Ваше тіло може допомогти вам подолати страхи

20 Січня, 2019
Замість того, щоб звертатися до медикаментів від повторюваного головного болю або болю в спині, запитайте себе, чи не дають вам подолати страхи невирішені турботи.

Подолати страхи – це може здаватися простим завданням. Однак це не так просто, коли ви насправді намагаєтеся це зробити.

Наші страхи змушують нас робити гігантські кроки назад, щоб уникнути болісних емоцій, які можуть нас приголомшити.

Іноді ми жалкуємо себе, тому що не можемо подолати наші страхи самі. Ми просимо про допомогу і звинувачуємо інших або кажемо, що невдахи.

Ми не розуміємо, що відповідь і пояснення того, чому ми страждаємо, лежить у нас самих.

Погляньте на цю статтю: Як залучити позитивну енергію до свого життя

Наше тіло виражає почуття, які ми пригнічуємо

тіло допомагає подолати страхи
Іноді виникає раптове занепокоєння або страшний головний біль, який, здається, ніколи не зникне.

Ви настільки ненавидите такі відчуття, що зосереджуєтеся на своєму болю, не аналізуючи, що трапилося і викликало страждання.

Занепокоєння може бути результатом переживань, коли ви боїтеся втратити людей або відмовитися від них.

Головний біль може виникнути через надмірне занепокоєння, непродуктивні роздуми про певні ситуації у житті.

Дізнайтеся також: Неймовірні природні засоби, щоб полегшити головний біль

Ви думаєте, що ваш розум і тіло окремі одне від одного, але ви не розумієте, що те, що ви тримаєте в собі, зрештою проявиться у вашому тілі як попереджувальний знак.

Не йдеться про те, що ваше тіло шкодить собі. Ідеться про те, що вам потрібно щось змінити.

Однак що ми звикли робити? Ми ігноруємо попереджувальні знаки…

Важливо подолати страхи, якщо ви хочете уникнути саморуйнівних низхідних спіралей

як подолати страхи
Подолайте ваші страхи, погляньте їм у вічі та припиніть ними нехтувати. Це важливо, якщо ви хочете залишатися далі від тих болісних, саморуйнівних низхідних спіралей.

Ваші страхи не зникнуть самі по собі. Їм потрібно протистояти і потрібно їх позбуватися. Страхи залишаються або зникають відповідно до рішень, які ви приймаєте.

Правда, що спочатку буде болісно. Біль може бути настільки сильним, щоб ви захочете втекти від такого неприємного відчуття.

Але відмова і втеча змусять його залишитися там, де він буде потроху рости, поки не проявиться у вашому тілі дедалі більше і більше.

Спалах тривоги може призвести до екземи. Головний біль може перетворитися на нестерпну мігрень.

Нехтуючи страхами й залишаючись в ситуації, яка робить вас настільки нещасними, ви перетворитеся на сіру людину, яка не має жодного кольору або блиску.

Прислухайтеся до свого тіла

прислухайтеся до тіла, щоб подолати страхи
Може, час слухати своє тіло? Час припинити затуляти вуха і натомість слухати, щоб почути, з чим ви маєте зіткнутися.

Можливо, варто комусь розповісти про свої почуття, розірвати стосунки з людиною, яка робить вам боляче, або радикально змінити спосіб життя.

Час скористатися інформацією, яку ваше тіло може дати, щоб зробити крок уперед від ваших страхів і навчитися боротися з ними, щоб влада, яку вони мають над вами, зійшла нанівець.

Ми повинні пам’ятати, що страхи – це лише страхи. Іноді вони не є навіть реальними, а, скоріше, штучно створеними через незахищеність і помилкові переконання, які ми приховуємо в нашому розумі.

Не пропустіть: Ви залишаєтеся в стосунках через провину, страх чи жаль?

Будьте сміливими, щоб подолати страхи. Сприймайте біль, який ви відчуваєте в своєму тілі, як допомогу, а не біль. Припиніть намагатися приховати його за допомогою ліків, які просто дають миттєве полегшення.

Якщо біль триває, то це відбувається через опір. Відкрийте вуха, розберіть ситуацію, у якій перебуваєте і зрозумійте, як дієте.

Наше тіло скаже нам, на правильному ви шляху чи ні.