Чому дуже важливо вийти з зони комфорту?

Березень 17, 2019
Настав час рухатися вперед. Вам потрібно вийти з зони комфорту. Новий досвід чекає на вас, і якщо ви залишитеся там, де ви зараз, ви не дізнаєтесь, скільки всього цікавого є у світі.

Замість того, щоб змиритися зі своїм щоденним життям, треба вийти з зони комфорту, шукати своє щастя, боротися за краще життя, і тоді у вас все вийде.

Настав час рухатися вперед. Не будьте в’язнем повсякденності. Новий досвід чекає на вас, і якщо ви залишитеся на місці, ви не пізнаєте цей чудовий світ.

Що вас лякає? Зазвичай люди хочуть бути в безпеці, мати стабільну роботу, хороший будинок і щасливу сім’ю.

А як щодо ваших власних цілей? Зробіть собі виклик. Якщо ви хочете бути успішними, вам доведеться подолати випробування, незалежно від того, що вони змушують вас тремтіти від страху.

Життя – це навчання, а ми всі, ніби губки, які поглинають все, що навколо нас. Немає значення, наскільки ми є освіченими: все одно ми можемо навчатися і навчати інших.

Ми також реагуємо, засновуючись на інстинктах, уникаючи можливих небезпек. Ми хочемо речей, які дають нам прилив адреналіну і роблять нас щасливими, але ми також втікаємо від невпевненості та невдач.

Проблема в тому, що ви маєте мільйони виправдань, бо боїтеся зіткнутися з ризиком. Ви стали експертом у цій брехні і тепер самі вірите їй.

Напевно ви, ніби миша, яка живе в норі, спостерігаєте, як все відбувається зсередини, і хочете бути там, але боїтеся зробити крок, бо не хочете бути з’їденими кішкою.

Чому? Ви не довіряєте собі, ви не знаєте, на що ви здатні, тому що ви не розумієте, що якщо ви біжите, не озираючись назад, кішка не зможе вас спіймати.

Чому ви не живете так, як хочете? Подорожуючи туди, куди ви мрієте, звільняючись з роботи, яку ви ненавидите, борючись за те, що вам дійсно подобається, насолоджуючись кожним моментом, гарною компанією і навіть самотністю.

Ви зробили все для того, щоб мати “досконале життя” в очах інших людей, пристосовуючись до того, що хочуть інші, і ви просто втратили себе разом із цим.

Зупиніться! Ви не робот. Вам потрібно вийти з зони комфорту, щоб насолоджуватися життям.

1. Це те, що мені дало життя

життя

Чому ви все ще на місці, якщо все вийшло не так, як ви хотіли? Напевно ви настільки застрягли в цьому, що втішаєте себе, кажучи: “Все так, як і має бути”.

Роль жертви – це те, з чим всі гарно пораються, і ми навіть шукаємо речей, які доповнять нашу драму. Ми відмовляємося від того, що може все змінити, навіть якщо ми знаємо, що так буде краще.

Питання в тому, чи можна назвати це життям?

Коли ви перестаєте зустрічатися з новими людьми, живете однаково кожного дня, відмовляєтеся розірвати стосунки, які більше не роблять вас щасливими, і працюєте тільки заради грошей, єдине, що ви робите, це поступово вмираєте, навіть якщо серцебиття свідчить про інакше.

Зупиніть те, що заважає вам жити. Не вірте: це не те, що життя вам дало, це життя, яке ви обрали. Вам треба вийти з зони комфорту і щось змінити.

Ви є автором історії свого життя. Ви можете змінити сценарій, якщо хочете, позбутися певних персонажів або влаштувати цілу революцію. Але не бійтеся знайти щасливий кінець, залишивши зону комфорту.

2. Зробіть це зараз!

вийти з зони комфорту

Ви безсмертні? Хто вам сказав, що завтра буде завжди? Ваш графік говорить про те, що ви не ризикуєте.

Ви детально плануєте своє майбутнє і зосереджуєтеся на тому, чого у вас немає, і коли буде: «Коли в мене з’явиться будинок», «коли я одружуся», «коли мої діти виростуть».

Що робити, якщо ніколи не настане час? Потрібно жити просто зараз, а не завтра. Робіть це, навіть якщо ваше серце виривається з грудей, і страх переповнює вас. Тому що, якщо ви будете чекати, ви можете зупинитися в середині свого шляху, не роблячи нічого.

Ви можете бути в безпеці і мати дах над головою. Але, якщо у вас не буде посмішки на обличчі, яку користь це приносить?

3. Потрібно вийти з зони комфорту

насолоджуватися життям

Настав час вирватися зі своєї зони комфорту, щоб перетворити свої слабкості на мотивацію для поліпшення.

Ваші рішення є вашими власними, перестаньте звинувачувати себе за те, що ви не виправдали очікувань інших людей. Кожна людина відрізняється.

Єдина людина, яка може виштовхнути з зони комфорту, це ви. Якщо ви заблокуєте свій власний шлях, ви не зможете рухатися вперед.

Перевищуйте власні цілі. Якщо ви можете собі це уявити у своєму розумі, ви можете це зробити!

Почніть, приймаючи та пізнаючи себе, а потім запитайте себе: чи дійсно я щасливий? Саме тут і є відповідь.

Якщо це – ні, то настав час змінити своє життя, навіть якщо ви відчуваєте, що світ крутиться під ногами.

  • Brown, M. (2008). Comfort zone: Model or metaphor? Australian Journal of Outddoor Education.

  • Hecht, D. (2013). The Neural Basis of Optimism and Pessimism. Experimental Neurobiology. https://doi.org/10.5607/en.2013.22.3.173

  • Burg, K. J. L. (2007). Step Out of Your Comfort Zone! Journal of Histotechnology. https://doi.org/10.1179/his.2007.30.1.7