долати розлад, що викликає переїдання.

Завдяки високому вмісту магнію вживання мигдалю сприяє нарощенню м’язової маси та покращує продуктивність під час фізичного навантаження.

Крім того, цей горіх багатий на клітковину, що допомагає травленню і приносить відчуття ситості. А ще мигдаль має заспокійливі властивості при запальних процесах.

2. Кавуни

Це один із чудодійних продуктів, що допомагають спалювати жир на животі.

Кавун на 91% складається з води, але він також багатий на антиоксиданти, вітаміни та мінерали, які сприяють очищенню організму.

Споживання цього смачного продукту регулює бажання їсти, а оскільки він містить небагато калорій, то це корисний спосіб боротьби із небажаною вагою.

Ще варто зазначити, що кавун є хорошим джерелом вітамінів групи В і С, а також калію і магнію.

3. Бобові

квасоля у томаті

Бобові плоди ситні і разом з тим вони борються з черевним жиром. Це один із найкращих продуктів для нарощення м’язів.

Їх високий вміст розчинних волокон допомагає запобігти накопиченню жиру і знижує рівень ліпідів, які збираються в артеріях.

Завдяки вмісту білка боби є висококалорійною їжею, яка покращує працездатність під час фізичних вправ і занять спортом.

4. Огірки

З’ївши 100 грамів огірка, ми споживаємо лише 45 калорій і понад 90% води. Завдяки таким властивостям, цей продукт не лише освіжує, а й допомагає спалити жир, тому є ідеальним доповненням до будь-якої дієти.

Огірок містить вітаміни, мінерали та харчові волокна, які сприяють виведенню токсинів і рідини, що затримується у тканинах. Окрім того, він покращує травлення. А ще однією приємною новиною буде те, що завдяки вітамінам В та С ваша шкіра буде в чудовому стані.

5. Вівсянка

вівсяна крупа

Органічне вівсяне борошно – одне з найкращих джерел волокна, тож його варто додати до щоденного раціону.

Вівсянка регулює ненаситні бажання поїсти, стабілізує рівень цукру у крові і збільшує наші витрати енергії впродовж дня. Зазвичай її рекомендують споживати на сніданок, але вона буде корисною і в будь-який інший час, коли на вас “нападе” голод.

6. Змелене насіння льону

Насіння льону – це одне з найкращих рослинних джерел Омега-3 жирних кислот, необхідних поживних речовин, що допомагають подолати запалення і спалити жир.

Цей продукт містить волокна, які контролюють надмірне споживання калорій та регулюють рівень холестерину. Крім того, завдяки лігнанам, що є природними компонентами для спалення жиру, знижується маса тіла.

7. Оливкова олія

оливки та оливкова олія

Люди, що додають у свій раціон оливкову олію, менш схильні споживати насичені жири.

Мононенасичені жири знижують жагу до нездорової їжі і сприяють боротьбі із запальними процесами, які можуть стати перешкодою на шляху до втрати зайвої ваги.

8. Помідори

Один великий помідор містить лише 33 калорій, зате велику кількість лікопену та необхідних для організму мінералів. Регулярне споживання стабілізує рівень ліпідів в крові і покращує обмін речовин, що, в свою чергу, допомагає боротися із жиром в ділянці живота.

Ще помідори забезпечують нас антиоксидантами і вітамінами, які в довгостроковій перспективі запобігають різним типам раку, серцево-судинним захворюванням та розладам, пов’язаним з передчасним старінням.

Чи готові ви додати ці продукти до свого раціону? Звісно, вони не є чарівною паличкою, що допоможе миттєво позбутися всього небажаного жиру, але регулярне їх споживання принесе багато користі і допоможе з часом досягнути бажаної ваги.

Це може вас зацікавити ...
5 порад, як спалити жир на животі, змінивши свої звички
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
5 порад, як спалити жир на животі, змінивши свої звички

Більшість людей хвилює те, як спалити жир. Адже саме видимі складки на тілі є причиною багатьох комплексів. Дізнайтеся, як схуднути в цій статті.  • Hartley L., May MD., Loveman E., Colquitt JL., et al., Dietary fibre for the primary prevention of cardiovascular disease. Cochrane Database Syst Rev, 2016,
  • Shaw G., Barthel AL., Ross ML., Wang B., et al., Vitamin C enriched gelatin supplementation before intermittent activity augments collagen synthesis. Am J Clin Nutr, 2017. 105 (1): 136-143.
  • Abdelhamid AS., Brown TJ., Brainard JS., Biswas P., et al., Omega 3 fatty acids for the primary and secondary prevention of cardiovascular disaease. Cochrante Database Syst Rev, 2018.

Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.